Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#6711 Re: Re:

2016-06-14 07:57

#6710: angrybird - Re:  

 Nekem is hasonló a megérzésem a Palotás email-lel kapcsolatban. De mondom, nem is érdekelne a zsarolás ténye, ha érdemben 2 sorban válaszolna, hogy "uram, a 11%-ért és a hozamok helyetti jegybankiért lehet menni..." ez alapján tudnám mi legyen. De mivel semmire sem válaszol, kivéve kiküldi ujra és ujra a szerződést (amit nekem kell kitölteni, a követelt összeg rovatot is - ez alapján számítja ki a díját - s pontosan ezt a követelt összeget nem tudom megmondani, mert nem tudom MIT lehet követelni... szívem szerint követelném a 2015 március 11-én fennálló állapot szerinti kötvényeim TELJES értékét (minusz az eddigi kifizetéseket), nem beszélve az azóta ért erkölcsi és anyagi kárról - hisz az elhúzott kifizetések miatt is volt veszteségem...

Válaszok


Vendég

#6713 Re: Re: Re:

2016-06-14 08:26:50

#6711: - Re: Re:  

 Kedves Sorstársam, az ügyvéd választásánál alapvető szempont a bizalom. Meg lehet bízni abban az ügyvédben, aki válaszra sem méltat. Én ezért se fogok elmenni P.-hoz. De mindenki tegyen saját belátása szerint.

angrybird

#6714 Re: Re: Re:

2016-06-14 08:28:23

#6711: - Re: Re:  

 Köszönöm szépen a reagálást. Nekem még az is a meglátásom (folyamatosan olvasgatom az általam ajánlott EJEB oldalakat), hogy az a bíróság nem a konkrét kárt fogja nekünk megtéríttetni, hanem az elszenvedett jogsérelemre kínál/kínáltat némi gyógyírt + az ésszerűen elfogadható és igazolt költségeket fogja megtéríttetni. Nem fog a magyar jogrendbe beavatkozni, nem fog újratárgyaltatni... Szerintem azok, akik a teljes káruk megtéríttetését remélik Strasbourgtól, azok hiú ábrándokat kergetnek.

Lassan érik bennem az elhatározás, hogy nekifutok valamelyik jogi egyetemnek... Nem vagyok nagyon távol tőle, mert gazdasági végzettségem van, ezen a területen dolgozom is, de titokban mindig érdekelt a jog.


Vendég

#6730 Re: Re: Re:

2016-06-15 19:14:33

#6711: - Re: Re:  

 Ez pontosan így lenne korrekt, a bedőlés napján nyílvántartott összeg teljes egészében ! Már így is több mint 1 éve garázdálkodnak a lopott pénzünkkel!