A forgalombénító budakalászi csomópont megoldásáért!

Quoted post

Fviktor

#6

2013-09-13 07:02

Pomáz felől nézve akár előnyös is lehetne a lámpa, de ahhoz a lámpaprogram változtatása szükséges.
Az rendben (bár nem tudom miért), hogy a Budai út-Szentendrei út a főút, de azt nem értem miért ilyen aránytalan a lámpaprogram. Rugalmasan kéne állítani a prokramokat.
Ami most van talán jó napközben és hétvégén. Persze kis változtatással, mert nem értem, hogy a Pomázi útról bekanyarodóknak miért lesz piros a HÉV-nél, mindig. És minek oda egyáltalán gyalogátkelő, amikor a sarkon is van egy, kb. 30 méterre???
Reggel a Pomázi út-Budai út/József Attila utca kéne legyen a főirány, délután fordítva. Ez azt jelenti, hogy meg kéne növelni a ciklusidőt, és azt reggel a Pomázi útról balra fordulóknak, délután a Budai útról Pomáz felé haladóknak adni.

Válaszok

lilla

#8 Re:

2013-09-13 14:07:13

#6: Fviktor -

Jó, ha megírjátok a tapasztalatokat, hátha hasznunkra lesz, vagy a szakembereknek esetleg!

Kalászi

#32 Re:

2013-09-18 14:26:47

#6: Fviktor -

Mivel ez nem kerülőút, hanem elsősorban a budakalásziak részére van, ezért van preferálva a budakalász belforgalma, és nem a környező települések forgalma. Minek a zebra? Ott a hévállomás, és aki a szentendrei út felé akar menni, az nem for elmenne az ellenkező irányba, és csak ez egyik oldalon van járda!


Vendég

#43 Re:

2013-09-27 07:10:03

#6: Fviktor -

ez a lámpa sajnos semmikor sem jó... még éjszaka is ott álldogáll az ember, akkor is, ha egyetlen másik autó sincs a közelben... borzalmas...

És tényleg, amikor véletlenül sárgán villog, érdekes módon nem áll a Metró áruházig a sorvége, még a legnagyobb csúcsidőben is 1 perc alatt át lehet jutni!!!

Szagabi

#53 Re:

2013-10-15 10:53:18

#6: Fviktor -

Valahogy így kéne működnie, azzal a kiegészítéssel, hogy csúcs időn túl (este) sárgán kéne villognia!