Tudományos véleményszabadság

anandamyd

/ #6 gondolkodunk tehát vagyunk.

2012-04-27 12:32

kezdem egy pár alap tételel. 1.. nem vagyok a regnáló parti csodálója!.2. Nem tudom elfogadni hogy génmanipulált növényeket használjunk elelmiszer előállításához, mert és ezzen külön tudunk vitázni, a kínai eredmények alapján ha jól értettem / mert nem vagyok szakmabeli/ mitokondrium szint magasságában az emberi sejteket és átírhatják a génmodosítot növények. magyar az vagy amit eszel.és nem tudjuk ezeket a dolgokat jól kézben tartani --- még nem nőttünk fel--------. A professzort meg sajnálom / mert nem tanulta meg hogy fejet kell hajtani a hűlyeség elött, különben a fej lehúlik/. tehát, nem kötöszködök hogy igazat mondott és amitt távolították el , ezért nagyon sajnálom mint ember és , csak így ebben a formában csatlakoznék ahhoz hogy tegyék vissza oda ahol volt , folytassa a munkáját mert egy értékes ember................viszont nem értek egyet , hogy a gén modosított növényekről szerzett tudásból , utólag , mikor már a munkassága kikerült a professzor úrnak a kezéből , más cégek ránk erőszakoljanak pénzért perrsze / mert erről szól a vilag/ ezt a "terméket" ...........ennyi, remélem érthető az álláspontom.