Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

/ #7076

2016-10-16 17:37

Szerintem az egész gumicsont! Anno én is "nullást" kaptam majd megkínáltak pár millióval (mielőtt bárki irigyelne mindennel együtt a kifizetett összeg még így is kevesebb jóval a károm felénél) A pénzt persze felvettem, de jogfenntartással, mivel a KA. „0”ás elszámolását követően visszavontam a kárrendezési kérelmemet még pedig olyan módon, „hogy a visszavonás végleges, azt később megváltoztatni nem áll módomban” na ezt nem én találtam ki ők írták le! Szó szerint benne volt a levelükben! Most akkor mi van?  Nos nálam itt elszakadt a fonál…Miután  a „0-ás”levél alapján "megváltoztathatatlanul" visszavontam kérelmet újabb kifizetést eszközöltek, de cserébe le akartak mondatni a további követeléseimről. Szóval ezt a katyvaszt a fene sem érti. Jó lenne olyan (talán pénzügyileg sem érintett) írástudóval beszélni, aki nem csak érti de el is tudja magyarázni  mi most a helyzet. (nincs vagyon amit szét lehet osztani, de azért előbbre sorolnak a kielégítési listán, - viszont lehet hogy még sem, mert fenntartják a változtatás jogát) Na itt a gumicsont! Lehet rágódni rajta.