Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

/ #6707 Re:

2016-06-13 14:12

#6706: -  

 Az a kérdés - mert igaz a 30 milliósok szívtak a legnagyobbat szerintem -, hogy a 6 és 30 közöttieknek mi a megoldás - HA elfogadták s felvették már a pénzt. Mert nehéz megemészteni, hogy 3-5-10 milliók elvesznek a semmibe, csak mert nem vette ki az ember annó a pénzt, hanem visszaforgatta a hozamokat. A 11%-ról nem is beszélek. Azonban én ahogy olvasgatom pld Palotást, e két dolog szerinte nagyjából rendben is van - ha valaki mást olvas ki a soraiból homályosítson fel, azaz maximum az elvesztegetett időre járó jegybanki alapkamattal számolt hozamért lehet(ne) perre menni. Ja csak ha az ő ténykedési költségeit (alapesetben kb 50 és 25 azaz 75 beugró per fő MINIMUM) veszem, valamint siker esetén a 9% levonást, hát nem tudom mi is fog maradni végül (hisz a jegybanki alapkamat az utóbbi időben igencsak soványka...) Annyit még megjegyzek, hogy kb 2-3 alkalommal kérdeztem erre rá KONKRÉTAN nála a saját családi példánkkal illusztrálva neki a szituációt, de válasz semmi... most vagy nincs válasz, vagy nincs mit keresni de a beugrónk jó lenne, vagy nem tudom mi van ilyenkor. Nem kértem jogi tanácsot INGYEN, de azt csak le lehet írni 2 sorban, hogy kb. mire számítson valaki HA perre megy. Mert az ő esettanulmányai pontosan kihagyják azokat akik mondjuk a tőkéjük 80-85%-át visszakapták, DE a tőke hiányzó része valamint az évek során felgyűlt hozamok mégis több milliós kárra rúgnak. Erre mi a tanács, na ez a kérdés, de úgy nézem ezt nehezebb lesz megtudnom, mint az eddigi pénzt visszakapnom...