Bakó Krisztina távozzon a közéletből!


Vendég

/ #151

2016-02-29 01:01

A petíciót igazságosnak és indokoltnak tartom. Igaz, hogy Bakó Krisztina a szabad szólás jogán kifejezheti a véleményét, de kijelentései nemcsak sértőek, hanem uszítóak, rosszindulatúak és ártalmas, közveszélyes tevékenységekre ösztönzők. Ahhoz, hogy saját hazáját, népét, saját családját és minden hozzá tartozó, vele érintkezésbe került Magyar személyt és a szülőföldjét becsmérelje, hogy a Magyarokat bűnözőknek, sehonnainak véleményezze, ahhoz joga van. De ahhoz, hogy az összes Magyart, a Magyarokat általában és egyénenként, a Magyar népet - beleértve engem is - szidalmazzon, az én Hazámat durva jelzőkkel illesse, az én Népemet ócsárolja, ehhez nincs joga. Ezért kérem, ne csak elmozdítsák ezt a perszónát beosztásából és a közéletből, hanem tegyenek olyan lépéseket, amellyel egész életére kiterjedően korlátozni fogják a Magyar társadalomban a mozgásterét. Ott fejezze ki magát, ahol senki sem hallja, átkozódjon azokra, akik nem értik a szavát és tartózkodjon ott, ahol senki sem tartja számon. Üdvözletem a Petíció aláíróinak.
Katalin G.L.