Petíció az alsó tagozatos tankönyvekért

Barkuci

/ #25 Re: Re: Elkeseredett

2014-04-20 08:26

#17: - Re: Elkeseredett

Sajnos Ön úgy ír  információkat, amik nem életszerűe:mert a tanítás során pl. a szövegértéses feladatok egy-egy feladata megkívánja az aláhúzásokat, kijelölést, karikázást.Mivel mindent leíratni hosszadalmas és időtrabló, ezért sem élünk a folyamatos füzetben dolgaztatással.Tehát Ön ne pedagógus, vagy egy ritka típusa rétegünknek.Írhattam volna környezetet, történelmet, matematikát(húzd alá a szöveges feladatban az adatokat)magyart, idegen nyelvet..., és a munkatankönyvekről még nem is tettem említést.Mellesleg az 1.-2. és az 5.-6. évfolyamon csak 3000 ft értékben lehet munkafüzetet rendelni,amikor 1db. munkafüzet a hivatalos listán legalább 800-900 ft.Ugye abban azért megegyezhetünk, hogy nem 3 tárgyat tanul a gyerek bármely említett évfolyamon.A BUKOTT TANULÓKNAK VISZONT JÁR A 12.000 FT.A kislányom most lesz elsős, én örömmel kifizetném inkább az új könyvet, minthogy tartós , leamortizált , nem szabadon választott tankönyvből tanuljon, amiben még egy aláhúzást sem tehet....Tessék gondolkodni.