Felvidéki magyarok kinyilatkoztatása a nemzetért


Vendég

/ #14

2013-09-15 13:55

Rengeteg petíciót írtam már alá. A kérdés csak az,hogy lesz-e még a hátralévo pár évemben foganatjuk? Meddig folytathatja velunk szemben ezt a macska-egér játékot a mindenkori hatalom és az EU? Mert a húzd meg és ereszd meg játékban mindíg mi magyarok maradunk alul! És ez az évek folyamán nálam oda vezetett, hogy lassan kiábrándultam a megélhetési politiusainkból,(akik megosztották és szétverték eroinket) a nagyot mondó hári jánosokból (Szukség van minden magyarra?!),de azokból is, akik csak akkor ismernek bennunket és nyújtják kezuket felénk, ha jonnek a választások és szugséguk van a voksainkra.Úgy gondolom és ezzel bizonyára nem vagyok egyedul, hogy petíciózni ma már nem elég!Jóval, de jóval tobb kell ennél,hiszen jogainkat évtizedeken át lépten-nyomon tudatosan megkurtították ebben az ún. jogállamban, és sokszor a mi aszisztálásunk mellett. Tiltakoznunk kell hát mindenutt, ahol lehetoségunk van rá,és egyre gyakrabban az utcán is, úgy ahogy azt Székelyfoldon teszik testvéreink, vagy még keményebben!!
László