Kérjük vissza a feliratos kópiákat a magyar mozikba!

kanka

/ #147 feliratosan

2013-08-01 14:55

olvastam az origo cikkét és jónéhány hozzászólást olvasva elképedtem az embereken.én személyszerint 95%ban csak FELIRATOS filmeket nézek mert már zavar ha szinkronnal nézek meg véletlenül egy filmet.(sorozatokat is igy nézek már évek óta mert én nem birnék várni 1 évet a szinkronra..arrol nem is beszélve hogy sok jó sorozat el se jut m.o-ra vagy 1 évad után eltűnik a süllyesztőben)én kifejezetten keresem a feliratos filmeket és igy szeretek filmezni.az angol nyelvtudásom is hatalmas mértékben fejlődött ennek köszönhetöen.egyes filmeket hangulatát egyszerüen nem képes visszaadni a szinkron lásd:django elszabadul,király beszéde vagy batman(joker összes jelenete) nagyon zavarnak a félreforditások is és hogy nagyon sok vigjáték poént egyszerüen leegyszerüsit,félrefordit vagy lebutit a szinkron sok volt ilyen a nagyfiukban,a másnaposok 3-ban vagy a bébisintérben.én imádtam az HBO feliratos hétfőit is például.láttam h a pápai mozi üzemeltetője is a kommentelők között van.nos én a pápai moziban is szivesen néznék feliratos filmet.láttam hogy adtak párat eredeti nyelvvel