Kampányfinanszírozási törvénytervezet ellen


Vendég

#1

2013-05-23 17:46

A 24 éve élősködőket el kell takarítani a közéletből is és el kell számoltatni őket.Ne is kampányoljanak,azon a pénzen inkább az éhezőket kellene megetetni

Vendég

#2

2013-05-24 04:52

Szerintem nem érdekli őket a petíciónk!Itt mi hiába bohóckodunk,lopnak,csalnak,mert a hataloméhség és a birtoklási vágy mindenekelőtt van.Az Oroszok 40 év után békésen vonultak ki!Ezek a férgek nem mozdulnak.Békés úton nem megy,mire összefogás érnénk el addigra késő.Félek már most késő!
Tarhos

#3 #3

2013-05-25 12:59

SENKITŐL se kaphassanak pénzt! Megszüntetni a pártok finanszírozását, sem bentről sem kintről nem kaphatnak pénzt!Milyen jogon osztogatják a NÉP pénzét, és fénysen megélnek!!!

Vendég

#4

2013-05-25 16:32

Sajnos ez nem hír mit a kormány csinál,de ebben az egyben viszont bizton állítható,hogy 'jobb s bal' teljes mértékben egyetért.Féltik a pozíciójuk,csupán színjáték,mikor is az Mszp pl-lásd tegnap esti(péntek.május 24)híradóban ezzel kapcs mondott...
János

#5

2013-05-27 22:03

Ezért támogassátok a NÉP-et!
A Nemzeti Értékelvű Pártot!
Ők tizstességes életet akrnak biztosítani a kisembereknek normális valóban nemzeti kormányzást akarnak megvalósítani.
Segítsetek nekik!
Tamás

#6

2013-05-28 13:03

A vicc az, hogy a nagyobb pártok eleve több pénzt kapnak a kampányra, valamint a támogatás nagy részét is ők kapnák; ráadásul nemhogy csökkenne az állam ráfordítása a kampányra, hanem nőni fog, pont hogy a nagy pártok miatt, akiknek egyébként is lenne elég pénze az eddigi normatíva alapján kampányt csinálni a saját részükre.
Ezért kell aláírni ezt a petíciót.
Én megértem, ilyenkor mindenkinek van véleménye, és nem értik, hogy miért kellene az államnak támogatni a kampányt, ami mindannyiunk zsebére megy... De őszintén lássuk be, ezen "ők" nem fognak változtatni, maximum csak a saját javukra.