Szüntessük meg a kórházak előtt szedett "sáp"díjat=parkolásidíj


Vendég

#1

2013-01-10 12:47

A kórházaknál jó lenne az ingyenes parkolás,de akkor tuti hogy aki nem a kórházba megy éppen,az is oda parkolna,igy nem valószinű,hogy aki ténylegesen oda tart,az le is tud parkolni,mivel telt ház lenne.olyan rendszert kellene kitalálni,hogy aki igazolja,hogy tényleg kórházba volt,annak legyen ingyenes,a többi fizessen!
Nikol

#2 Re:

2013-01-10 13:27

#1: -

Nos igen...van benne valami amit írsz...sokan kihasználnák.. erre kéne egy megoldás...de mindenképp meg kell szüntetni ezt a sárp szedést.. az emberről már a bőrt is lehúzzák... azt a 2000Ft-ot inkább a gyermekeimre költöm.... Ki kel találni valamit erre a kérdésre...


Vendég

#3

2014-02-24 21:58

Embertelen,hogy lehet már ezért is pénzt kérni?Jó,hogy a napfényért még nem kell fizetni! :-(
Szilvóca79

#4 Parkolás EÜ.intézményeknél

2014-02-27 21:06

Én az 5 éves kisfiamat vittem a Fiumei úti balesetibe kontroll vizsgálatra és mivel ott nem lehet időpontot kérni volt olyan,hogy több mint 4 órát vártunk,volt,hogy le kellett szaladnunk dobni az órába,közben behívtak volna minket,így mire visszaértünk bement persze egy másik gyerek,így újabb 1/2 óra várakozás volt és mivel vidéken lakunk,korábban ráadásul 68km-re Pesttől,így az autót választottam,mert kicsit hosszú lett volna az út oda-vissza,meg még 4 óra várakozás egy 5 éven aluli gyereknek.Iszonyú pénzt költöttem már a parkolásra-e miatt.Vagy valami elkerített parkoló lenne a megoldás,vagy a bejelentkezésnél osztogathatnának valami igazolást,papírkát,amit ki lehetne tenni,hogy ne kelljen fizetni,meg ne büntethessenek meg.Meg pl,ha valami baleset történt,mint pl a párom legyalult az ujjából egy darabot és rohantam vele a legközelebbi kórházba,ott ellátták,majd a következőbe,nekem eszembe se jutott volna a parkoló óra,még szerencse,hogy ez este 6 után volt,mert vele is ott ültünk pár órát,mire jött egy orvos,majd röntgen,mire az kész lett,átkötözés....,majd szintén kontroll 4-5 órás várakozással és nem 20ft/órás parkolási díjjal 2 naponta 2-3 hétig.Mi pénzt bezsebelhetnek ebből a parkolási társaságok.Az ingyenes parkolás felügyelet,vagy igazolás nélkül nem járható az biztos,mert akkor mindenki,akinek a környéken van dolga és nem a kórházban az is ott parkolna és aki oda menne nem találna parkoló helyet,bár így is problémás,néhol,volt,hogy 3 kört is mentem a kórház körül,mire találtam egy helyet.
Spivákné Kováts Nikoletta Mária
A petíció szerzője

#5 Re: Parkolás EÜ.intézményeknél

2014-02-27 21:14

#4: Szilvóca79 - Parkolás EÜ.intézményeknél

Szia,teljesen igazad van!!! Amikor sietsz a korházba nem a parkoló órát fogod keresni!!!! Ezért van ez a petíció! Mindenki panaszkodik de aláírni nem akarják...hány helyre megosztottam már...az ujságban is megjelent..a nevemet adtam a cikkhez...és még mindig csak 124 aláíró van! SZÜNTESSÜK MEG A PARKOLÁSI DIJJAT AZ EGÉSZSÉGÜGYI INTÉZMÉNYEK ELŐTT!!Köszönöm,ha aláírtad!


Vendég

#6

2014-02-27 21:45

Egyetértek vele

Vendég

#7

2014-02-27 22:08

Lehetne ott őr, aki valamilyen formában pl. lepecsételve az orvos által amikor végzett a beteg, ellenőrizhetné a parkolás jogosságát. Ha nem jogos, fizessen az autós, de ha igen, akkor ne kelljen kirohangálni kezelés, vagy várakozás közben!
Spivákné Kováts Nikoletta Mária
A petíció szerzője

#8 Re:

2014-02-28 07:55

#3: -

Így van! Lassan azt is megfizettetik velünk. ..Mint ahogy ezt is! ! !Felháborító!

Spivákné Kováts Nikoletta Mária
A petíció szerzője

#9 Re:

2014-02-28 07:58

#7: -

Hát igen. Valami megoldás jó lenne igazán. ..én mobillal szoktam parkolni mert úgy nem rohangalok ki. ..de a legjobb az lenne ha nem kéne fizetnünk! Ezért van ez a petíció! ! !Terjeszteni kell csaladtagok ismerosok irjak alá. ...


Vendég

#10

2014-02-28 15:34

csak egyet tudok érteni!!!!! én eltörölném mindenhonnét a parkoló díj fizetést !!!!! mert ez csak pénzbehajtásról szól és nem az államnak hanem zsebre!!!!!!!
Spivákné Kováts Nikoletta Mária
A petíció szerzője

#11 Re:

2014-02-28 20:18

#10: -

helyes! Osztom a véleményed!!!!! Kérlek oszd meg ahol csak tudod...terjeszd..nagyon kevés az aláírók száma...Szüntessük meg ezt az egészet!Legyen ingyenes a parkolás a korházaknál!

Spivákné Kováts Nikoletta Mária
A petíció szerzője

#12 Re:

2014-02-28 20:19

#6: -

Én is! Ossztátok!

gyussz

#13 13

2014-03-01 11:18

Ez már akkora szemtelenség ami sokunkat felháborít.És azt hiszem hogy jogtalan amit ezek az emberek csinálnak.Bár ma Magyarországon csak jogszolgáltatás van /igazságszolgáltatás/ már rég megszűnt. Ezek az emberek akik ezt a szemét munkát végzik-aláírják-támogatják ,az emberek kiszolgáltatottságát használják ki a felső kaszt hozzájárulásával,akiket Mi választottunk erre a pozícióra.Ennyit róluk.
szifer

#14

2014-03-01 12:09

Egyetértek a kezdeményezéssel. Jelzem nem csak itt kellene megszüntetni a parkolási díjakat, hanem mindenhol. Azért, hogy parkolni tudjak fizessek? Legalább kapna érte valamit az ember (pl. normális utak).
Spivákné Kováts Nikoletta Mária
A petíció szerzője

#15 Re:

2014-03-01 12:14

#14: szifer -

Üdvözlöm,köszönöm a támogatását:) Én is egyet értek Önnel.Miért fizessünk mi magyarok,ha parkolni szeretnénk?????????Lehúzás az egész...köszönöm!


Vendég

#16

2014-03-01 12:17

Elszomorít hogy kiállok egy jó ügy mellet és megint azt látom hogy pénz szedésről is szól a dolog.Látom hogy nem kötelező de akkor is .
Spivákné Kováts Nikoletta Mária
A petíció szerzője

#17 Re:

2014-03-01 12:25

#16: -

Én nem szedek semmi felé pénzt. ..a pórul járt emberek pénztárcáját szeretném megovni attól hogyha ki jönnek a korhazakbol ne várja őket több ezer ftos büntetés. Én ezt tejesen egyedül csinálom. .harcolok ember tàrsaimèrt...én ezért pénzt fizetést nem kapok. .3 gyermek mellett szervezkedem és munkalkodom azon hogy komolyabb színre is jusson az ügy.


Vendég

#18 Re: Re:

2014-03-01 13:30

#17: Spivákné Kováts Nikoletta Mária - Re:

Minden tiszteletem az öné azért amiért kiál.Nem is azt gondoltam hogy ön szedné be a pénzt .Gondolom az oldal üzemeltető.Nem másért mint szolidaritásbol :)

Elég reménytelen ügy ez mert europa nagyon sok országában kell fizetni a korházaknál a parkolásért.

Az már más kérdés hogy kicsit korrektebbül van megoldva, sorompos beléptetés és kifelé fizet az ember.

Így nem lehet megbüntetni az is igaz de nem is akarják.

Ettöl függetlenül sok sikert az ügy eléréséhez.

Spivákné Kováts Nikoletta Mária
A petíció szerzője

#19 Re: Re: Re:

2014-03-01 13:56

#18: - Re: Re:

Köszönöm szépen:-)


Vendég

#20

2014-03-03 07:06

gusztustalan amit csinálnak!!! beteg embert ,még jobban le húzzák!!!
Spivákné Kováts Nikoletta Mária
A petíció szerzője

#21 Re:

2014-03-03 08:42

#20: -

Igy igaz!!!!!!!!!!! Köszönöm!:)

Mary

#22 Re: Re:

2014-03-03 12:36

#2: Nikol - Re:

Szia!

A megoldás egyszerű: terhes kiskönyv, illetve gyermek eü kiskönyv, vagy ambuláns lap felmutatásával kitudják szűrni! Akinek nincs az fizessen!!! Így könnyen kiszűrhető és átlátható lenne!


Vendég

#23

2014-03-03 22:15

Ez a sáp nem más mint pénzbehajtás!

Vendég

#24

2014-03-04 00:20

Időpontot ad a kórház, és sok esetben mégis 3-4 órát várakoztatnak. Volt rá eset, hogy 7 órát vártam. Ez egy napra jutó kajapénzem háromszorosába került.
Spivákné Kováts Nikoletta Mária
A petíció szerzője

#25 Re: Re: Re:

2014-03-04 07:53

#22: Mary - Re: Re:

Nem rossz javaslat..a gyermek korházaknál jó is lenne..a felnőtt korházakhoz is tudna esetleg javaslatot tenni?  Köszönöm:)))