VÁDOLOM!!!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) VÁDOLOM!!! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#76

2012-07-29 12:17

Én is vádolom mindazokkal amit fentebb írtak és azzal, hogy primitív és akarnok módon minden erővel azon van akiket maga köré beépít ne a tudásuk szerint végezzék a rájuk bízott feladatokat, hanem mindenben kielégítsék az akarnok diktátor elmebeteg ötleteinek a megvalósítását hatalmas fizetésekért és plusz juttatásokért. Nem törődve azzal, hogy gyerekek és öregek éheznek . Hogy beteg embereket kivágtak a nyugdíjból a nem létező munka világába, hogy megalázva az embereket kilakoltatják az otthonaikból, hogy szabályos nép irtást követnek el!
okoska

#77 okoska

2012-07-29 12:56

Marhaság,azt hiszitek,ezt a szaros kis petíciót,bárki komolyan veszi.Ha összejöttök a tüntetésen kb. 200an vagytok.Jót röhögnek rajtatok.200 embernél egy falusi búcsúra is többen mennek.
De legalább kiírjátok itt az interneten magatokból ami fáj!Kiordibáljátok magatokat,aztán megy minden tovább.
Egy régi nóta átköltve:
"Mit látsz a téren
szorítja öklét mintegy 200 tüntető.
Hé öreg tüntető
ne szorítsd így az öklödet
mert a vérnyomásod felmehet.
Lazítani,próbálj meg lazítani,
nem győzlek tanítani,hogyan csináld.
Kell egy kis áramszünet,időnként mindenkinek..."

Vendég

#78

2012-07-29 12:56

Bazeg, olyan káosz van itt, hogy fogalmam sincs miről van szó! Én is csak azér' írok, mer' ez egy szelep. Azt mondgyák a filozófusok.. Írok és megnyugszom tőle. Csak írok és kész. De fogalmam sincs miről van szó. Csak írok és kész. Má' meg is nyugottam.
naivak

#79 naívak vagytok

2012-07-29 12:57

51-es:Naiv vagy!Ha aláírják 100 ezren a petíciót mi lesz!Semmi,jót röhögnek rajtatok.
vendég

#80 vendég

2012-07-29 12:59

78as:Látod ki írod magadból a feszültséget aztán megnyugszol.Az internetet a magyaroknak találták ki.Hogy a net előtt dühöngjön ne az utcán.Ez a petíciós oldal is egy dühöngő!

Vendég

#81

2012-07-29 13:02

Nem veszitek észre, hogy ez az egész petíció a politikusok játéka? Vaze? Ők ráérnek ilyesmivel foglalkozni. Te, aki éjjel-nappal dolgozol-és nem jutsz semmire,- esetleg írsz ide valamit (mindegy, hogy mit)talán megnyugszol.
...

#82 ...

2012-07-29 13:10

Mayának(7es hozzászóló)igaza van.Szarból nem lehet várt épiteni.Mit vártatok az Orbántól?Hogy kolbászból lesz a kerítés!?Ez a kormány 1998-és 2002 között volt már hatalmon,akkor se bontotta le a demokráciát.Most se teszi.
vekker

#83 Re: ...

2012-07-29 13:50

 

Küldök egy vekker, ébresztő!!!!!!!!!!!!


Vendég

#84 Re: okoska

2012-07-29 14:38

#77: okoska - okoska Marhaság,azt hiszitek,ezt a szaros kis petíciót,bárki komolyan veszi.Ha összejöttök a tüntetésen kb. 200an vagytok.Jót röhögnek rajtatok.200 embernél egy falusi búcsúra is többen mennek.

Szentigaz. Szerintem ezek maguk sem gondolják komolyan ezt a sok baromságot, amit itt összehordanak..


Anonymous

#85

2012-07-29 15:03

Ilyen rossz közérzettel a szocializmusban sem éltem...

Vendég

#86

2012-07-29 15:05

teljesen egyetértek, mert ha ezt már akkor tudom akkor soha az életben nem szavaztam volna rá. Szégyen és gyalázat az amit tesz az országgal s annak népével. Embergyülölő politikát folytat (kivéve azt a kis csoportot aki a holdudvarába tartozik, meg a "pajtikák". A többi amit az ország lakosságával tesz az már mélyen elitélendő, az már igazi népirtás, és ami még ennél is felháboritóbb, hogy mindemellett lenézi és megalázza az ország lakóit, és mindezt gőgösen mindenhatónak képzellve saját magát, és szándékosan okoz nem kevés anyagi kárt az országnak és utána pedig a nép bőrét nyuzza le. Gondolok itt arra, hogy mennyivel magasabb kamatra adnak nekünk a pénzpiacon kölcsönt, és belemegy mindenbe ez a süket, de azt nekünk kell, illetve rajtunk huzza be a költségvetésbe, nem törődve azzal, hogy már milliók éheznek, nincstelenek és földönfutók lesznek lettek már a politikája miatt. Felháboritó és nyiltan ki merem jelenteni azt, hogy ilyen kártékony kormánya még az országunknak nem volt soha.

Vendég

#87 Re: Re: Re: Re:

2012-07-29 15:12

#75: Marika - Re: Re: Re:

Csak azért írok, mer' megnyugszom. Mer' azt mongyák a szociológusok. Levezetem a feszülséget. Mer' 10000 Volt

vagyok.

Éppen az előbb cseszett le az asszony, hogy haggyam már azt a számítógépet! Gondoltatam, úgy megcsapom, mint a

10000 Volt. De aztán lenyugottam, inkább kikasztráltatom magam kémiailag.

Marika

#88 Re: Re: okoska

2012-07-29 16:25

#84: - Re: okoska

Te VENDÉG és okoska , van neked deviza alapú kölcsönöd, szakitották el tőled a gyermekeidet, van miből enned, fizeted a száláidat, és még takarékoskodnod is sikerül? Szerinted ez marhaság amit itt a kétségbe esett emberek leirnak? Mi a francot keresel ezen az oldalon? Fröcsög belőled a rossz indulat! Keress magadnak egy másik oldalt ahol a hozzád hasonlók irnak kva okos dolgokról.

Ilday

#89 Re: igen

2012-07-30 10:13

#8: -

Egyetértek!


Vendég

#90

2012-07-31 11:49

Vádolom Orbán Viktort Népirtással is. Beteg embereket nehéz helyzetbe hozza és a halálba kergeti!Munkahely nincs!Rákos beteg embereket küld vissza a nem létező munka világába! 27000 forint mire elég? Ez a mi kis országunk halad a végpusztulás felé !Nem érzem magam fél ázsiainak! Félek , hogy ha az elkeseredett emberek egyszer fellázadnak még képes szükség állapotot is elrendelni! Strasbourgi Birósságra fittyet hány,Alkotmány Birósságra fittyet hány , csak Ő létezik Orbán a király! Mi lesz velünk emberek!Az országba gyerekek éheznek ez még a Kádár rendszer alatt sem volt. A megszületett és a meg nem született gyerekeket csak adófizetőnek tekintik!
Horthyt nemzeti hősnek tekintik! Szegény nagypapám még jó , hogy nem él a II.világháborúban minden nap elvitték a nyilasok és jól elverték mi volt a bűne? 5 évig volt Szibériában hadifogoly!Ha nem osztrák tisztek lettek volna elszállásolva náluk akkor még az unokáit se láthatta volna mert megölték volna.
Sajnos hazánkban demokráciának vége !
És ha nem történik valami csoda akkor az elszegényedő embereknek vége , hiszen Orbán célja számomra egyértelmű csak a gazdagokra van szükség és akkor ez az ország lesz az új KÁNAÁN! De nem nekünk. Csak ennyi az észrevételem.
Zsuzsa néni

#91 Na ne...

2012-08-01 13:37

Véletlenül keveredtem erre az oldalra,de talán mégsem.
én már egy megfáradt öregasszony vagyok,sok mindent mg és átéltem,s büszkén vallom,hogy soha nem voltam egyetlen egy párt tagja sem.Viszont hivő ember vagyok.
A Rákosi rendszerben voltam kicsi,a Kádárban már nagyobbacska,sőt fiatal házas,aztán jöttek-mentek a kormányok,de egy dologgal kéretik mindenkinek tisztában lenni.Olyan kormány még sosem regnált,amelyikkel az épp aktuális alattvalók elégedettek lettek volna.Mert egyik kormány sem ad ingyen kosztot és kvártélyt,mindig dolgozni kell,vagy legalábbis célszerű,mindig pénzből éltünk és az sose volt elég.Miért is nem?Mert az ember egy gyarló állatfaj és nem jut eszébe,hogy mindenből csak annyija legyen,ami kell,mert felhalmozunk,mert habzsolunk,ha valami nincs meg azonnal akkor már depressziósak és agresszívak leszünk.Nem célom,hogy a jelenlegi kormányt dicsőítsem,se rokona, se boldog őse nem vagyok egyik FIDESZ-es kormánytagnak,de írjon ide az,aki jobban tudná csinálni,úgy,hogy az Ő munkájával is mindenki elégedett legyen.

Vendég

#92

2012-08-01 14:28

Vádolom!!!!

Vendég

#93

2012-08-01 14:59

"Zsarnokság sokféle lehet. Véres és vértelen, civil vagy katonai, dinasztikus vagy pártállami. Ám van valami, ami minden diktatúrában közös: a zsarnokság kicsinyessége. A kisstílű bosszú, a pitiáner presztízs, a szánandó hiúság. Gyermekes makacsság és gőg, bizonyítási vágy és önigazolás, a legitimáló népszerűség iránti sóvárgás. Egykulcsos adó, megzsarolt rajkózenekar, kirakatperek és kirúgott földrajzinév-bizottság, állami foci és film, agyongyötört Iványi lelkész, Klubrádió és Népszava... Sínen vagyunk."( Ujlaky István tanár)”
Nyugdíjas külkereskedő

#94 Re:

2012-08-01 19:47

#93: -  

 Szívemből szólt.


Vendég

#95

2012-08-01 23:51

És a lista csak nagyon szük akit vádolni lehet jogosan :(
legyen vége!

#96

2012-08-02 20:06

Vádolom őket azért is, mert a választási törvényt is át akarják alakítani (és félő, hogy fogják is) úgy, hogy az csak nekik kedvezzen. Magyarország lassan Közép-Keleteurópa banánköztársasága lesz. Ezek az emberek nem érdemelnek tiszteletet, megbecsülést, ezeket az utolsó ksttílű tagig el kell zavarni, de úgy, hogy többé a hatalom közelébe ne kerülhessenek.

Vendég

#97

2012-09-01 21:17

Úgy gondolom, hogy a Magyar kormánynak, nyíltan őszintén bocsánatot kellene kérnie az Örményektől
julcsi

#98

2012-09-01 21:50

Az embereket a nyomorba és kilátástalan helyzetbe taszitotta.

Vendég

#99

2012-09-02 06:41

Vádolom az örmény-azeri háború kirobbantásáért is. Már nem csak a hazáját, más népeket is kettéoszt. Nem gondol bele a következményekbe. Ilyen kártékony ember, mint OV a magyar történekemben még nem volt.
IL

#100 Re:

2012-09-02 19:16

#99: -

Így igaz!

Pontosan azt írtad le, amit én is szerettem volna.