Sintértelep helyett Menhely!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Sintértelep helyett Menhely! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2012-02-26 11:20

Nem erdemlik ezt azt allatok

Vendég

#27 Re: Re: Re:

2012-02-26 11:25

#17: - Re: Re:

INKABB A BETEG DAGANATOS GYEREKEKRE GONDOLNATOK ELSO SORBAN ES HAMAR ODA TUDTOK SEGITENI AKKOR JOHET AZ ALLATVEDELEM DE AMIG OKET LESZARJATOK ADDIG AZ ALLATOKAT IS ,MERT CSAK BESZELTEK ROLA DE SZARTOK AZ EGESZRE ES NEM TESZTEK ELLENE SEMMIT,NE INTERNETEN INTEZKEDJETEK HANEM SZEDD OSSZE AZ EMBEREKET ES MENJETEK A PARLAMENT ELE ES OTT HABOROGJATOK,DE GONDOLOM NEM TUDTOK ANNYI HULYET OSSZESZEDNI HOGY MIND KIVONULJATOK


Vendég

#28 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-02-26 11:27

#18: Korner Zsuzsanna - Re: Re: Re: Re:

LATTAM A FOTOIDAT A FACEN ES AZT HISZED HA UNNEPEKKOR OSSZE SZEDSZ EGY KIS ADOMANYT AKKOR JOBB SORSUK LESZ ES FOLEG UGY HOGY AKIKET ISMERSZ ,MERT AZ IDEGENEK ELHAJTANAK


Vendég

#29 Re:

2012-02-26 11:28

#19: Korner Zsuzsanna -

A FACEBOOK NEM AZERT VAN HOGY A SOK TETVES ALLATVEDELMET TEGYETEK FEL ES HA EN LENNEK A RENDSZER GAZDAJA AZ ILYENEKET EGYTOL EGYIG TILTANAM


Vendég

#30 Re:

2012-02-26 11:32

#20: -

SAJNOS VAN OLYAN AKIT ISMEREK ES SZANALMASNAK IS TARTOM ,MERT GYEREKE VAN ES TOBBET FOGLALKOZIIK EZZEL MINT A SAJAT GYERMEKEVEL ES HA EZEKNEK AZ ALLITOLAGOS ALLATVEDOKNEK MEGNEZEM A FALAT TOBB ALLAT VAN MINT A SAJAT GYERMEKEROL  BESZELNE,MERT NAGYIVBEN SZARIK RA HOGY A CSALADJAVAL MI VAN ES ELOTERBE HELYEZI AZ ALLATOKAT.NA EZ AZ AMI KIBASZOTTUL FELHABORIT


Vendég

#31 Re: Re: Re:

2012-02-26 11:41

#24: Ananászlé - Re: Re:

TELJESEN IGAZAD VAN ES IGENIS EN MINDIG IS SEGITETTEM A SZEGENY EMBEREKNEK,MERT OKET ELONYBEN RESZESITEM AMIKOR NEKEM JOL MEGY ES LATOM A KORNYEZETEMBEN HANY OLYAN EMBER VAN HOGY NEM IGAZAN TUDNAK MEGELNI ES LATOD A HAJLEKTALAN JOBBAN VIGYAZZ A KISKEDVENCERE,MINT EGY NORMALIS EMBER.DE TUDOD AZ HOY ANNAK IDEJEN ALAKULT EGY KOZOSSEGI OLDAL AMI A BARATOKROL SZOLT AKKOR AZZAL RONTJAK EL HOGY A SOK ALLATVEDELMET RAKJAK FEL ES MAJD CSODALKOZUNK HA FIZETOSRE TESZIK.OTT VAN PL AZ IWIW MIERT NEM OTT  TESZIK KOZRE,MERT OTT MAR NINCS SENKI JOFORMAN.VAGY EZEKNEK AZ EMBEREK KELLENE EGY KULON KOZOSSEGI OLDALT CSINALNI ES LEGYENEK OTT ES OTT IDEGESITSEK A TOBBI ELVETEMULT EMBERT AKIK AZT HISZIK HOGY EZZEL MEGVALTJAK A VILAGOT ,.DE AMIG AZT LATOD HOGY EZT MEG AZT INNEN VAGY ONNAN KIDOBTAK ES FELTESZIK AKEPET ES CSAK OSSZAK OSSZAK ES NEM TESZNEK SEMMIT ELLENE AMIKOR LATJAK MITORTENT AKKOR NE BESZELJUNK ALLATVEDELEMROL,MERT OK IS UGYANOLYAN ALLATKINZOK,MINT AZ AKI  MEGTETTE VELUK

Fairypaw

#32 Re: Re: Re: Re:

2012-02-26 12:09

#14: - Re: Re: Re:

És az embereket ki nem szarja le? Mindegyik galád, gonosz. 13 éves leszek, de tapasztaltam eleget az emberi gonoszságból. Az ember eredendően bűnös, az állat NEM!! Mi emberek vagyunk az okai annak, hogy már csomó állatfaj kipusztult, meg, hogy egyre több állat veszti el az élőhelyét, vagy ha a házikedvenceket nézzük, egyre többet ütnek el, mert aki megtalálja, nem tudja befogadni, de a menhely és a sintér telep is tele van. Illetve ugye jön, hogy mi köze van ehhez az embernek. MI A FRANCNAK KELL KOCSI??? Csomó ember a lakását azért veszítette el, mert felvett jó pár milliós hiteleket, meg hasonlók. Gondolkozz, még mielőtt hülyeséget mondasz. Ha meg nem tetszik, öld meg magad, eggyel kevesebb rossz ember van legalább, akinek nincs szíve, csak a saját fajtáját képes megvédeni.

Fairypaw

#33 Re: Re: Re: Re:

2012-02-26 12:10

#14: - Re: Re: Re:

U.I.: Sok fogyatékosnak, súlyosan beteg embernek lehet terapeuta társat nevelni a megmentett állatokból ;)


Vendég

#34

2012-02-26 12:13

Még Több Aláírást a petíciónak!
Aya

#35

2012-02-26 14:33

állatvédelem és gyermekvédelem, és minden nemű "embervédelem" nem "vagy-vagy", hanem "is-is"!

Vendég

#36

2012-02-26 14:43

Egyetértek a peticióval, menhelyekre költsék a pénzt ne a sintértelepekre, és ivartalanításra!!!
Korner Zsuzsanna

#37 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-02-26 15:13

#28: - Re: Re: Re: Re: Re:

Ellentétben Veled:

1. én nem vagyok kiváncsi  a Te oldaladra!

2. hogy én mikor, mit csinálok, azt nem tudhatod, de közöd sincs hozzá!

3. nem hiszem, hogy valakinek is magyarázkodnom kellene, különösen a számomra ilyen értéktelen embereknek!

4. én merem vállalni a nevemet és a véleményemet!

5. ha végig olvasod a hozzászólásokat, elgondolkodhatsz, hányan állnak melletted!

 

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-26 15:16



Vendég

#39 Re:

2012-02-26 15:19

#34: -

Egyet értek!

Korner Zsuzsanna

#40 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-02-26 15:22

#32: Fairypaw - Re: Re: Re: Re:

Milyen igazad van, tanulhatna Tőled nagyon sok ember! Gratulálok a Szüleidnek, ha Ők neveltek ilyenné!

Fairypaw

#41 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-02-26 16:04

#40: Korner Zsuzsanna - Re: Re: Re: Re: Re:

Valamilyen szinten ők is benne vannak :) Bár állatvédelem terén nem neveltek semmire, a világban lévő helyzetről tőlük tudok sokat, mert gyakori téma. Köszönöm szépen a dicséretet :)

Yoda

#42 Re: Re:

2012-02-26 17:14

#29: - Re:

Akinek nem tettszik a sok tetves állatvédelem az menjen át másik társasági oldalra és ott ossza az észt!!!Mi sem nyavajgunk hogy sok értelmetlen ,agybeteg hülyeséget kell olvasnunk,tehát pofa súlyba.

 


Vendég

#43

2012-02-26 17:30

Azért támogatom a menhelyeket sintérteleppel ellentétben,mert ad 1 második esélyt a gazdátlanná váló állatoknak,hogy olyan helyre kerülhessenek ahol szeretetben élhetnek.
Mária Kelemen
Budapest

#44

2012-02-26 17:31

Kedves 10-es Vendég!!! Mindenkinek egyéni joga eldönteni..kinek segít... MI az állatokat választottuk..és remélem nem baj ,hogy többesszámot használtam... NEKED jogod van embertársaidat Segíteni!!! Az Állatka nem tudja magának megteremteni.az ételt,szállást..stb...Viszont az emberek nagy többsége..saját "hibájából" kerül arra a sorsra..amiben ÉL! Fb.n sem kötelező...ezt "nézni" törölni kell aki...ilyen szánalmas dolgokkal foglalkozik..mint az Állatvédelem! Tisztelettel.. Kelemen Mária.

Vendég

#45

2012-02-26 17:41

Én is a menhely mellet szavazok! szüntessük meg a sintértelepeket!!!

Vendég

#46

2012-02-26 18:31

mert igy kiványa tiszteségünk!!!

Vendég

#47

2012-02-26 19:04

Végre elindul valami,minden erőmmel támogatom.

Vendég

#48 Re:

2012-02-26 19:04


Vendég

#49 Re: Re: Re: Re:

2012-02-26 19:45

#14: - Re: Re: Re:

FIGYELJ TE IQ MINIMUM!!! Ki a faxt érdekelnek az emberek??Mind egy köcsög egoista barom istennek már rég elkellene pusztítania ezt a bolygót!!! Az emberek pestise ennek a bolygónak benne értem saját magamat is,mit tudsz te az állatokról

te nagyon egyszerű.te olyan egyszerű vagy mint egy barlang rajz.Húzzá vissza a tíz gyerekedhez mert le sem tagadhatnád hogy cigány vagy és abből élsz hogy szaporodol és inkább húznál cotont a faxodra te SZEMÁT ÁLLATKÍNZÓ,TAKARODJÁL INDIÁBA TE szemét ingyenélő féreg!!!!!!!!!


Vendég

#50

2012-02-26 20:28

Sajnos Magyarország még nagyon távol van az állatvédelemtől. Amerikában az állatvédelmet az állam nem kis pénzzel támogatja, az ott élő emberek hozzáállása is más mint hazánkban. Az állatvédelmi törvényt sem úgy alkalmazzák, hogy elrettentő lenne az állatgyílkosok számára. Mindig szivügyemnek éreztem és érzem mind a mai napig a szerencsétlen állatok sorsát.Nálam is 3 befogadott kutyus van mivel családi házban élünk. Aki állatot képes kínozni és megölni az emberrel is bármikor ugyanazt megteszi.