Akik azt szeretnék, hogy Magyarország kilépjen az Európai Unióból


Vendég

#176

2012-02-09 12:48

SZEBB JÖVŐT!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#177

2012-02-09 17:11

Nem szégyen az, ha valakinek az a véleménye, hogy semmi keresni valónk, ebben az európai unióban. Viszont tovább kellene mélyíteni a kapcsolatokat a szomszédokkal és Lengyelországgal. IMF még úgy sem kell. Önálló pm. és forint az igen. Viszont lehet, hogy mit sem ér az egész, a mezőgazdaság talpra állítása nélkül. ( Annak idején sem szavaztam meg a belépést és szívem szerint újra számoltattam volna a szavazatokat )


Vendég

#178

2012-02-09 18:00

2004-ben azt hittem, hogy jó lesz belépni.
Ma látom, hogy csúnyán átvertek minket, a cél az volt, hogy gyarmatosíthassák Magyarországot.
Azonnal kilépni!

Vendég

#179

2012-02-09 18:19

Éljen a haza, Éljen a szabadság

Vendég

#180

2012-02-09 19:09

Európa demográfiailag hulla. 40 év múlva Európa muzulmán többségű lesz a születési arányszámok alapján. Ettől a jövőtlen uniótól mielőbb szabadulni kell. A lehetőség csak keleti irányban lelhető fel. Ez szigorú racionalitás, az érzelmek itt semmit sem érnek. Ez nekem nem lenne érdekes, de a gyerekeinknek hátborzongató valóság és döntési kényszer.

Vendég

#181

2012-02-09 20:40

Nem akarok eu-s országban élni. Undorítóak
dorci

#182

2012-02-09 20:41

Amit a mai meghallgatáson műveltek, az már minősíthetetlen. Göncz Kinga persona non grata legyen.

Vendég

#183

2012-02-09 21:19

Elhibázott döntés volt hogy beléptünk.Az unión belül esélyünk sincs a kilábalásra.Ki kell lépnünk.
SOS

#184

2012-02-09 21:56

Emlékeztető: 2003. április 12-én Magyarország állampolgárainak 83,76%-a támogatta az EU-ba való belépést. Ma már nem az a tét, hogy EU-n belül vagy kívül maradni, hanem egyáltalán talpon maradni.
Egyes országok - társadalmi és gazdasági szerkezetük révén - nem tartják fejlődésük szempontjából szükségesnek az EU- tagságot vagy az euróövezetbe való tartozást. Magyarország sajnos – az ismert történelmi és politikai okok miatt - nincs ilyen szerencsés helyzetben.
Az Unióból bármikor ki lehet lépni – senki sem fogja Magyarországot marasztalni. De mi lesz ezután? Aki ezt a petíciót útjára bocsátotta, az a következményekkel nem számol – vagy mégis? Csak éppen olyan kevés ideje maradt, hogy nem érkezett tudatni velünk?
BM

Vendég

#185

2012-02-09 23:13

Minnél hamarább annál jobb!

Vendég

#186

2012-02-10 01:16

A belépést sem támogattam, pedig akkor még fele annyit tudtam, mint amit azóta megtapasztaltam.

Vendég

#187

2012-02-10 01:38

Be sem kellett volna lépnünk!
A mi országunk mindig képes volt megállni a maga lábán, és nem csak a saját polgárait, hanem egész Európát ellátta szellemi és fizikai táplálékkal.
Az EU tagságon mi (is) csak veszíteni tudtunk - nem beszélve arról a lekezelő és megalázó bánásmódról, amit velünk szemben tanúsítanak...olyan országok oktatnak ki minket "értékekről", akik még kőbunkóval hadonásztak akkor, amikor nekünk már fejlett írásbeliségünk és magas szintű kultúránk volt!

Vendég

#188

2012-02-10 08:34

Én a belépést sem szavasztam meg.

Vendég

#189 Re:146

2012-02-10 09:43

#157: - Re:  

 AKKOR EZEK SZERINT EGY IDŐ UTÁN ANNYI PÉNZ FOLYIK BE AZ ORSZÁGBA HOGY KILÓRA MEGVEHETIK AZ ORSZÁGOT, HISZEN MINDEN KORMÁNY PÉNZT VESZ FEL AZ ÚNIÓTÓL. DE NE FELEJTSÜK EL HOGY EZEK NEM KÖLCSÖNÖK, HANEM AZÉRT KAPJUK MERT AZ ÚNIÓ TAGJA VAGYUNK. TEHÁT HA KILÉPÜNK, MIÉRT KELLENE VISSZAFIZETNI AMIT NEM KÖLCSÖNBE KAPTUNK. ÉS AZ SEM EGY UTOLSÓ SZEMPONT HOGY MI IS FIZETÜNK BE AZ ÚNIÓ KASSZÁJÁBA, SZERINTEM NEM IS KEVESET AHHOZ KÉPEST HOGY MILYEN SZEGÉNYEK VAGYUNK.


Vendég

#190

2012-02-10 10:40

az unió elmehet a faszomba

Vendég

#191

2012-02-10 13:50

be se kellett volna lépni.

Vendég

#192

2012-02-10 14:01

Magyarország vezetői mindíg rossz valamibe lépnek,sajnos!

Vendég

#193

2012-02-10 14:48

Szeretném megjegyezni, hogy csatlakozom a megjegyzésben irt mondathoz miszerint." Veled Európa de nélküled de EU."
Én is pontosan így érzem.
Mert valójában nekünk nem Európával van bajunk, csak azzal rendszerrel ahogy az egész világot és nem csak európát működtetik.A világból viszont nem tudunk kilépni. Ha ezt a gondolatsort tovább viszem akkor eljutok addig a következtetésig, hogy igen ki kell lépni az Unióból, ha hagynak. és ezzel precedenst teremtve elindulhat egy olyan folyamat aminek a végeredményeként egy teljesen más világot hozunk létre ahol végre emberhez méltó éltet élhetünk.
uruszaigo

#194 Re: Válasz a peticióra.

2012-02-10 15:23

#1: -

akik,itt elinditották ezt a peticiót azokkal nem értek egyet.Nem láttom a petició eliditójának a nevét akár hogy keresem.Sok hozzászóló a nevét sem meri vállalni.Kérdezzem én hogy egyedül ez a kis ország mit fog csinálni?Kérdezzem én hogy az a szélsősséges csoport aki a kilépést forszirozza,az azt mondta a zászló égetéskor hogy kelet fele az oroszok,Kina felé szeretne nyitni.Miért nem már az arabok,s afrika felé?Gondolom hogy az országot a fejlődésben is és életkörülményekben is oda akarja fejleszteni?Elképesztő hogy egyes embereket igy megtudnak vezetni s közben az EU-ban ott terpeszkedik a képviselője!Sok millió ember harcol a demokrácia visszaállitásáért,s ők pedig nyiltan vállalták hogy nem demokratikusak!Kérdezzem és a jelenleg 1077 főt aki aláirta a peticiót nincs nekik szerettei,nincs unokáik,gyerekeik?Ebben a nagy munkahelyteremtésben legalább az EU-ban dolgozhatnak legálisan!Elképesztő és felháboritó egyes emberek gondolkodása,felelősség érzete!Üzenem akik azt irják itt hogy be kellett lépni!!!!!!!


Vendég

#195

2012-02-10 16:28

Ki kell lépni sürgősen, amíg össze nem omlik az egész virtuális vircsaft és magával rántja Magyarországot is.

Vendég

#196

2012-02-10 16:33

Be se szabadott volna lépni. Már 2004-ben látni lehetett, hogy mire megy ki a játék egy USA-hoz hasonló egyesült államok szövetségét akarnak létrehozni, hogy egyesített erővel támadják meg azokat az országokat, akik önállósodni akarnak. Vagy az olaj vagy más természeti kincsért le akarják rohanni. Az USA már gyengül, lassan összeroppan, tehát kell a pénz és háború világának egy újabb gazdatest. Hát nem, ki kell lépni. Először biztosan büntetni fognak, de a magyarok mindig is felálltak és kilábaltak a bajból.

Vendég

#197

2012-02-10 16:40

nincs más út

Vendég

#198

2012-02-10 18:06

Alapvetően hibás lépés volt a taggá válás!!

Vendég

#199

2012-02-10 18:09

Nem szeretném minden érzésemet leírni,mert akkor már bent járnánk a tavaszban,mire a végére érnék. Egyszerűen
csak ennyi: E L E G E M V A N B E L Ő L Ü K: Én nem
akarok oda tartozni,ahol egy mocskos "banditának" is van szava.

Vendég

#200

2012-02-10 18:16

Uraszaigo ! Szerintem először tanulj meg helyesen írni,mert a helyesírásodat valószínű,hogy a foxi-maxin tökéletesítetted.Nem tudom,hogy kire célzol, hogy "ott terpeszkedik a képviselője" okos
mondatoddal. Talán a gönckingaelvtársnőre ? Megítélésem szerint te a cohn banditával vagy azonos színvonalon.