Baumagkárosultak peticioja

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Baumagkárosultak peticioja petíció automatikusan generált fórumtémája

nick

#26

2016-08-16 07:17

Legfőbb ideje rendet teremteni ezen a téren (is)!

Unalmas már, hogy Orwellnek mindig igaza van...

Bezzeg tőlünk, közalkalmazottaktól az utolsó fillért is lehúzták.

 Tíz évig továbbdolgoztam rokkantan azzal a biztatással, hogy rehabilitálódj, több lesz a nyugdíjad!

Közben volt egy autóbalesetem munkába menet, komoly sérüléssel, milliós kárral, de még csak üzemi balesetnek sem ismerték el.

A nyugdíjmegállapításkor pedig az jött ki, hogy kevesebb nyugdíjam lett volna, ha úgymond vigyelembe veszik a továbbdolgozást, tehát az egész kínlódás felesleges és értelmetlen volt.


Vendég

#27

2016-08-17 21:24

Mert felhåborit,h 12 ėve semmi eredményt nem produkål, a törvényt elfogadó, de annak érvényt szerezni képtelen jogalkotók, igazsågszolgåltatók szåndékos szemhunyåsa a csalókkal szemben. Ezzel a lagymatag szåmonkéréssel is båtorítva a köetkező becstelen elkövetőKET ! Bdacasch, Qvestor, "marcsika" ! A PSZÅF tesze-toszasåga / felelős munkabér dacåra/ csak ! 0 ! edredményt képes produkålni, ezzel is bíztatva, segítve a csalókat! Kérdezem, ezek a törvények a Becsületes MAGYAR EMBEREKET miért NEM VÉDIK? Kinek åll érdekében, a munkåból szerzett , többszörösen leadózott / NYERESÉG ADÓ IS/ megtakarìtåsok elcsalåsåhoz aszisztålni ? Én nem szavaztam magam ellen!!! Vera


Vendég

#28

2016-08-27 18:02

mert becsaptak el lopták a pénzünket

Vendég

#29

2016-08-30 14:14

Mert az Édesapám által lettem baumag és questor károsult. Sajnos nem élhette meg a kártalanítást.
kakadu

#30

2016-09-06 20:10

mindenki figyelmében ajánlom, hogy a Baumagkárosultak petíciója előzményeit elolvashatja: www.http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9101843 orrlövész o1 alatt a 7522 sorszám alatt.Nagyon tanulságos. Vissza az ellopott pénzemet!!!