A kormány 2012-es Közmunkaprogramja ellen

renamon y ines

#1

2011-07-27 15:26

Engem ez az egész közmunkaprogram felháborít. Éhbérért dolgoztat a kormány embereket, felháborító
Mancsoska

#2

2011-07-27 22:18

Mancsoska

#3

2011-07-27 22:18

...Akárcsak egy rabszolgatársadalomban...

Vendég

#4

2011-07-28 19:38

A mocskos zsídó anyukat azt a mocskosat az ő fízetésűket vinném le jenbe ilyenbe tudod " Hítler nem jokat írtot ki ezeket kellet volna " nem baj egyszer logni fognak az bíztos eljőn az az ídő én lesszek az első aki meghúzom az akasztófa madzagát addig is aki egy csepp ésszel rendelkezik az aláírja a peticiót és kőszőnjűk hogy vannak még ilyen gondolkodású emberek mint én Heyl hítler!
Manguszta

#5

2011-07-29 22:35

Kérem, aki egyetért a peticióval, hasonló kilátástalan helyzetbe kerül emiatt, vegyük fel egymással a kapcsolatot a figyeljunkegymasra@gmail.com címen. Próbáljunk összefogni, segíteni egymásnak, ha csak szavakat kiáltozunk, azzal semmire se megyünk, petíciónkat ha elküldjük a parlamentnek, egy elegáns mozdulattal kidobják, illetve nem foglalkoznak vele!

Vendég

#6 Re: moni

2011-08-25 15:36

#1: renamon y ines -

Közmunkán vagyok de többet dolgozom mint a bejelentett dolgozok akik3 szor annyi bért visznek haza de tanultam tőlük hogy kell kibekkelni a munkaidőt és a főnők mögött bemutatni ez is valami nem?


Vendég

#7

2011-08-25 15:49

hónap vége nos most jött el az idő hogy kalkuláljak nos mit főzzek de meleg van néha apicinek egy fagyi is kellene de elfogyott a wc papir nem nevetni! elfogyott a mosószer stb még jó hogy a szomszéd nyugdijjas néninél van a meg b hitelem mert ő már keveset eszik meg nem növi ki aruháit stb igy hát még spórolni is tud.de mi közmunkára járunk meg iskolába oda nem mehetünk ugy hogy 1 hétig nem fürdünk nem de?hát lelemény még van ilyenkor annyi krumplis étel jut az ember eszébe csak a krumplit is tudjam megvenni még 1 hét a rekord összegü közmunkabérig .32 ezerből kivehetek 30 at mert 31 után már minuszba megyek na értik értitek de legalább gondolkodom mit is főzzek!!!!!ez is valami

Vendég

#8

2011-09-20 21:31

AKÍ MEGÁLAPÍTJA ESZT A BÉRT ANAK KELENE ÉLNÍ BELŐLE LEGALÁB EGY HONAPÍG ÉS ASZTÁN TUDNÁ MEG MÍRE ELÉG EZ A PÉNZ NEKÍK BENZÍNRE NEM LENE ELÉG
luckyotter

#9 A diákhitel margójára

2011-09-29 15:25

A közmunkás béremből már jóideje fizethetem a kamatos büntetést is (Diákhitel), amiért eredményesen tovább mertem tanulni. Nem kocsit vettem svájci frankból, hanem képeztem magam. Mert ugyebár a Tudás Társadalmát építjük. Aztán a saját szakmáimban foglalkoztatnak éhbéres rabszolgaként és még szociális munkást is csináltak belőlem. Ezek után csodálkoznak és szankcionálnak, ha a jól képzett emberek menekülnek az országból?

Vendég

#10

2011-10-21 20:18

EZ FELHÁBORÍTÓ!!!!!!!!ENNYI PÉNZBŐL NEKIK KÉNE MEGÉLNI.CSODÁLKOZIK A KORMÁNY,HOGY SOK A BŰNCSELEKMÉNY!!!!!MIT VÁRNAK??????,,NEM EZT ÍGÉRTÉK EZ ROSSZABB MINT A GYURCSÁNY KORSZAK VOLT."ÍGÉRNI MINDENKI TUD,MÉG ÉN IS"LASSAN MÉG A LEVEGŐÉRT IS FIZETNI KELL.VAGY AZT IS ADÓZTATNI FOGJÁK??????
lulu

#11 Lulu

2011-11-01 19:50

Ezt az intézkedést még minősíteni sem lehet. 1. a minimálbér még köszönő viszonyba sincs az országos átlagbérrel. 2. még ezt a semmit is lefelezik.3.sok hiábavaló munkára adtak ki munkabért, de teremtsenek értelmes munkát. Normális munkát, normális munkabérért mindenki szívesen végezne.El kellene már felejteni az olyat mint segély, pótlék, és hasonlók. LEGYEN MUNKA, MEGFIZETVE,ÉS LEGYEN MINDEGY, HOGY KI HÁNY GYERMEKET TART EL BELŐLE.

Vendég

#12 lulu

2011-11-01 20:01

2005-ben 6 órás közmunka foglalkoztatásban 53.000.-ft volt a bruttó bérem. Azóta minden drágább./víz,villany,KENYÉR,TEJ, gáz ,tüzelő,felsorolni sem lehet/ ennél megalázóbb intézkedést még nem tapasztaltam.

Vendég

#13 lulu

2011-11-01 20:12

Jut eszembe..milyen szépen fog kinézni a statisztika ..ugyanannyi befektetéssel kétszer annyi lesz a foglalkoztatottak száma december 31.-én.Éljen a munkahelyteremtés!

Vendég

#14

2011-11-11 10:05

Felháborít és nem igazságos,lehet hogy egy közmunkás többet dolgozik mint egy gyári alkalmazott.

Vendég

#15

2011-11-12 14:54

nem a közmunka ellen vagyok, csak ne csökkentsék le a munkabért.

Vendég

#16

2011-11-14 11:34

Ez szégyen!!!Mert saját pénzünkön képeztük magunkat,mert akkorez volt a jogszabáj.Ha ezt tudom akkor az a sok pénz megmaradz volna és dolgozhattam volna simán segédmunkásként és nem fájna a fejem!Ez egy kisváros egziztenciánk is van!Én 54 éves vagyok,most eddig ez volt a baj.Most 2012-ben már az a baj hogy egészséges vagyok,mert csak csökkent munkaképességüeket foglakoztatják mert az állam csak őket támogatja!
kővirág

#17 Re:

2011-11-14 11:35

#16: -  

 

Dóri

#18

2011-11-14 11:41

Ez az ország szégyene!!!Kitanittatja az ország adójából az egyetemistákat,tánna pedig dolgozhat ,szemétszedéssel!!Jó ez az országnak!Csódálkoznak ha a jólképzett fiatalok elhagyják az országot!!És maradnak a kisebbségek!!

Vendég

#19

2011-11-18 19:25

orbánt kéne kirakni az 5 kölkével együtt az útszélére söprögetni 28000 Ft-ért,valyon ő megtudna-e élni belőle?Arról nem beszélve,hogy az ember nem azért tanult hogy legalja munkát kényszeritsenek rá kisebbségi műveletlenek társaságában,megkülönböztető mellényben,igy lelkileg is megaláznak.Meneküljön ebből az országból,akinek az élete kedves.

Vendég

#20

2011-11-23 12:21

Orbának kéne megélni ennyi pénzből akkor másképp gondolkozna!

Vendég

#21

2011-12-02 09:14

Az emberek így is nagyon nehezen tudják beosztani a jelenlegi fizetésüket ,ha még ezt is csökkenti a kormány akkor nem lepődnék meg ha az emberek összefognának és sztrájkot jelentenének be! Én egy 22 éves fiatal vagyok aki 63 ezer ft ot keres átlagban de ez is kevés , nagyon nehéz beosztani és ha nem lenne meg a háttérből a szülöi támogatás akkor nem is menne! Akkor gondoljunk bele azoknak az életébe ahol egy egész családnak kell beosztania ezt a kis pénzt! El gondolkodtató de igaz!

Vendég

#22

2011-12-11 18:36

IGen a kormány igy akar bennünket,ki irtani mert ez a éhenhallálhoz vezet.

Vendég

#23

2011-12-13 21:52

Szívesen cserélnék 1-2 hónapra valamelyik politikus több 100000ft-os munkabérével. Éljenek ŐK minimum 6 hónapig 38000ft-ból egy fillér plusz jövedelem nélkül. Érezzék a bőrükön, hogy mit tesznek az éhező országgal. INGYENES SZAKSZERVEZETET A SZAKMUNKÁS DOLGOZÓKNAK FŐLEG A KERESKEDELEMBEN DOLGOZÓKNAK.

Vendég

#24 összefogás

2011-12-14 20:42

Az életünk napról napra kilátástalanabb! Már nem dughatjuk fejünket a homokba...
Bennünket is közvetlenül érint a közmunka, amit a kormány tervez.
Támogassák őket is:http://www.peticiok.com/rokkantvadaszat
Bármikor erre a sorsra juthat, akkor a bitófa vár, ne engedje.
Náluk is ketyeg az óra.(ez nem a csalók,hanem a valóban betegek petíciója)

http://www.peticiok.com/rokkantvadaszat

Vendég

#25

2011-12-15 19:14


Szégyen, teljes megalázás.
57 évesen munkát már nem kapok.
Nyugdijba még nem mehetek.
Ezért kell dolgoznom, sokszor nagyon keményen,
ennyire megalázó pici pénzért.
SZÉGYELLJE MAGÁT A KORMÁNY!!
Kiváncsi vagyok, meddig tűrjük ezt??