Védjük meg a Dunakeszi Repülőteret!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Védjük meg a Dunakeszi Repülőteret! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2016-03-28 19:02

A fiatalok legalább normális közösségbe járnak, megtanulják a csapatmunkát nem tekeregnek,friss levegő, na meg persze repülnek! :)


Vendég

#27

2016-03-28 20:17

Nem szeretném a beépítést, szeretjük ezt a zöld területet!

Vendég

#28

2016-03-28 20:18

A repülőtér védett növények és állatok élőhelye, így is teret enged a sportolni vágyó tömegnek, igaz "szabályozatlan" formában, azaz szabadon!
aniko

#29 Védjük meg a Dunskesi Repülőteret

2016-03-29 04:50

Környezetvédeemaniko


Vendég

#30

2016-03-29 11:08

Ne csesszék szét a repülőteret! Suhanckori emlékeim kötnek ide!


Vendég

#31

2016-03-29 11:19


Azért, mert már felháborít, hogy lassan minden repteret felszámolnak, beépítenek, és szinte lehetetlenné teszik sportrepülést és a modellezést is!

Vendég

#32

2016-03-29 12:58

Mert nem támogatom, hogy egy repülőteret beépítsék és a környezetet rongálják. Nem szeretném, ha elvennék több életet azért, hogy kényelmesebben éljünk.

Vendég

#33

2016-03-29 16:59

Gyerek korom óta ide járok modellezni,a DMBK (Dunakeszi modellező baráti kör KB 50 tag) vezetője vagyok. nyugdíjba vonulásomkor 15 éve költöztem Fótra. A Malév rep.club elnök aszon hozzájárulásával a reptér D.K. sarkában reptetünk minden hétvégén. A DMBK minden évben nagy sikerű gyerek napot tart utánpótlás nevelési célzattal. Szeretettel meghívunk gyerekkel unokával.

T. Pusztay József (Dodo bácsi)

Vendég

#34

2016-03-29 17:39

Megrögzött Fideszesként sem támogatom , hogy a Dunakeszi repülőtér helyén sport komplexum épüljön. Van még másik terület is a repülőtéren kívül ahol ezt a jó ötletet meg lehet valósítani.

Vendég

#35

2016-03-29 18:08

Mert valsmikor repültem és szerintem szükséges.

Anonymous

#36

2016-03-30 08:25

Elegem van a FIDESZES politikából, amely a közpénzek lenyúlásából és az emberek tönkretételéből áll!!!!!!

Vendég

#37

2016-03-30 10:41

Azért mert ez a mi városunk nem a betelepedett szar jankóké!

Vendég

#38

2016-03-30 11:28

Itt lakunk a repülőtér mellett, nem hiányzik a megnövekedett forgalom de gondolom az itt lakó sok kisgyermekes családnak sem.
shacci

#39 Zoldterulet kell az Alson eloknek!

2016-03-30 11:47

Egy nelkulozhetetlen teruletet akarnak tonkretenni egy szuksegtelen letesitmennyel (és ugye csak azert, hogy a palyazati penzt visszautaljak a sajat zsebukbe). Hol van itt az aranyossag?

Alsonak pont ez az erintetlen terulete az egyik erossege, pont ez jarul hozzá az emberek szellemi és testi fejlodesehez, nem pedig egy sportkomplexum, amibol van a kozelben jó pár.

Tobb oknal fogva nem tamogatom, hogy sportkomplexumot epitsenek a repuloteren:

- tonkretesznek egy elo vilagot- azt már soha nem lehet visszallitani

- kozel van a lakoterulethez- tonkreteszik az emberek eletet a zajjal, szmoggal, elveszik toluk a privat szferajukat, a kilatast

- pont abbol az iranybol fuj a szel, szoval szivhatjuk majd a piszkos levegot- a tudonket a napi edzes sem fogja megtisztitani

- mert amikor az ember lazitani akar, lelkileg feltoltodni, akkor a termeszetbe megy, csak megfigyelni a naplementet, napfelkeltet, legelo birkakat, vagy csak a gyonyoru reggeli kodot- egy sportcentrum bamulasa nem okoz lelki feltoltodest

- mert az Alson elok fizikailag most is aktivak tudnak lenni- tudnak hol setalni, kutyat setaltatni, biciklizni

Inkabb az onkormanyzat forditson penzt olyan letesitmenyek felujitasara, amikre már reg rafer. Hogy abban nincs annyi penz? Hat, az onkormanyzat feladata a lakosok ERDEKEINEK a kepviselete, és nekunk nem erdekunk, hogy tonkretegyek a zoldteruletunket sport- vagy egyeb letesitmennyel!


Vendég

#40

2016-03-30 18:54

Nem kell focipalya, repülőtér kell!
Gergő

#41

2016-03-31 07:17

A magyar repülés "egy fokkal" sikeresebb, mint a foci. Ehez képes a stadionok épülnek, a reptereket meg szisztematikusan eltörlik a föld színéről. Hármashatárhegy, a magyar vitorlázórepülés bölcsője nincs többé. Dunakesziről számos világbajnok, rekorder, és nagygépes pilóta került ki. Évtizedek óta építi a közösséget, neveli csapatszellemre és felelősségtudatra a gyerekeket. Dunakeszi méltán lehet büszke repterére, repülős múltjára. Semmi áron nem szabad hagyni, hogy politika érdekből tönkretegyék, mert soha semmi nem fogja visszahozni. Persze értem én, ahoz valamit építeni kell, hogy a nagy EU-s pénzeket el lehessen mutyizni a haveroknak. Az, hogy ezzel kit és mit tesznek tönkre az már rég nem érdekli őket. Ha kell, és odáig fajul, én a dózerek elé láncolom magam, de a repteret nem adjuk!


Vendég

#42

2016-03-31 10:41

Nem értek egyet a repülőtér beépítésével. Máshol építsenek sportcsarnokot. Kérdezzek meg előtte a lakosokat is.

Vendég

#43

2016-03-31 17:44

Véleményem szerint inkább a reptér fejlesztésére és népszerűsítésére kellene költeni. A reptér a városunk része, egyben a környék nevezetessége is sok éve. A sportlétesítményeket nem tartom rossz ötletnek, de egy olyan helyen, ahol senki érdekeit nem sérti és a megközelíthetőség is egyszerűbb. A sport és kultúrális rendezvényközpontnál Dunakeszi alvóváros létét is figyelembe kellene venni, ezért kisebb léptékekben szerencsésebb lenne egy ilyen projekt, nem mutatnak jól a félig üres csarnokok.


Vendég

#44

2016-04-01 20:10

Repülő ezredesként nem nézhetem tétlenül, hogy a haza védelmében hadműveleti jelentőséggel bíró repülőtereinket felszámolják, a honvédség számára szükséges repülőgép-vezetői előképzést ellehetetlenítsék, a magyar repülősportot tönkre tegyék, a fiatalok hazafias és erkölcsi nevelésének fontos iskoláit megszüntessék. A haza védelme nem biznisz! Aki békét akar, készüljön a háborúra. Márpedig a repülőtereink megőrzése a haza védelmét biztosító infrastruktúrák megtartását követelik. Aki üzleti érdekből a repülőtereket pénzgyárrá változtatják, azok hazaárulók! Nem engedhetjük!

Vendég

#45

2016-04-02 07:57

Sok embernek nyújt pihenést, kikapcsolódást ez a régóta meglévő zöld terület. A repülőmodellezést, mely nekem is a hobbym, csak úgy adhatjuk tovább a gyermekeinknek, ha megőrizzük és átadjuk ezt a képességet is.

Vendég

#46

2016-04-04 15:23

A magyar sportrepülés ügye nemzeti érték. Ennek az értéknek a fennmaradásáért dolgoznak a Dunakeszi repülőtéren működő klubok hosszú évtizedek óta. Támogatásuk nemzeti feladat, előrébb való, mint bármilyen helyi érdek vagy telek spekuláció.

Anonymous

#47

2016-04-05 07:31

Tisztelt polgárok!

Ezennel bejelentem, hogy magánszemélyként aláírásgyűjtésbe kezdek Dunakeszi-Alsón, zöldterületeink és a helyi polgárok életminősége, és ingatlanjaik értékének megőrzése érdekében, mert egy nagyobbrészt idegenek számára készülő sportközpont jelentős járműforgalmat, lég, zaj és fényszennyezést okozna megépülése környezetében!
Becsüljük egymást annyira, hogy nem járulunk hozzá olyan építményhez, amely nekünk ugyan szórakozást, de bárkinek is komoly kárt okozna!

Kérem, támogassák kezdeményezésemet!

Köszönettel: Molnár György.

Vendég

#48

2016-04-05 09:48

Sosem vonzott a repules. Hobbinak draga, nekem budos, es kenyelmetlen is :)

DE. Itt mindig is repuloter volt, es maradjon is az. A zaj sosem zavart (sot, neha kell is egy kis valtozatossag), es a repuloter meglete garancia arra, hogy egy nagy, egybefuggo zoldfelulet megmaradhasson.

Semmi szukseg sportcentrumra, van a faluban eppen elegendo lehetoseg a sportolasra. Ha meg ennyire akarja, tettek volna a magasfeszultseg lakopark helyere. Ki volt az az idiota, aki azt a teruletet lakoingatlanoknak felparcellazta? Lett volna ra hely mashol is. Lehet pont ott volt valakinek a foldje?

Viszont szukseg lenne pl. egy normalis piacra (a mostanira mar a szegyen is gyenge szo), katyumentes utakra, es hasznalhatobb kozlekedesre. A 2-es ut egy tragedia, a godi oldalrol a varosba bejutni teljesen remenytelen.

A nagypofaju kepviselourak esetleg kilobbizhatnanak az M2-re egy zajvedo falat (meglepoen messzire elhallatszik a hangja), es az se volna utolso, ha mondjuk 2x2 savon kiepulne. Mekkora vicc, hogy 2x1 sav zarovonalas utra utdijat szednek.
Errol maximalisan a helyi vezetes tehet, de mivel kormanypartiak, szepen kussolnak.

A problemakat persze hosszasan lehetne sorolni (aldatlan allapotok a postan / kornyeken), delutani dugok a 2-esen, kornyezetvedelem maximalis lesz.arasa, stb.


Vendég

#49

2016-04-11 15:23

Mert útálom az erőszakos, törtető, kapzsi, a közösségek érdekeit semmibe vevő, csaló szarházi
VÉGLÉNYEKET!

Vendég

#50

2016-04-11 16:56

Szép,és az egyetlen ...stb.