Az egri színház jövőjéért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Az egri színház jövőjéért petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2011-05-04 01:16

Maximálisan egyetértek a Petícióban foglaltakkal.
Szívügyem a színház sorsa, ezért is örülük az új igazgató, Blaskó Balázs kinevezésének, és a legjobbakat kívánom a tervek megvalósításához!

Vendég

#2 Re:

2011-05-04 01:17

#1: -  

 

tajtipi
Vendég

#3

2011-05-04 06:51

Blaskó Balázst 25 éve ismertem meg. Műveltsége, szakmai alázata, flexibilis gondolkodásmódja garancia arra, hogy az egri színház az egri és a heves megyei közönség megelégedésére fog működni." Szürke minden teória, de zöld az élet csodafája"! Sok sikert a társulatnak!Sok sikert Blaskó Balázsnak
Dusmáta
Vendég

#4

2011-05-04 09:13

Örülök annak, hogy végre az értelem s a józan ész felülkerekedett ezen a rágalmazó.lejárató hadműveleten. Blaskó Balázs igenis rátermett, jó vezetői készséggel rendelkezik, s kiváló színész!
Tisztelettel:karanyicz Árpádné

Vendég

#5

2011-05-04 10:00

Rendkívül örülök, hogy Blaskó Balázs került erre a posztra. Úgy érzem, hogy ezután újra lesz értelme színházba járni, mert értékes előadások lesznek, és nem az agyament, kitekeredett, erőltetett, "mélyen elgondolkodtató táncos-produkciók" uralják majd a színpadot.

Gratulálok Blaskó Balázsnak.

Molnár György, Eger

Partner
Vendég

#6

2011-05-04 11:21

Blaskó Balázs személyében egy minden fontos részletre kiterjedő figyelmű, szakmailag hozzáértő, üzletileg korrekt, kapcsolattartásban kiváló partnert ismertünk meg. Biztos vagyok abban, hogy céljait a köz-, illetve a közönség javára fogja megvalósítani!
....
Vendég

#7 ...

2011-05-04 12:21

nemtudom, hogy ha egyesek ilyen jól ismerik a "drága" Blaskó urat, tudják-e mit művel a színház keretein belül? Mert amit ott csinál az e lehető legnevetségesebb dolog az egészben... És lehet, hogy lesz aki most kezd színházba járni...de arról is nagy meggyőződésem van, hogy viszont rengetegen pártolnak el a színháztól szeptembertől...Meglátjuk meddig bírja...de én nem jósolok hosszú jövőt neki

Vendég

#8 Re: ...

2011-05-04 14:26

#7: .... - ...

Igen, egyesek jól ismerik.

De a #7-esek biztosan nem...

ÓVÁR
Vendég

#9

2011-05-04 14:28

Békét, jó munkát a közönség érdekében, a politika maradjon kívül a szinházon. Magyar szerzők darabjait játszák, drámát, vígjátékot, hogy kikapcsolódhassunk, ha szinházba megyünk. Csúnyát, közönségeset láthatunk eleget az utcán, a TV-ben, elég volt!

Vendég

#10 Re: Re: ...

2011-05-04 14:46

#8: - Re: ...

igenis jól ismerem azt, amit csinál.... szóval erről ennyit...

Ciróka
Vendég

#11

2011-05-04 15:29

A színház Thália temploma. A színészek Thália papjai, papnői. A chioggiai csetepaté egy nagyszerű vígjáték, de nem tehető át utcai balhékba, mert az közönséges. Intelligens ember felemelt fővel veszít.
Enetti
Vendég

#12 Re: ...Kedves Valaki!

2011-05-04 20:21

#7: .... - ...

Igen ismerjük Blaskó Úrat! Emlékszik Őn a Márai darabra amit rendezett? Emlékszik a szerepeire pl. a "Padlásban", a "Salemi boszorkányokban", emlékszik a "Búsképű Lovagra"?? (sokkal többet lehetne idézni)! Talán konkrét dolgokat is írhatna, ha kritizál! Én írok, egy bizonyos "Kenyér" című videót láttam amit valmi névtelen színészecske előadott, amitől az ember gyomra felfordúlt! Ide idézem ha nem látta volna!

video
Ha ezt a "művészetet akarja látni Egerben keressen egy pincét rendezze be színháznak mert ez oda való!

A művészet szubjektív, engedje meg, hogy ami a többségnek teszik az legyen a döntő, és mérvadó! Attól még az ilyen dolgok is megjelenhetnek, de ne itt, hanem ott ahol csak az a réteg nézi aki akarja!


Vendég

#13 Re: Re: ...Kedves Valaki!

2011-05-04 21:26

#12: Enetti - Re: ...Kedves Valaki!

Láttam általa rendezett darabokat, és őt is láttam játszani színpadon...de itt nem csak ezt kell nézni....Itt például nem az a lényeg, hanem ahogy cselekszik mióta odakerült...rengeteg dolgot hallottam, és nekem lesülne az arcomról a bőr, ha ilyeneket csinálnék...úgyhogy legyen ennyi elég...

Enetti
Vendég

#14 Re: Re: Re: ...Kedves Valaki!

2011-05-04 21:57

#13: - Re: Re: ...Kedves Valaki!

Hallani és tapasztalni az egészen más dolog! Én is azt mondom legyen ennyi elég! " a puding próbája az evés" várjuk meg a szeptembert, az  új évadot, mindenkinek jár a bizalom, és a lehetőség! Ha sok jó, szórakoztató darabot látunk, és tele lesz a színház, és tényleg SZÓRAKOZNI tudunk akkor nincs miért aggódni!


Vendég

#15 Re: Re: ...

2011-05-04 21:58

#8: - Re: ...

Hagyjuk már ezt a hülyeséget...elrontja az egész színházat ez köztudott...nagyon sokan megmondják és sokan tényleg elfognak pártolni a színháztól így...köztük én is....mert ez minden lesz csak színház nem már....

Radó István
Vendég

#16

2011-05-04 22:00

Ez természetesen nem petíció, hanem támogató nyilatkozat a színház új vezetése mellett.
Pista
Vendég

#17 Bizonyos anyagból készült cipellők

2011-05-04 22:06

Én nem bánom, hogy nemcsak dögunalmas darabok lesznek a repertoáron, hanem az átlagember felé is nyit az új vezetés. Nem sajnálom különösebben a liberális agynyomásfokozódással jól egybevágó silány, posztmodernkedő díszleteket sem. A törzsközönség szerintem meg fog maradni, és még a színházi szórakozás élményében is részük lehet. A legnagyobb sznobok és fellengzős expertek pedig, vagy jó féltucatnyian bojkottálni fognak. Ettől még nem lesz Béke Nobel díjas belőlük.
Én járni fogok... remélem, lesz katarzis

Vendég

#18

2011-05-04 22:08

istenem....mindig a selyemcipőt hozzák fel mindenhol...-.-...gáz...minden színházban vannak mellélövések...és sokak vannak a törzsközönségből a környezetemben, akik nem fognak maradni, többek között én sem...

Vendég

#19 Re:

2011-05-04 22:16

#18: -

Egyetértek!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-05-04 22:24


ari
Vendég

#21

2011-05-04 22:27

m.levente már itt van Egerben,várható újabb
neves színészek érkezése?
szurkolunk balázs!
fmgabi
Vendég

#22

2011-05-04 22:29

Örülök, hogy nemcsak a táncosokért készült petíció, hanem a jelenlegi vezető megerősítése érdekében is.
Teljes szívvel támogatjuk Blaskó Balázs színházigazgató elképzeléseit, azt az értékrendet, amelyet képvisel.

Vendég

#23

2011-05-04 23:59

Örülök az összefogásnak az új vezetés mellett!
Potsay Csaba

#24 Magyarország és a szinház megújul! Új úton kell elindulni!

2011-05-05 02:28

Az egri színháznak van jövője, de nem a régi dekadens, önmagáért lévő, magamutogató stílussal.
Ezek a maguknak művészkedő emberek szűk, un. polgárpukkasztó előadásaikkal nem ilyen körbe valók.
A Kenyér c. darab, az Alföldi rendezte János Vitéz stb. szűk réteghez szól. Ne akarjuk ezt a többségre ráerőszakolni. Ez nem a józan többség ízlésvilága!


Vendég

#25 Lina

2011-05-05 08:28

Örülök a váltásnak.Remélem a magamutogató rendezők ideje lejárt,akik a saját, nem a szerzők gondolatait,mondanivalóját tolmácsolják az átlag ember számára sokszor értetlen módon.Bízom benne,hogy az új Direktor össze tud hozni egy színvonalas tánctagozatot, amely nem csak a modern táncban van otthon. Sok sikert az új Egri Színháznak!!