LOMBARD-ügyfelek sérült jogaiért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) LOMBARD-ügyfelek sérült jogaiért petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51

2015-06-26 20:46

Igazságtalannak tartom, amit a Lombard művel, tönkre teszik a családokat, az ember fizetett amíg tudott, de hiába lenne fizetési hajlandóság, ha nincs rá lehetőség, mert a vásárláskor nem ezt mondták.
almica

#52

2015-06-27 08:56

Mocskos uzsorás banda!


Vendég

#53

2015-06-27 10:54

Mert egyetértek a petícióval. A Lombarddal szemben fel kell lépni.

Vendég

#54

2015-06-27 20:29

Csaló banda!!!

Vendég

#55

2015-06-28 08:14

A családom is a lombard játékszere. Ebből elég. Akár egyénileg is perelek, azonban bízom petíció erejében.

Vendég

#56

2015-06-28 13:55

Mert már elegem van abból hogy 4év hallgatás után még fizessek 3millió forintot.Levelemre meg semmilyen választ nem adtak.nem tudok és nem is akarok fizetni.

Vendég

#57

2015-06-28 16:59

Elsősorban természetes személyek vagyunk, fogyasztók, és egyenrangú felek egy polgári magánszerződésben.
Nekünk, - henteseknek, autószerelőknek, pedagógusoknak vagy kvantumfizikusoknak - NEM KELL ismernünk a pénz-szektort szabályozó törvényeket! Ezt még a Jóisten sem várhatja el tőlünk!
Nekünk kizárólag a ránk vonatkozó kötelezettségeket és jogosítványokat kell ismernünk.
.
Nem kell felkutatnunk, hogy milyen rájuk vonatkozó szabályt szegtek meg, milyen kötelezettségüket mulasztották el!
Elég azt tudnunk, hogy milyen jogainkban sértettek meg bennünket.

Márpedig jogunk van a tisztességes eljáráshoz.
Jogunk van a teljes körű tájékoztatáshoz.
Jogunk van elvárni az együttműködést, az arányosságot és az átláthatóságot.
Jogunk van ragaszkodni a törvényben meghatározott formai és tartalmi követelmények megtartásához a szerződéseinkben.
Jogunk van az adataink védelméhez.
Jogunk van visszakapni azt, ami törvény szerint a mienk.
Jogunk van elvárni, hogy birtokunkban ne háborgassanak.
Jogunk van a saját pénzünket arra költeni, amire jogosnak tartjuk, kötelezően elismertünk, vagy bizonyítottan egy jogerős bírói döntéssel kikényszeríthetnek.
Jogunk van megtudni, hogy jogainkat milyen jogalapon próbálják csorbítani.
Jogunk van a jogainkról meggyőződni, és azokat kikényszeríteni, ha bárki azokat megpróbálná semmibe venni.
.
Ez a jogorvoslat alapja, nem pedig annak bizonyítása, hogy a másik fél mit tett, vagy mit mulasztott szabálytalanul.
.
ÉN vagyok a sértett, és egy nálam ezen a szakterületen képzettebb (akinek ez a feladata!) majd megfogalmazza, hogy ennek mi a törvényi definíciója, és azt miként lehet orvosolni.

Mindannyian sértetté váltunk abban a pillanatban, ahogy jogerőre emelkedett a Lombard Állam ellen elbukott perének ítélete, amiben a tisztességtelen magatartása nyilvánvalóvá vált!
Amíg bíróság nem dönt arról, hogy a szerződéseinkben ezek után mi a jogos követelés, addig nincs bizalom, és

NINCS ÜZLET!

…mert ezek után senkinek nincs joga tőlünk elvárni a bizalmat, és a jóhiszeműséget.


Vendég

#58

2015-06-29 11:45

Azért,mert a Lombard egy aljas társaság,akire nem vonatkoznak a törvények!!! Azt csinálhatnak velünk amit akarnak és senki nem számoltatja el őket! Bírói ítéleteket nem vesznek figyelembe!!! Nem tudom ki van a hátuk mögött ,de egy szégyen a működésük az országra nézve!!!

Vendég

#59

2015-06-29 15:53

A peticiót azért írtam alá,mert számomra elfogadhatatlan,hogy a Lombard Lizing Zrt.a törvényeket nem tartja be,az Őt hátrányosan érintő bírósági ítéleteket figyelmen kívül hagyja,az ügyfelek érdekeit semmibe veszi,és még se történik semmi,amivel az MNB vagy más szerv felügyeleti hatóságként eljárna vele szemben.

Vendég

#60

2015-06-30 09:03

Nekem 1 eve lejart autohitelem van . Elszamololevel kibogozhatatlan. Olyan kedvezmenyeket ervenyesitettek amit soha nem adtak. Integralt cascot sem lehet kovetni. Szoval csaltak most is.
Vendég

#61 Lombard

2015-06-30 12:01

 Aljas egy banda! Mennyi bőrt képes még lehúzni az emberekről? Felháborító amit ezek művelnek. 


Vendég

#62

2015-06-30 12:49

Részletes elszámoló kivonatuk áttekinthetetlen és hibás, két ízben tőkeemelést hajtottak végre törvénytelenül, a szerződésük tartalmi és formai hibák miatt érvénytelen.

Vendég

#63

2015-06-30 14:04

Még mindig nem kaptam elszámolást az autó hitelemről.

Vendég

#64

2015-06-30 14:25

Nem tudnak két egyforma számot mondani semmilyen pénznemben a tartozás mértékéről. Elszámolásuk átláthatatlan, magyarázatot nem adnak, látszólag súlyos hibákkal van teli.


Vendég

#65

2015-06-30 20:19

Az egész deviza nélküli devizahitel átverés gusztustalan, de a Lombard pofátlansága utolérhetetlenül aljas!

Vendég

#66

2015-06-30 20:32

Számomra érthetetlen, hogy egy EU -s "jogállamban"
ilyen törvénytelenséget elkövethet egy cég a politikai hatalom asszisztálása mellet megkeseritve több százezer ember életét!

Vendég

#67

2015-06-30 21:23

Velem is ezt csináltak jogtalan törzs könyv tartás ,autót jogtalanul kivonták,végrehajtók zaklatnak akiket el küldök a Pi....... Stb.

Vendég

#68

2015-06-30 22:26

Mert sajnos ! Én is a Lombard ügyfeleihez tartozom! Személykocsi hitelem van,a bank szerint!

Vendég

#69 Re:

2015-06-30 22:40

#3: -  

 Teljesen egyetértek. Tényleg azt hiszik, hogy a törvények és szabályok rájuk nem vonatkoznak!


Vendég

#70

2015-07-01 09:32

Azért írtam alá a petíciót, mert bepereltem a Lombardot, most még mindig fel van függesztve a perem, a törzskönyvet többszöri felszólítás ellenére nem adta ki, rám küldött 3 behajtó céget, továbbá feljelentett a rendőrségen hitelsértés miatt, kivonatta az autómat a forgalomból is.

Vendég

#71

2015-07-01 13:09

Nekem nullás elszámoló számlát küldtek, de a részletezésben nem lehet eldönteni, hogy melyik időszakban mi volt az MNB kamata, igy viszont minden kamatot, ami kevesebb mint ami a szerződéskötéskor volt, a Lombard kedvezményként számolja el. Holott, ha MNB kamata kevesebb volt, mint amivel szerződtünk akkor ez a kedvezmény nem számít kedvezménynek!

Vendég

#72

2015-07-02 09:31

Egyértelmű, mert egyetértek az összes pontjával és szeretnék hozzájárulni, hogy az MNB elszámoltassa a Lombardot és maximálisan képviselje az ügyfelek érdekeit. Valamint, hogy soha többet ne fordulhasson elő hasonló!!!

Vendég

#73

2015-07-02 18:07

Azért mert már 38e hejett már 130e követelnek és ezt nem tudom fizetni!

Vendég

#74

2015-07-03 09:37


Azért mert érintett vagyok,a lizinget kifizettem és a törzskönyvet nem küldik meg még követelőznek annak ellenére hogy 2013-ba bíróságra adtam őket

Vendég

#75

2015-07-08 08:14

A Lombard úgy játszik velünk, mint macska az egérrel. A törvényi elszámolás teljesítése részükről egy vicc. Tőlem most még 27.000.- Ft-tal többet kérnek, hivatkozva az elszámolásra (+1 havi árfolyamkülönbözet). Persze az egész szerződés alapból tisztességtelen! Mégsem tudom hova forduljak, a Békéltető Testület nem fog segíteni!