Quaestor károsultak megmentéséért

Öreg Kripli
Vendég

#7176 Re: Re: Re: Re: Re: Gazemberek!!!

2016-12-09 14:26

#7173: - Re: Re: Re: Re: Gazemberek!!! 

Én viszont a saját álláspontomat. Szinte minden pénzem   és az egészségem is ráment. A maradék életemet  - ha lehetek önző- nem akarom beáldozni.  Az idézet pedig egy olyan általam komolynak tartott ügyvédi iroda hivatalos véleménye, amelyik a teljes elutasítást csak mint elméletei scenario-t tételezte fel.


Vendég

#7177 Re: Demonstráció!

2016-12-10 05:28

#7172: vendég - Demonstráció! 

 Ott leszünk mint mindig.

Jó lenne már ha nem csak ugyan azon károsultak lennlnek mindig ott.

Ébresztő már az otthon ülőknek. 32000 károsult van akiknek van családjuk.

Gyertek minnél többen mutassuk meg végre hogy van összefogás.

 


Vendég

#7178 Re: Re: Re: Re: Szemét tolvajok!!!

2016-12-10 06:37

#7175: - Re: Re: Re: Szemét tolvajok!!! 

Kedves Barátom!

Már elnézést, de nem én "offoltam", mert nem vagyok azonos 7165-tel. Nem gond, ezt nem tudhatod, mivel ez egy ilyen fórum.

De mivel megszólítottál, válaszolok neked, hogy miért is szálltam be ebbe a témába, amit én nem tekintek "offolásnak", hiszen a helyzetünkhez van "némi köze" a felügyelet vezetésének.

Nos, azért írtam, mert elfogadhatatlannak és visszataszítónak tartom azt, hogy napjaink anomáliáit (remélem finom voltam) mindig a múltban történtekkel próbálják megmagyarázni. Ha valaki magasnak tartja az MNB korábbi elnökének fizetését (mit ahogy én is), akkor az miért tartja elfogadhatónak a jelenlegi ugyancsak kiugróan magas fizetést? Csak nem változtak meg az erkölcsi normák? Vagyis ha ők tették, akkor nekünk is szabad! 

Mindamellett, miért is kell védelmezni a kiraboltak és megalázottak fórumán a mundér becsületét? Annak a mundérnak a becsületét, ami amúgy sincs?!


Vendég

#7179

2016-12-11 16:46

Strasbourg nemfog mellénk állni, ezt az elmult 10-év  tapasztalata is alátámasztja, hacsak nem teszünk tömegével feljelentést, avagy közérdekű kereset indítása, ügyészség irányában. 2015.évi törvény CCXIV. törvény 15§ 4. 16§ teljessége 17§ 2./és 27§ semmisnek kell minősíteni mivel uzsorás büncselekményt valósit meg, jóerkölcsbe ütköző, tisztességtelen volta miatt a Kárrendezési Alap teljeskörűen helytállni tartozik.

381. § (1) Aki más rászorult helyzetét kihasználva olyan különösen aránytalan mértékű ellenszolgáltatást tartalmazó megállapodást köt, amely alkalmas arra, hogy annak teljesítése a megállapodás kötelezettjét, a megállapodás kötelezettjének a vele közös háztartásban élő hozzátartozóját, illetve a megállapodás kötelezettje által tartási kötelezettség alapján eltartott személyt súlyos vagy további súlyos nélkülözésnek tegye ki, 

(3) Uzsora-bűncselekmény elkövetőjével szemben kitiltásnak is helye van.

Az uzsorázás újabb formái olyan jelleget öltöttek magukra, megjelenésükben – embertelenségük, kizsákmányoló jellegük miatt – olyan súlyos veszélyt jelentenek a társadalomra, hogy uzsora-bűncselekménykénti minősítésüket függetleníteni kellett attól, hogy a cselekményt üzletszerűen követik-e el, vagy sem.

Btk. 332. § Közösség elleni uszítás

332. § Aki nagy nyilvánosság előtt

c) a lakosság egyes csoportjai ellen uszít– példáulmint fiktíveket a nem fiktívekkel, vagy a buda-casokat a Quaestorosokkal, vagy a nullás károsultakat a nem nullás károsultakkal, vagy a QPT-seket a QZrt-sekkel uszítják,egymással szemben állítják holott mindeggyikünk hitelt megtestesítő értékpapír tulajdonos.

Köztudott hogy néhány honfitársunk már nem élheti meg a teljes kártalanítást, miután a 

Btk. 162. § Öngyilkosságban közreműködés

 162. § (1) Aki mást öngyilkosságra rábír, vagy ennek elkövetéséhez segítséget nyújt, vagy olyan élethelyzetet teremt pld. olyan kárrendezésben amely előbb lemondat a kár-rendezéséről, vagy az ellentételezés nélküli rész átszállás miatt élethelyzetét súlyos társadalmi hanyatlásnak teszi ki erőszakkal azt megváltoztatja.

Btk. 239. § Cserbenhagyás 

A bcs-nek nincs kísérleti stádiuma, ugyanis a mulasztással befejezetté válik, és eredménye sincs (tiszta mulasztásos bűncselekmény). A bcs. vétség, és kizárólag a szándékosan követhető el,ez lehet akár egyenes, akár eshetőleges szándék. 2015.03. 09. pénzkivétről a lakosság nem tudott. a pénzkivét miniszteri utasításra történt, és a pénzkivonás bizonyíthatóan a kár okozója, ezen információ nemállt a lakosság rendelkezésére.
 
Restitúció, erre már az alaptörvény U. cikk g./ i./ pontjai lehetőséget nyitnak, más államok ezt 26-éve végrehajtották.
 
de lehetne még sorolni, javasolom a közérdekü kereset megindítását

 


Vendég

#7180 Re:

2016-12-11 19:36

#7179: -  

"javasolom a közérdekü kereset megindítását"

A probléma megoldásának titka: megtalálni azokat, akik majd megoldják.

Dicséretes a szorgalmad, hogy konkrét paragrafusokat citálva vélelmezel törvénysértéseket. A gőz kieresztésére persze jó ez a fórum is. Csak az a bökkenő, hogy ezen a fórumon előadni annyi, mint halottnak a beöntés. Jogászok hada már közel két éve próbálkozik mindenféle beadvánnyal, eleddig eredménytelenül, mert a bírói szakban egytől-egyig elbuktak. De ettől függetlenül a remény hal meg utoljára (mert ő a gyilkos), úgyhogy hajrá, irány Strasbourg!,


Vendég

#7181 Re: Re: Re: Re: Re: Szemét tolvajok!!!

2016-12-13 08:11

#7178: - Re: Re: Re: Re: Szemét tolvajok!!! 

 Bankelnöki fizetésnek nem magas az 5 millió. Kereskedelmi bankok vezetői ennek a dupláját hazaviszik.

Átlagfizetéshez hasonlítani ezeket az összegeket olyan, mintha az sérelmeznénk, a szalagmunkás miért nem keres annyit, mint a gyárigazgató!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-12-13 12:00



Vendég

#7183 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Szemét tolvajok!!!

2016-12-13 12:02

#7181: - Re: Re: Re: Re: Re: Szemét tolvajok!!! 

 Tudod mikor lesz neked ebben igazad? Csak akkor,ha magyarországon,2000 Euró lesz az átlag kereset!  Na ehhez még egy jó pár évet várhatsz még...


Vendég

#7184 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Szemét tolvajok!!!

2016-12-15 13:35

#7183: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Szemét tolvajok!!! 

 Drága, mire 2000 euro lesz az átlagbér, addigra a bankelnökök 20-30 milliókat fognak keresni. Lesz okod elégedelenkedni.


Vendég

#7186 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Szemét tolvajok!!!

2016-12-16 17:42

#7184: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Szemét tolvajok!!! 

 Megnyugtatlak,már most is meg keresik a bankelnökök az a 20-30 millát csak nem valják be azt se neked,se nekem!  Most már megnyugodtál?  

 


Vendég

#7187 kozjegyzo altal hitelesites

2016-12-22 10:32

Segitseget szeretnek kerni.A felszamolo telefonon azt mondta,hogy kozjegyzovel kel hitelesitettni valamit de nem tudom hogy mit. Valaki tudna errol irni.Volt mar vakaki kozjegyzonel ilyen ugyben.Segitseget megkoszonom


Vendég

#7190

2017-01-06 08:42

Mostantól még gyorsabban juthatnak pénzükhöz a quaestorosok

017. január 6. 08:31

http://www.portfolio.hu/befektetes

 
vendég

#7191 Re:

2017-01-06 13:10

#7190: -  

 Ez mi röhej!!!!!


Vendég

#7192 Re: Re:

2017-01-07 17:21

#7191: vendég - Re:  

A  holnapi Hír pedig: Többszörösét kapják vissza betett pénzüknek a csaló befektetők!

Köszönjük habony- média!

 


Vendég

#7193 Re: Re: Re:

2017-01-07 19:16

#7192: - Re: Re:  

"Egy embert be lehet csapni sokszor, sok embert be lehet csapni egyszer, de sok embert sokszor: nem!"

Előbb-utóbb majd megtapasztalják, és az fájni fog.

vendég

#7194 Csütörtökön demonstráció!!!!

2017-01-09 16:41

A délelőtti órákban lesz, pontos hely és idő még egyeztetés alatt.

Pontosítás után jelzem!


Vendég

#7195 Re: Csütörtökön demonstráció!!!!

2017-01-13 17:24

#7194: vendég - Csütörtökön demonstráció!!!! 

 Hát nem jeleztzed.

Kár. Mentünk volna.

Talán majd legközelebb ha felrakod az időpontot és a helyet.

Előre is köszi

 


Vendég

#7196 Re: Re: Csütörtökön demonstráció!!!!

2017-01-14 05:19

#7195: - Re: Csütörtökön demonstráció!!!! 

 Nem hiányoztál! Nélküled is elegen voltunk.


Vendég

#7197 Re: Re: Re: Csütörtökön demonstráció!!!!

2017-01-15 08:12


Vendég

#7198 Re: Re: Re: Re: Csütörtökön demonstráció!!!!

2017-01-15 10:06

#7197: - Re: Re: Re: Csütörtökön demonstráció!!!! 

Mi közöd hozzá! Ha valóban érdekelne, ott lettél volna.

 


Vendég

#7199 Re: Re: Re: Re: Re: Csütörtökön demonstráció!!!!

2017-01-15 10:14

#7198: - Re: Re: Re: Re: Csütörtökön demonstráció!!!! 

 Annyi köze lehet hozzá, ahány kötvénye volt. Vagyis nulla!!!!!!!!!!


Vendég

#7200

2017-01-17 15:00

Szakács László mszp-s megváltónk a múlt heti nagysikerű flashmobon keveri össze éppen a gizikét a gőzekével, meg az atlétikai stadionnak kinézett, állami tulajdonú 15 hektáros telket a 33 hektáros Quaestoros Duna City telekkel.

 https://www.facebook.com/magyaratv/videos/1325351094198871/  12:40