Folytassák az RTL KLUB-on a Szerelemben, háborúban sorozatot!!!!!


Vendég

#1

2015-01-13 18:49

Mélységesen felháborít,hogy a csatorna ezt teszi.Biztosan nőni fog a nézettsége,mert nagyon szép,tartalmas sorozat.Nagyon szép akisérőzene,az operatőri munka.Szépek a szereplők,a történet igazi film téma!

Vendég

#2 Re:

2015-01-13 18:53

#1: -  

 Ez borzalmas nem gondoltam hogy ilyen az RTL csatorna mert teszi ezt  ez igy nem joo!!!

Nagyon jo volt a film es velemenyem szerint tobb lesz a nezetseg .


Vendég

#3

2015-01-13 19:03

Pedig nagyon jól indult a sorozat...nekem legalábbis nagyon tetszett :)
Nagi

#4

2015-01-13 19:34

Szeretném nézni,nekem tetszett!!!!

Nagyon vártam már a következő részt!!!

#5

#5

2015-01-13 19:38

esetleg a sok kivágással lehet összefüggésben, hogy levették (remélhetőleg csak átmenetileg) adásról - és a szünet oka talán az, hogy most újraszerkesztik az adásmenetet és leadják végre normálisan. Lehet, hogy sokan reklamáltak a kivágások miatt, ami valóban felháborító volt... végülis csak müsorváltozást irtak...remélem,hogy nem lett vége...nagyon megszerettem...nagyon vártam a pénteki részt...minden esetre irtam az rtl klubnak...felháborító...a 7. legnézettebb volt...kezdésnek szerintem nem rossz! 


Vendég

#6

2015-01-13 20:10

Pedig nagyon jól indult a sorozat...nekem legalábbis nagyon tetszett :)

Emily

#7

2015-01-13 20:40

Levették, majd később visszarakják. Nem értem miért kell ezen háborogni. Majd ha az RTL úgy gondolja visszateszi. Ha meg a nézettség miatt vette le, akkor ezzel nem értek el sajnos semmit, mert nem ezek számítanak, hanem az idősáv nézőszáma. És most elmondhattok mindennek, aminek szeretnétek, a tiétek is egy vélemény meg ez is egy vélemény.


Vendég

#8

2015-01-13 21:13

Komolyan mondom ez a legidegesitöbb amikor valamit csak igy levesznek .

LZS

#9

2015-01-13 21:13

Szerimtem csúnxa dolog a csatornától ez hogy beszüntették. Inkáb akkor a Sulejmánt szüntesék be. Én nagyot csalodtam mert imádom az RTL KLUB-ot.  Nem értem hogy egy szép török filmet mért kel beszüntetni remélem sok aláirás jön össze. Szégyelje magát a csatorna. 

magdi
Vendég

#10

2015-01-13 22:00

Hallatlan egy dolog!!!Hogy mereszelik ezt velunk,mint nezovel megtenni!!!

meggy

#11

2015-01-14 06:18

 a sok hülye mexikói sorozatot miért nem veszik le a tv2-vel együtt ????????????? Tuti alig nézik már páran ezeket a mexikói szörnyedvényeket !!!!!!!! a török sorozatokat sokan imádjuk !!!

vivcso

#12 Adják tovább

2015-01-14 06:48

Ha már elkezdték adják le ne valami hülyeséget adjanak lehelyette.


Vendég

#13

2015-01-14 09:00

Egyszerűen felháborító! Várjuk a jövő nemzedékét a mai fiataloktól, de ha egész nap ezeket az ostoba szappanopperákat nyomatják, azokból aztán nem tanulnak semmit! Hol hagyta az eszét, aki levette a műsorról??? Végre egy sorozat, ami értelmet ad, példát statuál, van mondanivalója! Igenis! FOLYTASSÁK!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#14

2015-01-14 10:27

Azonnal adják vissza!Sorozat függő vagyok!!!
pevi

#15 Szerelemben háborúban

2015-01-14 12:42

Minek kezdték el, ha már be is fejezték?! Pofátlanságnak tartom, mert ez egy nagyon jó sorozat! Nem az a szokványos dél-amerikai, mexikói....stb. gagyi, amire igényes ember nem is pazarol egy percet sem! A film látványos, van mondanivalója, gyönyörű a zenéje. A színészek nagyon jól játszanak. Elszomorító, hogy országunk 80-90 %-a a valóságshowkat preferálja. De ki tudja....lehet nem is így van, csak ezt akarják elhitetni holmi nézettségi mutatókkal. De ha nem Éjjel nappal Budapest megy, meg valami hasonló baromság, akkor az unalomig ismételt amerikai csihi-puhi filmek. Fő műsoridőben már be sem kapcsolom a TV-t. FOLYTASSÁK A SZERELEMBEN HÁBORÚBAN SOROZATOT !!!!

0414

#16

2015-01-14 13:25

Mért kedték el, ha le akarják venni a műsorról? Végre nagyobb nézettség lenne fő műsorban, mert úgy gondolom hogy szép ez a film,és lenne nézettsége.


Vendég

#17

2015-01-14 14:21

Nagyon tetszett az első része!!!
Hoppe

#18

2015-01-14 16:48

Én visszavárom a sorozatot.  Tőlem adhatják hajnali 2-kor is,vagy délután 4-kor,de adják vissza minél előbb!  


Vendég

#19

2015-01-14 16:55

KÉREM FOLYTASSÁK A SZERELEMBEN,HÁBORÚBAN sorozatot! A késő esti órákban csak a népbutító, tartalmilag nulla műsorok mennek,ezért nem is kapcsolom be a TV-t.Végre egy gyönyörű, megható sorozat,amelybe az ember teljesen bele tudja magát élni, ki tud kapcsolni a mindennapok személytelenségéből.Sok emberi tulajdonságot lehet tanulni ebből a korból!Tátott szájjal néztem az első két részt,nem lehet,hogy ennyi volt csak az egész....:(:(:(


Vendég

#21

2015-01-14 19:47

Végre egy nagyon szép romantikus, korhű és igényes sorozat. Nem értem miért kellett bemutatni az első két részt és utána levenni a műsorról. Felháborítónak tartom.

Vendég

#22

2015-01-14 23:23

Jó sorozatnak ígérkezett, szeretném, ha folytatnák.
vendég

#23 Re:

2015-01-15 09:25

#22: -  

 SZERETNÉNK HA FOLYTATNÁK ATÖRÖK SOROZATOK VETITÉSÉT .VÉGRE ELKEZDTEK EGYOLYAN SOROZATOT AMI LEKÖTI A FIGYELMÜNKET  ÉS KÍVÁLÓ SZINÉSZEK ET LÁTHATUNK !!


Vendég

#24 vendég

2015-01-15 09:46

Elegünk van azokból a Mexikói barom sorozatokból meg az éjjel nappal Budapestből abból a sok erkölcstelen förmedvényekből .tegyék őket késői idő pontra aki akarja ugyis megnézi  helyettefolytassák a Török  sorozatokat ha már egyszer elkezték akkor fejezzék is be mert szeretnénk végignéni ,de ha mégsem akkor mi is tudunk csatornát változtatni és akkor még kevesebb nézettségük lesz !!!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#25 vendég

2015-01-15 12:03

Nem hittem volna azt ,hoy aTV csatornák arra is képesek ,hogy pár rész levetítése után befejezzenek két számunkra tetsző sorozatot . Tudomásom szerint Mexikóban megbukott a most nálunk is már másodjára vetitett VIHAR sorozat és érdekes módon Mexikóban mégis végig levetitették !! Elegünk van a Mexikói Macska sorozatbol meg a többi hasonlóból  szeretnénk végignézni a vetítésre került Szerelemben háborúban - és a kuzey Güney!!!! Török sorozatot !!ha mégsem akkor csatornát váltunk a nézettséget csökkentve mert nem csak RTL KLUB és szuper -2 -ő csatorna létezik!!!