Nem fizetjük ki az internetadót!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Nem fizetjük ki az internetadót! petíció automatikusan generált fórumtémája

Nyeles

#51

2014-10-21 20:30

Tessék iformáció szabad áramlása !

Ninetta

#52

2014-10-21 20:39

Most már biztos nem leszek Challenger. :DD


Vendég

#53 Remélem legalább 1 kutya olvassa a parlamentből

2014-10-21 20:40

Ez egy olyan szintű pofátlanság...Ezek a kutyák a parlamentben szívük szerint becsöngetnének minden házhoz/háztartásba Magyarországon és az utolsó Forintig elvennék az emberek pénzét,de még akkor is boldogtalanok lennének!Még az is kevés lenne a zsebükbe (mert ez arra megy ki,nem az állam adóságának csökenntésére fordítják a plussz pénzt,vastagon a zsebbe). Kívánom az összes politikusainknak,mikor utoléri őket a "Vég" olyan kínok között történjen,amellyet ennek az országnak okoztak!


Vendég

#54

2014-10-21 20:44

Amerikaik által leleplezett korrupt kormánytagok nevének nyilvánosságra hozását es felelösegre vonásukat követeljük !!!
SSDD

#55 ...

2014-10-21 20:48

Na tudod mit... Leszopod a ...


Vendég

#56

2014-10-21 20:51

Undorító amit művel a Fidesz! Ez már mindennek az alja! Építsünk stadionokat, adjunk khm.. segélyeket mindenkinek aki nem szorul rá, ha ezt bevezetik, akkor rá leszünk kényszerítve hogy a médiát, amit az arcunkba tolnak (és persze a Fidesz irányít) hallgassuk. Ne hagyjuk ezt! Ezt meg kell fékezni mielőtt elkezdődne!
Justice

#57 Re: Igen,hülyeség..

2014-10-21 20:56

#17: PlayStickman - Igen,hülyeség.. 

 Honnan veszed hogy csak a mobilnetet? A törvénytervezetből nem derül ki!!!!!


Vendég

#58

2014-10-21 20:56

Nem tehetik ezt velünk!
Mindenkinek alá kell írnia!

Vendég

#59

2014-10-21 20:56

Ne hagyjuk !!!!!!

 

üssfuss

#60

2014-10-21 21:04

ebben az országban már élni se éri meg! akárhogy nézzük, akinek van pénze az dirigál, ha azt mondja mind megdöglünk, akkor megdöglünk. az élet a hatalomnál kezdődik, de az nekünk nincsen!


Vendég

#61

2014-10-21 21:06

A pofám leszakad... :D


Vendég

#62

2014-10-21 21:11

Le az internetadóval mielőtt még késő lenne !
gigamega

#63

2014-10-21 21:15

MAGYARORSZÁG ÖSSZEFOG(OMLANI)! meg jobban teljesít! A jó k.... anyátok rohadt törvényhozók! Ha jobban teljesítünk, akkor mi a francnak kell még egy újabb adó? Nekem a net a munkaeszközöm (gazdasági/adózási szakember vagyok - szakirodalom, adóbevallások, elektronikus kapcsolattartás a hatóságokkal, stb.), ráadásul szinte az utolsó hiteles forrás, ha tájékozódni akarok. Akkor sem fogok beállni a CÖF-NER birkák sorába!

Ja és csak a 2/3-ad (Kubatov listások) fizessék!!!!!! De vagyok annyira rendes, hogy most értük is kűzdök...


Vendég

#64

2014-10-21 21:17

Fuck off v.i.k.t.o.r

Vendég

#65

2014-10-21 21:18

Undoritoak ezrk az adok
iNf

#66 Vélemény

2014-10-21 21:19


Vendég

#67

2014-10-21 21:42

Ha átviszik a javaslatot, OV seggébe dugom a fejét az egyszer biztos.
shajt

#68 ...

2014-10-21 21:44

Érdekes, hogy más országokban ingyenes az internet. Itt meg havidíjat fizetünk, s mellé még adózni is....


Vendég

#69

2014-10-21 22:40

Sok mindent bevezetnek, de egyet nem, a költségviselő képesség szerinti Személyi jövedelemadót (SZJA), mert a nagy keresztény párt, eltelve az ő nagy szolidaritásban fogant kegyelmükben, ezt valahogy nagyon rühellik.. hogy szakadna rájuk az ég!
dolli

#70

2014-10-21 23:01

És akkor még csodálkoznak,hogy a fiatalok miért mennek ki külföldre... Hát pont ezért,mert kiűznek bennünket! Készüljetek,mert 4 év múlva palackozva lesz a levegő és azért állhatsz majd sorba!

Halál

#71 Szavazz a fideszre, adót a netedre!

2014-10-21 23:13

Nem most kell felháborodni - a 12-ei önkormányzati választáson szarrá nyerte magát a fidesz, mert az agymosott fidesznyikek legalább 80%-a elment szavazni, a maradék legalább négy ötöde meg úgy volt vele, hogy szarik az egészre. Aki a fideszre szavazott, vagy nem ment el szavazni - hát, ez van. Én csak a többieket sajnálom, hogy a birkák miatt ők is szívnak...

A vége úgyis az lesz, ahogy az arrogán tonyó nyilatkozta, hogy 1000 Ft-ban maximálják havonta ezt a lenyúlást, és mindenki örül majd, mint majom a farkamnak, hogy ennyivel megúszta, és boldogan fizeti ki még ezt a plusz havi ezrest is a megavízfej működtetésére.

Halál

#72 Édes anyám rózsás kendőt kössön a makkomra

2014-10-21 23:20

 

 

Rózsaszín Pittbull: Alcsútdoboz

 

Hogy szereted Miska Kancsót? Grillezve vagy nyárson?

A sok köcsög politikus, azért él, hogy ártson!
Én meg itt jó szarul élek, befogom a számat,
Te meg Miska megbaszod, a jó kurva anyádat!

Alcsútdoboz messze van, jaj, de nagyon messze
Ott született Egy Valaki, ezért van meg veszve
Apucinak bányája van, a srácnak két lánya
Az anyósnak tetűje van, az asszonynak bolhája

Nyomulnak, már nyomulnak, a Dobozi csávók
Buli van Egy Valakinél, bemegyek hozzájuk
Túrós rétes, mákos rétes, meg káposztás rétes,
De te néked Egy Valaki, csak is a sörétes!

Van a srácnak egy barátja, úgy hívják, hogy Tomi
10 évig járt egyetemre, ez aztán baromi
Félig ilyen, félig olyan, nem tanult hiába
Indul már a vonatod, tűnés a picsába!

Szóló

Édes anyám rózsás kendőt, kössön a makkomra
Ha bemegyek a diszkóba ne higgyék, hogy kobra
Nem vagyok én terrorista csak a roma vajda
Édes anyám rózsás kendőt, kössön a makkomra

Ha bemegyek én a bálba, nem járom a táncot
Mindössze a hosszú nyelű késemre vigyázok
Nem vagyok én terrorista, csak a roma vajda
Édes anyám rózsás kendőt, kössön a makkomra

 

Amúgy meg igazatok van, az internetadó - ahogy a fidesz egy csomó "zseniális" ötlete is - puszta rablás, a haveroknak egy kis plusz.

Ben

#73

2014-10-21 23:37

magyarországon se internet,torrent oldalak meg szunnek minden...ezek kajak fogyatékosok?XD

csak mondok 1 peldat:megveszel tegyük fel egy 15forintos játékot+ még fizetsz kb mert ugye a mai játékok 30gb+ felett vannak akkor a 15ezer a játékért meg a 30-40gb az kb 40-50ezer forint magyarul 1 játékért 70ezer forintot fizetek?NA NE RÖHÖGTESS XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddd

Trágya Kapitány

#74 ;))

2014-10-21 23:48

... és mi van akkor, ha a hülyék kormánya is akar csinálni egy internet- és tévészolgáltatót (IP), ahol nem lesz ilyen adó, és a kínaiaktól megkapjuk a Golden Shield Project (http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Shield_Project) cenzúráját is, hogy véletlenül se tévedjünk olyan oldalakra, ami nem nekünk való?

A többiek meg fizethetik a gigánkénti 150 forintot (remélem, még +ÁFA is).

Vagy akinek nem tetszik, le lehet lépni innen.

Így is még túl sok olyan pénzetek van, amihez nem férnek hozzá - egyelőre. ;))


Vendég

#75

2014-10-22 00:20

Drága Hölgyek-Urak!

Nem hagyhatjuk, hogy Orwell bácsi 1984 regénye az életünkbe beférkőzzön bármilyen módon! A végén jön a Gondolatbűn!