Kitörés a bankok karmaiból

Kitörés a bankok karmaiból / Közlemények / Hallgattassék meg a másik fél is! / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-10-09 16:29

Nagyon örülök ,hogy e levél megírásával talán sikerül megfelelő tájékoztatást adni az embereknek. Reménykedjünk,hogy időt és lehetőséget kap Kartánk a hiteles tájékoztatásra. Köszönöm szépen !

Vendég

#2

2014-10-09 17:50

Az ATV és a Klubrádió különösen szeretnek "alákérdezni" a banki bűnözőknek deviza elszámolású Ft-hitelekkel kapcsolatban. Ja, és folyamatosan államcsőddel riogatnak. Vajon miért?? :)

Vendég

#3

2014-10-09 17:57

Nagyon örülök a hírnek! Igen, vitára kell hívni NAGYKÉPŰ URASÁGÁT!
Ha nem hajlandó,és lesz demonstráció, kérem okvetlenül értesítsenek. Nagyon köszönöm!
Tisztelettel: Németh Mária

Vendég

#4

2014-10-09 17:57

Csak remélni tudom, hogy a müsorvezető asszony teret enged egy ilyen műsornak. Kálmán Olgát már máskor is hallottuk "deviza"hitel ügyben véleményt mondani, sajnos tájékozatlansága és egyoldalú állásfoglalása a bankok és a Bankszövetség mellett, nem sok eséllyel kecsegtet,hogy kérésüknek eleget fog tenni.
Néha felrobbanok amikor nyilatkozatokat hallok olyan emberektől, akik annyi fáradságot sem vesznek, hogy körüljárják ezt az igen nehezen megérthető témát, de akkor ne véleményezzenek.
Jó munkát kívánok Katona Anikó

Vendég

#5

2014-10-09 17:58

Sajnos nem az a tőkeösszeg csökken, amit én felvettem, hanem amit ők - mármint a bankok - annak tartanak.

Vendég

#6

2014-10-09 18:03

Ehhez tartozik még, hogy a bankok, történetesen az Fhb, nem mondták fel a szerződést,holott már a felmondási feltételek szerint kellett volna/ 300 napos késedelem / ugyanis itt mindenki összejátszott, vagy a bankok diktálták a feltételeket a törvényalkotáskor. Tehát nem mondták fel a szerződést, így ketyeg a hatalmas késedelmi kamat és mindenféle költségek a nemfizetőknek, de még élő szerződéseknek. Mint az előző írásból is kitűnik, hogy a törvény úgy rendelkezik, hogy először a költségekre, kamatokra kell visszatéríteni. A tőkére nem fog maradni. Ezt tudják a bankok. Hogyan lehetséges ez, hogy idézem " a bankok becsapták az embereket, tisztességtelenül jártak el " - mondta a kormányfő nem egyszer, és még mindig megengedett, hogy a tisztességtelen, megjegyzem törvénytelen feltételekkel számolják ki a törlesztőrészleteket, megteremtve ezzel az újabb csalás törvényes feltételeit. Ezt kérdezze meg egyszer valaki a Felcsúti Úrtól. Felháborító az egész. Kabaré az egész devizahiteles történet ezt mindannyian tudjuk. Menekülj ebből az országból!

Vendég

#7

2014-10-09 19:05

Hallgattassék meg a másik fél _az ADÓSOK_ tömege is.Nélkülünk ne döntsön senki fölöttünk mert az nem a mi érdekünket képviseli!!!!!!!!

Vendég

#8

2014-10-09 19:55

Nagyon fontos nekünk, hogy szólaltassék meg végre az első fél is, nem csak a "másikok"! Az érintetteket eddig alig lehetett hallani, de főleg nem a TV adások között!
Köszönjük a bejelentkezést, reméljük helyt adnak ennek is, (bár ki tudja).
Ngayobb az esély, ha a jelen kormány ellenében szól a hozzászólás, azt ők szeretik.

Vendég

#9

2014-10-09 20:36

Egyetértek!

Vendég

#10

2014-10-10 04:35

Feltétlen elmegyek,végre minket is hallgassanak meg !Péter Ibolya


Vendég

#11

2014-10-10 08:28

Úgy gondolom, nagy szükség volt egy ilyen szerveződésre. Kizárólag szakmai alapon áll ki a károsultak érdekeiért. Hálás köszönet ezért.

Vendég

#12

2014-10-10 18:08

Nagyon helyes, támogatom!

Vendég

#13

2014-10-11 07:46

Szerintem viszont a alap tőketartozásból kellene levonni a folyósítástól számolva, mivel mi attól kezdve fizettük a jog ellenesen levont összegeket.


Vendég

#14

2014-10-11 19:23

Tisztelt Karta!
Hánykor kezdődne a demonstráció ?

Vendég

#15

2014-10-13 03:28

Muszáj meg mozdulni, hisz a FELCSÚTI PÉTER NAGYON NYEREGBEN ÉRZI MAGÁT, SAJNOS BIZONYÁRA OKKAL. Le kéne,, szálitani a földre,,
kicsoda57

#16 devizahitel hamis

2014-11-03 10:46

én is így érzem, ez az Internetadó szerintem egy elterelő hadművelet volt, hogy ne a devizahitellel foglalkozzon a minisztérium. ma Magyarországon semmi nem lenne fontosabb, a devizahitelkárosultak segitségénél. nagyon sokan vagyunk, és bizony, ha rosszul döntenek,ebben az ügyben félő, hogy sok család az utcára kerül, kilakoltatják. ez érdeke a minisztériumnak? még több szegény, elesett ember legyen. Öngyilkosságba menekülve, félelemben tartva. én is amikor 2007-ben lakást vásároltam, a lakás régi tulajdonosának ügyvéd előtt átadtam kb. 10 millió Ft-ot, ma ebből az alacsony lakásárak mellet ma vigan vehettem volna lakást, de 2007-ben a lakásárak is toronymagasan voltak. emiatt kellett hitelt felvennem. Kérdeztem a bankot: az én saját pénzem benne van a lakás árában, az el fog tünni, mint a tavalyi hó? és a 7 év alatt befizettem kb. 8 millió Ft-ot, az hová lett? s ráadásul uj szerződést kötöttek velem, ugy hogy vaktában aláirattak velem egy ujrakezdési jelzáloghitelt, ami már nem is 12 millióról szólt. hanem 17 millióról, ezt szóban nem is mondták el, s 2035-évig. eleve 2035-ben én már rég a föld alatt leszek. kb. 82 éves lennék, ha élnék. akkor hogy tudták ezt kitalálni. ezeket is jó lenne felülvizsgálni! és nem svájci frankot kaptam, hanem forintot, amit egyből átutaltak a lakáseladónak, még csak a kezemben sem volt a 12 millió Ft, amit felvettem hitelt. jól átvágott a Raiffeisen bank engem is. ha ezt tudjuk, soha nem veszünk fel hitelt. érdekes, ha vettünk egy számitógépet, mosógépet,tv-ét hitelre, 1 év alatt, kamatmentesen ki tudtuk fizetni. akkor a lakáshitelekkel miért csinálták ezt a nagy cirkuszt. megfélemlitve az egész társadalmat. már akit ugyebár. másik dolog, forinthitelt nem is adtak volna, 2007-ben nekünk, teljes készültséggel lebeszéltek róla bennünket. ha pedig nem vesszük fel a hitelt, a lakás eladónak odaadott előlegünk is elúszott volna, mert direkt úgy csinálta a bank, hogy ügyvédi papir legyen a lakás vásárlásakor előleg átadásáról. szépen összejátszottak ellenünk, a bankok, és az ügyvédek is. először is azt kellett volna csinálniuk, hogy kaphatunk e hitelt, utána odaadni az előleget a lakás eladójának!!! pont forditva történt minden. másrészt, egy lakást tatarozni kell, festeni, ujitani, amibe beleköltözünk, most nekünk sajnos a gázkéményünk elromlott, amit az eladó eltitkolt, 2007-ben, 250.000 Ft-ba kerül az új gázkémémy, és még lehet cirkofűtő testet is kell vennünk, lehet, hogy rá ne szóljak. ha most nem jól sikerül a devizás lakáshitelesek megsegitése a minisztérium felől, ÉN feleslegesen a lakásra költök majdnem 300.000 Ft-ot, ezt bele fogják venni a behajtók a számlába, tartozásomba, felujitásomat? nem merünk festetni, félünk tatarozni, mivel nem tudjuk mi lesz velünk. én mondtam a banki ügyintézőnek, adjanak 10 millió Ft-ot nekem ide, vegyék át tőlem a lakást, és zárjuk le az ügyet, az én pénzem eddig 18 millió Ft- van a lakásban, eddig. nem nem nem veszi meg a bank a házamat, inkább elárverezik? és elvesztettem eddig 18 millió Ft-ot, eltünt, a levegőbe, elnyelte az éhes bendőjű milliárdos banki vezetőség. ezt tovább nem tudjuk tűrni, semmi előrelépést nem tudunk hasznosan csinálni. mert nem engedik, se a bank, se a minisztérium. Köszönettel egy devizahiteles!


Vendég

#17

2015-03-24 20:54

mit i kell tenni ha mar nem tudjuk fizetni a torleszto reszleteket, a bank pedig koveteli a lakasomat_