Peticiok.com

Mátészalkán újra legyen gyerek osztály,gyerek ügyelet!

Hozzászólások

#801

Kiskorú gyermekem van

Renata Grenteková (renatagrentekova78@gmail.com, 2026-04-24)

#805

Aláirom mert aszt szeretném ha jobb lenne a gyerekeknek

Vilmosné Sipos (Ököritófülpös, 2026-04-24)

#808

Alá írom mert szeretném ha a Környeken lenne normális gyermek ellátás, több kisgyermek is van a családban ezért fontosnak tartom hogy megfelelő ellátást kapjon minden olyan gyerek akinek szüksége van rá.

Réka Csák-Deres (deres.rekaa17@gmail.com, 2026-04-24)

#810

Gólya Eleonóra

Eleonóra Gólya (Mátészalka, 2026-04-24)

#820

Kettő gyermekem van

Anita Tóth (Győrtelek, 2026-04-24)

#821

Aláírás mert így minden szülőnek könnyebb lenne!!

Pál Mária (Nyírbátor, 2026-04-24)

#822

Mert szukseg van ra.

Dzsenifer Nagy (Nagyecsed, 2026-04-24)

#823

Nekem is van 3 gyermekem

Szalai Szalai (Nyírcsaholy, 2026-04-24)

#828

A gyermekem érdekében.❤️

Varga Virág Kinga (Nyírbátor, 2026-04-24)

#831

Haga Enikő Klaudia

Haga Enikő (Mérk, 2026-04-24)

#833

Halász Diána
Mert igen is szükség van gyerek ügyeletre és osztályra Mátészalkan nekem is van 4 gyermekem és tartósan betegek

Diána Halász (Jármi, 2026-04-24)

#837

Hegedűsné Máté Mónika

Mónika Hegedűsné Máté (matemonika42@gmail.com, 2026-04-24)

#843

Egyetértek az intézkedésekkel.

Eniko Meszaros (Nagyecsed, 2026-04-24)

#847

Hozzajarulok
Rákosi kitti

Ràkosi Kitti (Mateszalka, 2026-04-24)

#853

2 kisfiam van, szeretnék számukra normális ellátást

Vivien Herman (Nyírcsaholy, 2026-04-24)

#855

Balogh Mária

Maria Balogh (Rohod, 2026-04-24)

#856

Aláírom, mert 3 kisgyermekes anyuka ként, könnyebbség lenne Mátészalkára vinni, mint más városba.

Dóra Török (Mátészalka, 2026-04-24)

#857

Nekem is van egy 8 hónapos kislányom, és nem szeretnék a lakóhelyünktől majdnem 100 km-re menni, ha ne adj isten baj van. Mátészalka is 35 km épp elég baj esetén...

Alexandra Törökné Török (Ura, 2026-04-24)

#860

Antal Zsuzsanna

Zsuzsanna Antal (antalzsuzsanna72@gmail.com, 2026-04-24)

#863

Nem tudunk km eket utazni Nyiregyre egy beteg gyerekkel!! Es Sokkal jobb lenne ha ujra lenne gyerek ügyelet szalkán.🙏☺️

Klaudia Beri (Piricse, 2026-04-24)

#865

Aláírom mert, nagyon sok szülő van akinek szüksége van rá.

Amanda Szolnoki (Fábiánháza, 2026-04-24)

#866

Nagyon hasznos lenne

Szimonetta Bodóné (Mérk, 2026-04-24)

#869

Jónás lajos

Jónás Lajos (Nagyecsed, 2026-04-24)

#870

Legyen újra ügyelet

Zsuzsanna Borosné Bódi (Nagydobos, 2026-04-24)

#871

Nyíregyháza messze van hozzánk és sok a gyerek itt környékén.

István Horváth (Vaja, 2026-04-24)

#876

Alap ellátás minden gyereknek!

Katalin Szabóné Biró (Mátészalka, 2026-04-24)

#879

Kupai Diána

Diána Kupai (Mátészalka, 2026-04-24)

#880

Lakatosne Balazs Nikoletta

Nikoletta Lakatosne Balazs (Hodasz, 2026-04-24)

#881

Legyen Mátészalkán ügyelet és gyerek osztály

Sándorné Varga (Nyirbator, 2026-04-24)

#882

Aláírom nagyon - nagy szükség lenne rá !!

Vivien Kmetz-Doka (Mátészalka, 2026-04-24)

#885

Aláirom!!

Balogh Dávidnè (Rohod, 2026-04-24)

#898

Fetterné Tóth Éva

Éva Fetterné Tóth (Vállaj, 2026-04-24)

#903

Varga Imre

Imre Varga (Mátészalka, 2026-04-24)

#904

Aláirom mert nekem is van 2 kiskorú gyermekem és Nyiregyháza 100km hozzánk.

Kitti Fási (Zsarolyán, 2026-04-24)

#905

Egyet értek vele szeretném ha lenne Mátészalkán is ell láttás a gyermekeknek ne keljen messzire menjünk ....

Gyügyinè Gertner Mercédesz Nikoletta (Hodász, 2026-04-24)

#910

Török Tamás

Tamás Török (Mátèszalka, 2026-04-24)

#913

Aláírom!!!

Gergő Lukács (Ópályi, 2026-04-24)

#915

Aláirom! Mert igen is kell hogy gyerekeknek legyen orvosi ügyelet bármilyen sürgös esetben

Szabóné Bónis Anikó (Nyírcsászári, 2026-04-24)

#919

Igen is fontosak tartom hogy legyen gyermek ügyelet nekem is van 3 gyermekem és azért jó ha közelebb van ilyen!

Krisztina Laskainè Vass (Nyírcsászári, 2026-04-24)

#920

Mert 4 gyermekem van

Nikoletta Tolnainé (Nagydobos, 2026-04-24)

#923

Herman Erika

Erika Herman (Szamosszeg, 2026-04-24)

#924

Fontosak a gyerekek!

Hanusi Richárd (Nagyecsed, 2026-04-24)

#926

Aláirom mert szükség van gyerekosztályra Mátészalkának!

Dóczi Tímea (Mátészalka, 2026-04-24)

#927

Aláírom mert, egyet értek maximálisan Szabóné Kovács Kitti szavaival. Bármilyen probléma van a gyermekkel ne kelljen órát/órákat utazni legyen az éjszaka vagy napközben. GYERMEKEK MINDENEK FELETT!!!

Jakab Jázmin (Nagyecsed, 2026-04-24)

#928

Horváth Adrienn

Adrienn Horváth (Nagyecsed, 2026-04-24)

#930

Jó lenne ha újból működne az ellátás.

Matene Boros Nikoletta (Nyirparazsnya, 2026-04-24)

#931

Jakab-Gál Nóra

Jakab-Gál Nóra (Mátészalka, 2026-04-24)

#933

Igen Nagyon jó lenne hísz a Mátészalka körzetében Sok a gyerek.Nyiregyházára vinni a beteg gyerek nem mindenkinek Sikerül Sajnos!!!

Sándorné Horváth (Hodász, 2026-04-24)

#934

Mert 9 hónapos kisbabám van és elég gyakran beteg, jó lenne ha lenne a közelben egy gyerekosztály vagy ügyelet ahova tudom vinni nem feljárkálni Nyiregyházára ami egy órahossza.

Vivien Lyáh (Kocsord, 2026-04-24)

#942

Kiss-Várkonyi Vivien

Vivien Várkonyi (Kocsord, 2026-04-24)

#944

Van kis gyermek a családban.

Norbert Komár (Mèrk, 2026-04-24)

#946

Egyetértek

Blanka Varga- Balogh (Nyírmihálydi, 2026-04-24)

#947

Aláírom, mert sürgősen nagy szüksége van a térségnek egy állandó műszakkal fenntartott gyermekügyeletre a hét minden napján és gyermekosztályra is, megfelelő Sürgősségi ellátása, és szakképzett gyerekgyógyász szakorvosokra. Akik ténylegesen a gyerekek jólétéért és egészségük feljavításáért dolgoznak és nem csak felületi ellátást kapnak 2 méter távolságból az ajtóba ránézéssel vagy éppen kézrátételes gyógyítással. Ugyanis sajnos nem mindenki tud eljutni, valamint sajnos anyagi problémák miatt sem tudja megtenni, hogy a 100. km.re lévő legközelebbi Megyei kórházba eljussanak,ha mondjuk a családba nem rendelkeznek autóval. Köszönöm.

Krisztina Peterman (Csenger, 2026-04-24)

#949

Magyar Alexandra

Alexandra Magyar (Vaja, 2026-04-25)

#950

Nagyon jó lenne ha ezt véghez tudnánk vinni! Sok mindenki nem tudja megtenni ha baj van kocsival be tudjon menni,így jó lenne ha ez Mátészalkán sikerülne ..

Edina Bunya (Nyírmeggyes, 2026-04-25)

#951

Azért mert van 2 gyerekem ne keljen mindig 20 ezreket fizetni hogy menyek nyiregy házára föl

Herceg Árpadné (Nyírparasznya, 2026-04-25)

#958

Szügsègvan rá!! Ne keljen 40 km utazni hogy a gyerekek megfelelő ellátást kapjanak

Bettina Samu (Vaja, 2026-04-25)

#959

Martocean Renáta

Renáta Martocean (Ököritófülpös, 2026-04-25)

#960

Van egy gyermekem

Bettina Szoboszlai-Szalacsi (Mátészalka, 2026-04-25)

#965

Mert 4 kiskorú gyermekem van.

Ágnes Kiss (Nyírpilis, 2026-04-26)

#966

Alaírom, mert 2 gyerekem van és a gyerek az első

Krisztianne Farkas (Nyírcsaholy, 2026-04-26)

#969

Nekem is van egy 10 éves kisfiam aki ha láz görcsöt is kapna, már volt rá eset hogy nem sikerült le vinni a lázat kórházi kezelésre van szüksége, ami általában este jön elő ha beteg. Nyíregyházára kell menni a gyerekkel de szerintem mire oda ér az ember a gyermekével bármi történne már nem láthatja többé a gyereket mert nem volt még a szükséges ellátás.

Erős Barbara (Hodász, 2026-04-26)

#970

Aláírom, mert az 5 éves unokámnak bármi baja van Nyíregyházára kell vinni.

Anna Hermann (Vaja, 2026-04-26)

#971

Legyen újra gyerek osztály
Igenis hogy kell hogy legyen gyerek osztály és ügyelet

Gabriella Koncsor (Örkény, 2026-04-26)

#972

Nagy szükség lenne rá

Bernadett Somogyi (Nagydobos, 2026-04-26)

#977

Gáthy Sándor

Sándor Gáthy (Mád, 2026-04-28)

#982

Fomtos a gyermekeim mi hamarabbi elátasa. Ne kelljen nyiregyházáig utazni.

Annamária Farkas (Szamosangyalos, 2026-05-11)

#985

Gyermekeim vannak ahogy a saját gyermekem nézem igy nézem másét is az eggéség ük számít ,fontos a gyermekeknek mert minekünk is nehéz az orvosok hoz jutni mint máshoz és nézzük gyermekünket hogy bajuk nelegyen fontos az ellátásuk

Evelin Jóni (Szamosszeg, 2026-05-13)