Mátészalkán újra legyen gyerek osztály,gyerek ügyelet!
Hozzászólások
#801
Kiskorú gyermekem vanRenata Grenteková (renatagrentekova78@gmail.com, 2026-04-24)
#805
Aláirom mert aszt szeretném ha jobb lenne a gyerekeknekVilmosné Sipos (Ököritófülpös, 2026-04-24)
#808
Alá írom mert szeretném ha a Környeken lenne normális gyermek ellátás, több kisgyermek is van a családban ezért fontosnak tartom hogy megfelelő ellátást kapjon minden olyan gyerek akinek szüksége van rá.Réka Csák-Deres (deres.rekaa17@gmail.com, 2026-04-24)
#810
Gólya EleonóraEleonóra Gólya (Mátészalka, 2026-04-24)
#820
Kettő gyermekem vanAnita Tóth (Győrtelek, 2026-04-24)
#821
Aláírás mert így minden szülőnek könnyebb lenne!!Pál Mária (Nyírbátor, 2026-04-24)
#822
Mert szukseg van ra.Dzsenifer Nagy (Nagyecsed, 2026-04-24)
#823
Nekem is van 3 gyermekemSzalai Szalai (Nyírcsaholy, 2026-04-24)
#828
A gyermekem érdekében.❤️Varga Virág Kinga (Nyírbátor, 2026-04-24)
#831
Haga Enikő KlaudiaHaga Enikő (Mérk, 2026-04-24)
#833
Halász DiánaMert igen is szükség van gyerek ügyeletre és osztályra Mátészalkan nekem is van 4 gyermekem és tartósan betegek
Diána Halász (Jármi, 2026-04-24)
#837
Hegedűsné Máté MónikaMónika Hegedűsné Máté (matemonika42@gmail.com, 2026-04-24)
#843
Egyetértek az intézkedésekkel.Eniko Meszaros (Nagyecsed, 2026-04-24)
#847
HozzajarulokRákosi kitti
Ràkosi Kitti (Mateszalka, 2026-04-24)
#853
2 kisfiam van, szeretnék számukra normális ellátástVivien Herman (Nyírcsaholy, 2026-04-24)
#855
Balogh MáriaMaria Balogh (Rohod, 2026-04-24)
#856
Aláírom, mert 3 kisgyermekes anyuka ként, könnyebbség lenne Mátészalkára vinni, mint más városba.Dóra Török (Mátészalka, 2026-04-24)
#857
Nekem is van egy 8 hónapos kislányom, és nem szeretnék a lakóhelyünktől majdnem 100 km-re menni, ha ne adj isten baj van. Mátészalka is 35 km épp elég baj esetén...Alexandra Törökné Török (Ura, 2026-04-24)
#860
Antal ZsuzsannaZsuzsanna Antal (antalzsuzsanna72@gmail.com, 2026-04-24)
#863
Nem tudunk km eket utazni Nyiregyre egy beteg gyerekkel!! Es Sokkal jobb lenne ha ujra lenne gyerek ügyelet szalkán.🙏☺️Klaudia Beri (Piricse, 2026-04-24)
#865
Aláírom mert, nagyon sok szülő van akinek szüksége van rá.Amanda Szolnoki (Fábiánháza, 2026-04-24)
#866
Nagyon hasznos lenneSzimonetta Bodóné (Mérk, 2026-04-24)
#869
Jónás lajosJónás Lajos (Nagyecsed, 2026-04-24)
#870
Legyen újra ügyeletZsuzsanna Borosné Bódi (Nagydobos, 2026-04-24)
#871
Nyíregyháza messze van hozzánk és sok a gyerek itt környékén.István Horváth (Vaja, 2026-04-24)
#876
Alap ellátás minden gyereknek!Katalin Szabóné Biró (Mátészalka, 2026-04-24)
#879
Kupai DiánaDiána Kupai (Mátészalka, 2026-04-24)
#880
Lakatosne Balazs NikolettaNikoletta Lakatosne Balazs (Hodasz, 2026-04-24)
#881
Legyen Mátészalkán ügyelet és gyerek osztálySándorné Varga (Nyirbator, 2026-04-24)
#882
Aláírom nagyon - nagy szükség lenne rá !!Vivien Kmetz-Doka (Mátészalka, 2026-04-24)
#885
Aláirom!!Balogh Dávidnè (Rohod, 2026-04-24)
#898
Fetterné Tóth ÉvaÉva Fetterné Tóth (Vállaj, 2026-04-24)
#903
Varga ImreImre Varga (Mátészalka, 2026-04-24)
#904
Aláirom mert nekem is van 2 kiskorú gyermekem és Nyiregyháza 100km hozzánk.Kitti Fási (Zsarolyán, 2026-04-24)
#905
Egyet értek vele szeretném ha lenne Mátészalkán is ell láttás a gyermekeknek ne keljen messzire menjünk ....Gyügyinè Gertner Mercédesz Nikoletta (Hodász, 2026-04-24)
#910
Török TamásTamás Török (Mátèszalka, 2026-04-24)
#913
Aláírom!!!Gergő Lukács (Ópályi, 2026-04-24)
#915
Aláirom! Mert igen is kell hogy gyerekeknek legyen orvosi ügyelet bármilyen sürgös esetbenSzabóné Bónis Anikó (Nyírcsászári, 2026-04-24)
#919
Igen is fontosak tartom hogy legyen gyermek ügyelet nekem is van 3 gyermekem és azért jó ha közelebb van ilyen!Krisztina Laskainè Vass (Nyírcsászári, 2026-04-24)
#920
Mert 4 gyermekem vanNikoletta Tolnainé (Nagydobos, 2026-04-24)
#923
Herman ErikaErika Herman (Szamosszeg, 2026-04-24)
#924
Fontosak a gyerekek!Hanusi Richárd (Nagyecsed, 2026-04-24)
#926
Aláirom mert szükség van gyerekosztályra Mátészalkának!Dóczi Tímea (Mátészalka, 2026-04-24)
#927
Aláírom mert, egyet értek maximálisan Szabóné Kovács Kitti szavaival. Bármilyen probléma van a gyermekkel ne kelljen órát/órákat utazni legyen az éjszaka vagy napközben. GYERMEKEK MINDENEK FELETT!!!Jakab Jázmin (Nagyecsed, 2026-04-24)
#928
Horváth AdriennAdrienn Horváth (Nagyecsed, 2026-04-24)
#930
Jó lenne ha újból működne az ellátás.Matene Boros Nikoletta (Nyirparazsnya, 2026-04-24)
#931
Jakab-Gál NóraJakab-Gál Nóra (Mátészalka, 2026-04-24)
#933
Igen Nagyon jó lenne hísz a Mátészalka körzetében Sok a gyerek.Nyiregyházára vinni a beteg gyerek nem mindenkinek Sikerül Sajnos!!!Sándorné Horváth (Hodász, 2026-04-24)
#934
Mert 9 hónapos kisbabám van és elég gyakran beteg, jó lenne ha lenne a közelben egy gyerekosztály vagy ügyelet ahova tudom vinni nem feljárkálni Nyiregyházára ami egy órahossza.Vivien Lyáh (Kocsord, 2026-04-24)
#942
Kiss-Várkonyi VivienVivien Várkonyi (Kocsord, 2026-04-24)
#944
Van kis gyermek a családban.Norbert Komár (Mèrk, 2026-04-24)
#946
EgyetértekBlanka Varga- Balogh (Nyírmihálydi, 2026-04-24)
#947
Aláírom, mert sürgősen nagy szüksége van a térségnek egy állandó műszakkal fenntartott gyermekügyeletre a hét minden napján és gyermekosztályra is, megfelelő Sürgősségi ellátása, és szakképzett gyerekgyógyász szakorvosokra. Akik ténylegesen a gyerekek jólétéért és egészségük feljavításáért dolgoznak és nem csak felületi ellátást kapnak 2 méter távolságból az ajtóba ránézéssel vagy éppen kézrátételes gyógyítással. Ugyanis sajnos nem mindenki tud eljutni, valamint sajnos anyagi problémák miatt sem tudja megtenni, hogy a 100. km.re lévő legközelebbi Megyei kórházba eljussanak,ha mondjuk a családba nem rendelkeznek autóval. Köszönöm.Krisztina Peterman (Csenger, 2026-04-24)
#949
Magyar AlexandraAlexandra Magyar (Vaja, 2026-04-25)
#950
Nagyon jó lenne ha ezt véghez tudnánk vinni! Sok mindenki nem tudja megtenni ha baj van kocsival be tudjon menni,így jó lenne ha ez Mátészalkán sikerülne ..Edina Bunya (Nyírmeggyes, 2026-04-25)
#951
Azért mert van 2 gyerekem ne keljen mindig 20 ezreket fizetni hogy menyek nyiregy házára fölHerceg Árpadné (Nyírparasznya, 2026-04-25)
#958
Szügsègvan rá!! Ne keljen 40 km utazni hogy a gyerekek megfelelő ellátást kapjanakBettina Samu (Vaja, 2026-04-25)
#959
Martocean RenátaRenáta Martocean (Ököritófülpös, 2026-04-25)
#960
Van egy gyermekemBettina Szoboszlai-Szalacsi (Mátészalka, 2026-04-25)
#965
Mert 4 kiskorú gyermekem van.Ágnes Kiss (Nyírpilis, 2026-04-26)
#966
Alaírom, mert 2 gyerekem van és a gyerek az elsőKrisztianne Farkas (Nyírcsaholy, 2026-04-26)
#969
Nekem is van egy 10 éves kisfiam aki ha láz görcsöt is kapna, már volt rá eset hogy nem sikerült le vinni a lázat kórházi kezelésre van szüksége, ami általában este jön elő ha beteg. Nyíregyházára kell menni a gyerekkel de szerintem mire oda ér az ember a gyermekével bármi történne már nem láthatja többé a gyereket mert nem volt még a szükséges ellátás.Erős Barbara (Hodász, 2026-04-26)
#970
Aláírom, mert az 5 éves unokámnak bármi baja van Nyíregyházára kell vinni.Anna Hermann (Vaja, 2026-04-26)
#971
Legyen újra gyerek osztályIgenis hogy kell hogy legyen gyerek osztály és ügyelet
Gabriella Koncsor (Örkény, 2026-04-26)
#972
Nagy szükség lenne ráBernadett Somogyi (Nagydobos, 2026-04-26)
#977
Gáthy SándorSándor Gáthy (Mád, 2026-04-28)
#982
Fomtos a gyermekeim mi hamarabbi elátasa. Ne kelljen nyiregyházáig utazni.Annamária Farkas (Szamosangyalos, 2026-05-11)
#985
Gyermekeim vannak ahogy a saját gyermekem nézem igy nézem másét is az eggéség ük számít ,fontos a gyermekeknek mert minekünk is nehéz az orvosok hoz jutni mint máshoz és nézzük gyermekünket hogy bajuk nelegyen fontos az ellátásukEvelin Jóni (Szamosszeg, 2026-05-13)