Peticiok.com

Mátészalkán újra legyen gyerek osztály,gyerek ügyelet!

Hozzászólások

#602

Fontos számomra a gyermekem!

Anikó Puskásné Kajdi (Csenger, 2026-04-22)

#603

Aláírom, mert habár nincs kisgyermekem, fontosnak tartom, hogy a kisgyerekeket ellássák Mátészalkán is mindig, minden napszakban!

Zsolt Orosz (Kántorjánosi, 2026-04-22)

#608

Nekem is van egy cukorbeteg kislányom és tudom milyen fontos a gyors segítség a beteg gyerekeknek.

Nikoletta Jóni (Kocsord, 2026-04-22)

#610

Nekem is van gyerekem és bármi baj történhet valami, jobb lenne egy közelebbi kórház. Lehet akár életek megmentése is múlik egy közelebbi kórházon

Katalin Beczőné Sólyom (Hodász, 2026-04-23)

#613

Alàirom mert nekem is van 5 kiskoru gyermekem

Petra Tejfel (Papos, 2026-04-23)

#615

Szükség van Mátészalkán gyermek ügyeletre.

József Mester (Vállaj, 2026-04-23)

#620

Tenke Evelin

Evelin Tenke (Nyírkáta, 2026-04-23)

#621

Szükséges a gyerekek ellátása érdekében.
Nem mindenkinek van autó, a mentő pedig csak indokolt esetben jön ki.

Nikolett Sipos (Ura, 2026-04-23)

#625

Molnár Ildikó

Ildiko Molnár Ildikó (Ura, 2026-04-23)

#626

Balogh Sándorné

Balogh Sándorné (Tunyogmatolcs, 2026-04-23)

#629

Aláírom mert szerintem mindenkinek ,vagyis minden normális szülőnek a gyermeke az első! És mindennél fontosabb az, hogy ha már nekünk felnőtteknek nincs normális ellátás, legalabb nekik legyen! És ne keljen xx km-eket utazni, főleg ha nagyobb a baj!

Fanni Porcsint-Viski (Mátészalka, 2026-04-23)

#631

Nekem is van 2gyermekem !!

Dzsenifer Nádasdi Varga (Csegöld, 2026-04-23)

#634

Zámbó Sára

Sára Zámbó (Nagydobos, 2026-04-23)

#636

Budai Gyula Árpádné

Budainé Rita (Nagyecsed, 2026-04-23)

#637

Nincs autónk. Egy sürgős esetben még Mátészalka is nagy távolság nem hogy Nyíregyháza!

Melinda Szedlácsek (Csenger, 2026-04-23)

#641

Aláírom mert ijesztő hogy gyermekemet ha probléma van legalább 50 kmre kell vinnem

Eszter Tóth (Mátészalka, 2026-04-23)

#642

Aláírom ,mert támogattom hogy újra legyen ügyelet

Henrietta Vargáné kark (Mátészalka, 2026-04-23)

#644

Régen is volt gyermekosztàly ,szuper orvos vezette, aztán csak úgy eltűnt,megkeserítve a szülők és gyerekek helyzetét. Ideje egy ennyire fejlődő vàrosba visszaàllítani a gyermekek szakellátást biztosító osztàlyt.

Bodó Zsuzsanna (Szamosszeg, 2026-04-23)

#646

Bánné Varga Rózsa aláírom,mert gyerekek élete múlhat ha időbe nem jutt el orvoshoz.

Rózsa Bánné varga (Nagyecsed, 2026-04-23)

#651

Bakos Lászlóné

Ancsa Bakos Lászlóné (4751, 2026-04-23)

#653

Fontos h legyen

Edit Vitézné Papp (Tiborszállás, 2026-04-23)

#659

Nekem is van gyermekem

Beáta Biróné Mércse (Mátészalka, 2026-04-23)

#660

Aláírom, mert van egy 6 éves kisfiam, akivel probléma esetén nem szeretnék késlekedni és Nyíregyházáig menni.

Anett Filep (Mátészalka, 2026-04-23)

#661

Ez vállalhatatlan ami van!!!

Szabó Ákos (Mateszalka, 2026-04-23)

#663

Nagyon,nagy szükség van rá, hogy legyen Mátészalkán gyerek osztály a gyerekek a legfontosabbak!

Eliza Jónás (Mátészalka, 2026-04-23)

#668

Aláírom mert szükség van egy gyerek ügyeletre a közelben !

Emese Pappné (Nyírbátor, 2026-04-23)

#670

Szeretnèm,ha Mátèszalkán lenne ismét gyerekosztály ès ügyelet. Ne kelljen Nyíregyházára menni,ha baj van.

Renáta Hornyáknè Tóth (Szamosszeg, 2026-04-23)

#672

2gyermekem van, óvodás korúak

Viktória Varga-Sipos (Màtészalka, 2026-04-23)

#680

Aláirom mert ez lenne a legközelebbi kórház, ha bármi baja lenne a gyerekeimnek

Ágnes Gönczi-Ternován (Nyírbátor, 2026-04-23)

#683

Azért, mert szeretném, ha Mátészalkán lenne ilyenre is lehetőség, ha esetlega bármi probléma lenne a nem rég született gyermekemmel. 24évig éltem Mátészalkán a szüleimmel, 2 éve költöztem el, de úgy gondolom a városnak és a környező faluk lakosaink is szüksége lenne a minden napos gyermek ügyeletre. Bízom benne, hogy ez hamarosan megvalósul.

Tímea Samu-Nagy (Vaja, 2026-04-23)

#686

Àmik Ibolya

Ibolya Àmik (Porcsalma, 2026-04-23)

#687

Aláírom mert a férjem egész nap dolgozik és nincs aki be vigyen minket Nyíregyházára ha valami baj van

Dorottya Veresné rácz (Fábiánháza, 2026-04-23)

#693

Aláírom, mert fontos, hogy a gyerekeket ellássák itt helyben, baj esetén ne kelljen Nyíregyházára menni.

Edina Huszti-Kovács (Mátészalka, 2026-04-23)

#695

Nem kellene egy olyan osztályt fenntartani mint pld:fül-orr gége ahol szinte csak infúziós kezelés folyik.
Helyette inkább egy gyermek osztályra nagyobb szükség lenne.

Sándorné Szabó (Mátészalka, 2026-04-23)

#697

Bohus Kitti

Kitti Bohus (Csengerújfalu, 2026-04-23)

#699

7évvel ezelőtt mátészalkai voltam!
Balázsi Tamásné

Tamásné Balázsi (Kótaj, 2026-04-23)

#708

Aláírom. Mert egyet èrtek. Nagy szükség van a gyermek ügyeletre.

Rita Szalma (Mátészalka, 2026-04-23)

#709

Biró Mária Melánia

Mária Melánia Biró (melaniapradan05@gmail.com, 2026-04-23)

#710

Szűcs Lászlóné

Lászlóné Szűcs (Mátészalka, 2026-04-23)

#711

Nagyon fontos mert 2 kis korú gyerekem van nagyecseden is lehetne ismét orvosi ügyelet!

Emilia Tóth (Nagyecsed, 2026-04-23)

#713

Telegdi Szilvia

Szilvia Telegdi (Jármi, 2026-04-23)

#715

Régen is volt kiváló orvosokkal, és KELL, mert a szülőnek nagy segítség, ha nem kell kilómétereket utazni, vagy éppen, Valakit megkérni hogy vigye már el oda ahova éppen kell menni!

Lászlóné Tóth (Mátészalka, 2026-04-23)

#716

Aláírom a petíciót, mert szeretném ha lenne gyermek ügyelet Mátészalkán újra, mivel nem mindenki teheti meg, hogy pl Nyíregyházára vigye a gyermeket ha beteg, a busz járatok sem teszik lehetővé, hogy eljusson valaki Nyíregyházára, ha gond van és közel sincs. Kérem azt is, hogy normális legyen az egészségügy, ne olyanok dolgozzanak ott, akik ki vannak égve és nem emberként bánnak velünk, valamint ne kelljen fél napot várni egy vér vétel eredményért egy beteg gyermekkel! Köszönöm!

Evelin Edina Botos (Mérk, 2026-04-23)

#717

Aláírom mert nagy szükség lenne itt a közelben egy gyermek sürgősségi ellátásra, mivel férjem is két műszakba dolgozik 12 órába nekem pedig nincs jogositványom 2 kicsi gyerek melett barmi súlyosabb dolog is történhet amihez egy közelebbi korházhoz van szükség amihez gyermek sűrgőségi ellátás kell

Sztolykáné Laczkó Krisztina (Nagyecsed, 2026-04-23)

#718

3 unokám van

Ferenc Tóth (Mátészalka, 2026-04-23)

#719

Mert nekem is vannak gyerekeim és ,ha valami baj van akkor ne Nyíregyhàzára kelljen rohanni.

Brigitta Demeterné Boros (Nyírcsaholy, 2026-04-23)

#722

3-om kisgyermek apukája vagyok.

Filep Norbert (Győrtelek, 2026-04-23)

#723

Nekem is vannak gyerekeim, nem örülök hogy ilyen messze kellene utazni velük ha bármi bajuk lenne.

Annamária Fráter (Tyukod, 2026-04-24)

#724

Bartha miklos

Miklos Bartha (Jarmi, 2026-04-24)

#726

Krausz Mária

Maria Krausz (Hodász, 2026-04-24)

#735

Aláírom mert van egy 1 éves kisfiam

Dorina Czakó-Kálmán (Őr, 2026-04-24)

#737

Aláírom,mert ekkora térségnek igenis szüksége van gyermek ügyeletre és sűrgősségi ellátásra.Down szindrómás szívbeteg gyermeket nevelekSajnos párszor már megfordultunk itt is,ott is.Nagyobb baj esetén még belegondolni is rossz,hogy az idővel és a távolsággal is harcolnunk kellene...😔

Magdolna Licsinka (Kocsord, 2026-04-24)

#740

Mert nagyecsediek vagyunk .es mateszalka lenne a legközekebb nekünk.

Delila Láposi (l.delila@gmail.com, 2026-04-24)

#741

Szükség van itt is egy normális ellátású gyerek sürgőre és osztályra, mert nem mindenki teheti meg hogy 65 km-rel arébb menjen hogy a gyermeke megfelelő ellátást kapjon, illetve sürgősebb esetben nincs is ideje beérni egy gyerekkel Nyíregyre.
Anyagi és autó problémák miatt!
Egy jól müködő gyerek ellátás kellene a Mátészalkai kórházba, ahol a gyerek az első és mindent megtesznek azért hogy a gyerek minnél hamarabb meggyógyuljon!
Sokunk édesanyák, fogjunk össze a gyermekeinkért!

Tünde Királyné Plánk (Mérl, 2026-04-24)

#742

Papincsák Dóra

Dóra Papincsák (Papos, 2026-04-24)

#744

Nagyon fontos lenne ha itt is lenne ügyelet és gyerek osztály

Barbara Szegedi (Nyírmeggyes, 2026-04-24)

#748

Nagy segítség lenne, ha itt lenne Mátészalkán gyerek ügyelet.

Ágnes Kolozsvári (Nagydobos, 2026-04-24)

#750

Mert ez egy nagyon fontos .

Erzsébet Pongó (Porcsalma, 2026-04-24)

#755

Ötvös zsolt

Zsolt Ötvös (Nyircsaholy, 2026-04-24)

#758

Szükség van egy ekkora városnak saját gyermekosztályra

János Nádasi (Máteszalka, 2026-04-24)

#761

Mindig Nyíregyházára kell vinni a picit ha baj van!!

Imre Cintia (Nagyecsed, 2026-04-24)

#763

Mona Árpád

Mona Árpád (Ököritófülpös, 2026-04-24)

#766

Nekem is van 2 gyemekem Mátészalka kb 28 km Nyíregyháza 100 km az úton bármi megtörténhet minden gyemek élete fontos

Nagy Dávid (Tyukod, 2026-04-24)

#768

Nekünk is van két kisgyermekünk. És nyiregyháza legalább 1.5 óra autóút!

Gábor Veres (Tyukod, 2026-04-24)

#770

Nekem is van kis koru gyerekem èn nagyon jó lene ha visza álna

Zsoltnè Horváth (Porcsalma, 2026-04-24)

#771

Aláírom , mert a gyerek ellátása az első! Nagyon rossz,hogy Vásárosnaményban sincs gyerekosztály …

Cintia Tóth-Bakos (Vásárosnamény, 2026-04-24)

#772

Szükség van rá !

Csilla Fenyőné Lupkovics (Ercsi, 2026-04-24)

#774

Aláírom mert fontos hogy minden gyermek időben segítséget kapjon.

Klaudia Kenéz (Mátészalka, 2026-04-24)

#776

Milák Annamária

Annamária Milák (Mátészalka, 2026-04-24)

#779

Mert mi is Nyíregyházára járunk be.

Ramóna Lakatos (Olcsva, 2026-04-24)

#780

Legyen ujra gyerek osztaly gyerek ugylet

Juhàsz Nikokett (Mateszalka, 2026-04-24)

#784

Aláírom, mert nekem is van 2 kicsi gyermekem.

Anett Csatóné Kóródi (Mátészalka, 2026-04-24)

#791

Nekem is van 2 lány gyermekem és ezek az állapotok tarthatatlanok.

Éva Bakné Dán (Kölcse, 2026-04-24)

#793

Jónás Anett Vivien

Anett Vivien Jónás (Fábiánháza, 2026-04-24)

#796

Nekem is van gyerekem és jó lenne ha a közelben lenne

Veronika Petrohai (Nagyecsed, 2026-04-24)

#798

Aláírom mert, a környéknek szüksége van gyerekosztályra és gyerekügyeletre is!

Kinga Kinga (Ököritófülpös, 2026-04-24)