Mátészalkán újra legyen gyerek osztály,gyerek ügyelet!
Hozzászólások
#602
Fontos számomra a gyermekem!Anikó Puskásné Kajdi (Csenger, 2026-04-22)
#603
Aláírom, mert habár nincs kisgyermekem, fontosnak tartom, hogy a kisgyerekeket ellássák Mátészalkán is mindig, minden napszakban!Zsolt Orosz (Kántorjánosi, 2026-04-22)
#608
Nekem is van egy cukorbeteg kislányom és tudom milyen fontos a gyors segítség a beteg gyerekeknek.Nikoletta Jóni (Kocsord, 2026-04-22)
#610
Nekem is van gyerekem és bármi baj történhet valami, jobb lenne egy közelebbi kórház. Lehet akár életek megmentése is múlik egy közelebbi kórházonKatalin Beczőné Sólyom (Hodász, 2026-04-23)
#613
Alàirom mert nekem is van 5 kiskoru gyermekemPetra Tejfel (Papos, 2026-04-23)
#615
Szükség van Mátészalkán gyermek ügyeletre.József Mester (Vállaj, 2026-04-23)
#620
Tenke EvelinEvelin Tenke (Nyírkáta, 2026-04-23)
#621
Szükséges a gyerekek ellátása érdekében.Nem mindenkinek van autó, a mentő pedig csak indokolt esetben jön ki.
Nikolett Sipos (Ura, 2026-04-23)
#625
Molnár IldikóIldiko Molnár Ildikó (Ura, 2026-04-23)
#626
Balogh SándornéBalogh Sándorné (Tunyogmatolcs, 2026-04-23)
#629
Aláírom mert szerintem mindenkinek ,vagyis minden normális szülőnek a gyermeke az első! És mindennél fontosabb az, hogy ha már nekünk felnőtteknek nincs normális ellátás, legalabb nekik legyen! És ne keljen xx km-eket utazni, főleg ha nagyobb a baj!Fanni Porcsint-Viski (Mátészalka, 2026-04-23)
#631
Nekem is van 2gyermekem !!Dzsenifer Nádasdi Varga (Csegöld, 2026-04-23)
#634
Zámbó SáraSára Zámbó (Nagydobos, 2026-04-23)
#636
Budai Gyula ÁrpádnéBudainé Rita (Nagyecsed, 2026-04-23)
#637
Nincs autónk. Egy sürgős esetben még Mátészalka is nagy távolság nem hogy Nyíregyháza!Melinda Szedlácsek (Csenger, 2026-04-23)
#641
Aláírom mert ijesztő hogy gyermekemet ha probléma van legalább 50 kmre kell vinnemEszter Tóth (Mátészalka, 2026-04-23)
#642
Aláírom ,mert támogattom hogy újra legyen ügyeletHenrietta Vargáné kark (Mátészalka, 2026-04-23)
#644
Régen is volt gyermekosztàly ,szuper orvos vezette, aztán csak úgy eltűnt,megkeserítve a szülők és gyerekek helyzetét. Ideje egy ennyire fejlődő vàrosba visszaàllítani a gyermekek szakellátást biztosító osztàlyt.Bodó Zsuzsanna (Szamosszeg, 2026-04-23)
#646
Bánné Varga Rózsa aláírom,mert gyerekek élete múlhat ha időbe nem jutt el orvoshoz.Rózsa Bánné varga (Nagyecsed, 2026-04-23)
#651
Bakos LászlónéAncsa Bakos Lászlóné (4751, 2026-04-23)
#653
Fontos h legyenEdit Vitézné Papp (Tiborszállás, 2026-04-23)
#659
Nekem is van gyermekemBeáta Biróné Mércse (Mátészalka, 2026-04-23)
#660
Aláírom, mert van egy 6 éves kisfiam, akivel probléma esetén nem szeretnék késlekedni és Nyíregyházáig menni.Anett Filep (Mátészalka, 2026-04-23)
#661
Ez vállalhatatlan ami van!!!Szabó Ákos (Mateszalka, 2026-04-23)
#663
Nagyon,nagy szükség van rá, hogy legyen Mátészalkán gyerek osztály a gyerekek a legfontosabbak!Eliza Jónás (Mátészalka, 2026-04-23)
#668
Aláírom mert szükség van egy gyerek ügyeletre a közelben !Emese Pappné (Nyírbátor, 2026-04-23)
#670
Szeretnèm,ha Mátèszalkán lenne ismét gyerekosztály ès ügyelet. Ne kelljen Nyíregyházára menni,ha baj van.Renáta Hornyáknè Tóth (Szamosszeg, 2026-04-23)
#672
2gyermekem van, óvodás korúakViktória Varga-Sipos (Màtészalka, 2026-04-23)
#680
Aláirom mert ez lenne a legközelebbi kórház, ha bármi baja lenne a gyerekeimnekÁgnes Gönczi-Ternován (Nyírbátor, 2026-04-23)
#683
Azért, mert szeretném, ha Mátészalkán lenne ilyenre is lehetőség, ha esetlega bármi probléma lenne a nem rég született gyermekemmel. 24évig éltem Mátészalkán a szüleimmel, 2 éve költöztem el, de úgy gondolom a városnak és a környező faluk lakosaink is szüksége lenne a minden napos gyermek ügyeletre. Bízom benne, hogy ez hamarosan megvalósul.Tímea Samu-Nagy (Vaja, 2026-04-23)
#686
Àmik IbolyaIbolya Àmik (Porcsalma, 2026-04-23)
#687
Aláírom mert a férjem egész nap dolgozik és nincs aki be vigyen minket Nyíregyházára ha valami baj vanDorottya Veresné rácz (Fábiánháza, 2026-04-23)
#693
Aláírom, mert fontos, hogy a gyerekeket ellássák itt helyben, baj esetén ne kelljen Nyíregyházára menni.Edina Huszti-Kovács (Mátészalka, 2026-04-23)
#695
Nem kellene egy olyan osztályt fenntartani mint pld:fül-orr gége ahol szinte csak infúziós kezelés folyik.Helyette inkább egy gyermek osztályra nagyobb szükség lenne.
Sándorné Szabó (Mátészalka, 2026-04-23)
#697
Bohus KittiKitti Bohus (Csengerújfalu, 2026-04-23)
#699
7évvel ezelőtt mátészalkai voltam!Balázsi Tamásné
Tamásné Balázsi (Kótaj, 2026-04-23)
#708
Aláírom. Mert egyet èrtek. Nagy szükség van a gyermek ügyeletre.Rita Szalma (Mátészalka, 2026-04-23)
#709
Biró Mária MelániaMária Melánia Biró (melaniapradan05@gmail.com, 2026-04-23)
#710
Szűcs LászlónéLászlóné Szűcs (Mátészalka, 2026-04-23)
#711
Nagyon fontos mert 2 kis korú gyerekem van nagyecseden is lehetne ismét orvosi ügyelet!Emilia Tóth (Nagyecsed, 2026-04-23)
#713
Telegdi SzilviaSzilvia Telegdi (Jármi, 2026-04-23)
#715
Régen is volt kiváló orvosokkal, és KELL, mert a szülőnek nagy segítség, ha nem kell kilómétereket utazni, vagy éppen, Valakit megkérni hogy vigye már el oda ahova éppen kell menni!Lászlóné Tóth (Mátészalka, 2026-04-23)
#716
Aláírom a petíciót, mert szeretném ha lenne gyermek ügyelet Mátészalkán újra, mivel nem mindenki teheti meg, hogy pl Nyíregyházára vigye a gyermeket ha beteg, a busz járatok sem teszik lehetővé, hogy eljusson valaki Nyíregyházára, ha gond van és közel sincs. Kérem azt is, hogy normális legyen az egészségügy, ne olyanok dolgozzanak ott, akik ki vannak égve és nem emberként bánnak velünk, valamint ne kelljen fél napot várni egy vér vétel eredményért egy beteg gyermekkel! Köszönöm!Evelin Edina Botos (Mérk, 2026-04-23)
#717
Aláírom mert nagy szükség lenne itt a közelben egy gyermek sürgősségi ellátásra, mivel férjem is két műszakba dolgozik 12 órába nekem pedig nincs jogositványom 2 kicsi gyerek melett barmi súlyosabb dolog is történhet amihez egy közelebbi korházhoz van szükség amihez gyermek sűrgőségi ellátás kellSztolykáné Laczkó Krisztina (Nagyecsed, 2026-04-23)
#718
3 unokám vanFerenc Tóth (Mátészalka, 2026-04-23)
#719
Mert nekem is vannak gyerekeim és ,ha valami baj van akkor ne Nyíregyhàzára kelljen rohanni.Brigitta Demeterné Boros (Nyírcsaholy, 2026-04-23)
#722
3-om kisgyermek apukája vagyok.Filep Norbert (Győrtelek, 2026-04-23)
#723
Nekem is vannak gyerekeim, nem örülök hogy ilyen messze kellene utazni velük ha bármi bajuk lenne.Annamária Fráter (Tyukod, 2026-04-24)
#724
Bartha miklosMiklos Bartha (Jarmi, 2026-04-24)
#726
Krausz MáriaMaria Krausz (Hodász, 2026-04-24)
#735
Aláírom mert van egy 1 éves kisfiamDorina Czakó-Kálmán (Őr, 2026-04-24)
#737
Aláírom,mert ekkora térségnek igenis szüksége van gyermek ügyeletre és sűrgősségi ellátásra.Down szindrómás szívbeteg gyermeket nevelekSajnos párszor már megfordultunk itt is,ott is.Nagyobb baj esetén még belegondolni is rossz,hogy az idővel és a távolsággal is harcolnunk kellene...😔Magdolna Licsinka (Kocsord, 2026-04-24)
#740
Mert nagyecsediek vagyunk .es mateszalka lenne a legközekebb nekünk.Delila Láposi (l.delila@gmail.com, 2026-04-24)
#741
Szükség van itt is egy normális ellátású gyerek sürgőre és osztályra, mert nem mindenki teheti meg hogy 65 km-rel arébb menjen hogy a gyermeke megfelelő ellátást kapjon, illetve sürgősebb esetben nincs is ideje beérni egy gyerekkel Nyíregyre.Anyagi és autó problémák miatt!
Egy jól müködő gyerek ellátás kellene a Mátészalkai kórházba, ahol a gyerek az első és mindent megtesznek azért hogy a gyerek minnél hamarabb meggyógyuljon!
Sokunk édesanyák, fogjunk össze a gyermekeinkért!
Tünde Királyné Plánk (Mérl, 2026-04-24)
#742
Papincsák DóraDóra Papincsák (Papos, 2026-04-24)
#744
Nagyon fontos lenne ha itt is lenne ügyelet és gyerek osztályBarbara Szegedi (Nyírmeggyes, 2026-04-24)
#748
Nagy segítség lenne, ha itt lenne Mátészalkán gyerek ügyelet.Ágnes Kolozsvári (Nagydobos, 2026-04-24)
#750
Mert ez egy nagyon fontos .Erzsébet Pongó (Porcsalma, 2026-04-24)
#755
Ötvös zsoltZsolt Ötvös (Nyircsaholy, 2026-04-24)
#758
Szükség van egy ekkora városnak saját gyermekosztályraJános Nádasi (Máteszalka, 2026-04-24)
#761
Mindig Nyíregyházára kell vinni a picit ha baj van!!Imre Cintia (Nagyecsed, 2026-04-24)
#763
Mona ÁrpádMona Árpád (Ököritófülpös, 2026-04-24)
#766
Nekem is van 2 gyemekem Mátészalka kb 28 km Nyíregyháza 100 km az úton bármi megtörténhet minden gyemek élete fontosNagy Dávid (Tyukod, 2026-04-24)
#768
Nekünk is van két kisgyermekünk. És nyiregyháza legalább 1.5 óra autóút!Gábor Veres (Tyukod, 2026-04-24)
#770
Nekem is van kis koru gyerekem èn nagyon jó lene ha visza álnaZsoltnè Horváth (Porcsalma, 2026-04-24)
#771
Aláírom , mert a gyerek ellátása az első! Nagyon rossz,hogy Vásárosnaményban sincs gyerekosztály …Cintia Tóth-Bakos (Vásárosnamény, 2026-04-24)
#772
Szükség van rá !Csilla Fenyőné Lupkovics (Ercsi, 2026-04-24)
#774
Aláírom mert fontos hogy minden gyermek időben segítséget kapjon.Klaudia Kenéz (Mátészalka, 2026-04-24)
#776
Milák AnnamáriaAnnamária Milák (Mátészalka, 2026-04-24)
#779
Mert mi is Nyíregyházára járunk be.Ramóna Lakatos (Olcsva, 2026-04-24)
#780
Legyen ujra gyerek osztaly gyerek ugyletJuhàsz Nikokett (Mateszalka, 2026-04-24)
#784
Aláírom, mert nekem is van 2 kicsi gyermekem.Anett Csatóné Kóródi (Mátészalka, 2026-04-24)
#791
Nekem is van 2 lány gyermekem és ezek az állapotok tarthatatlanok.Éva Bakné Dán (Kölcse, 2026-04-24)
#793
Jónás Anett VivienAnett Vivien Jónás (Fábiánháza, 2026-04-24)
#796
Nekem is van gyerekem és jó lenne ha a közelben lenneVeronika Petrohai (Nagyecsed, 2026-04-24)
#798
Aláírom mert, a környéknek szüksége van gyerekosztályra és gyerekügyeletre is!Kinga Kinga (Ököritófülpös, 2026-04-24)