Peticiok.com

Mátészalkán újra legyen gyerek osztály,gyerek ügyelet!

Hozzászólások

#401

Két kicsi gyerekem van, változás kell

Gabriella Kazuska (Mátészalka, 2026-04-22)

#403

Aláirom mert van egy kicsi unokám es neki is bármikor szüksege lehet az ügyeletre hetvégén!

Beá Görög (Jármi, 2026-04-22)

#404

Mert nekem is 2gyerekem van, és a gyermek ügyelet az egyik legfontosabb elem ,mindig szükség van rá

Leila Lakatos (Csenger, 2026-04-22)

#407

8

Sándorné Bartha (Mátészalka, 2026-04-22)

#409

Balogh Dávid

Balogh Dávid (Szamosszeg, 2026-04-22)

#410

Mert 10 éves és 3 éves fiú gyermek anyukája vagyok!

Richárdné Gombita (Papos, 2026-04-22)

#411

A gyerekeket nem mindenki tudja elvinni nyiregyházara nem tudja megoldani és ha este jön rá a magas láz hányás ne keljen már a gyerekkel késö este nyiregyre menni. Mi is voltunk ilyen helyzetbe és sajnos nyiregyről is elküldtek minket irtak egy receptet amit csak másnap tudtam kiváltani, mert gyógyszertár se volt.
Nagyon jó lenne ha lenne gyerekügyelet gyerekosztály mint régen.

Mónika Bécsi (Mátészalka, 2026-04-22)

#414

Dobos Judit

Judit Dobos (Mátèszalka, 2026-04-22)

#425

Egyetértek Szabóné Kovács Kittivel!

Zsigó Tünde (Nagyecsed, 2026-04-22)

#430

Fontosnak tartom.

Sándor Balogh (sandorbalogh1974@gmail.com, 2026-04-22)

#433

Dobos Sándorné

Sándorné Dobos (Mátészalka, 2026-04-22)

#446

Mert nekem van egy 5eves kisfiam aki lázgörcsös és sűrűn beteg es nekünk az anyagiak nem engedik Nyíregyházára a minden napos latogatast es vizsgálatra hordását így most Fehérgyarmatra es Nyíregyházára hordjuk amit elég

Erika Hegedűs (Nyírcsaholy, 2026-04-22)

#447

Mert nekem is van egy kisfiam és sajnos már mi jártunk úgy hogy éjszaka el kellett vigyük Nyiregyházára.

Mariann Cservenka (Nyírmeggyes, 2026-04-22)

#448

Sokszor megyünk rokonlátogatásra, volt hogy Mátészalkán lett betegen a gyerekünk. Itt nőttem fel, nonszensznek tartom,hogy nincs ilyen ellátás, miközben sokan laknak itt, és sokaknak még a Mátészalkára bejutást sem mindig egyszerű megoldani, nem hogy messzebb menni.

Beatrix Tulipán (Dunavarsány, 2026-04-22)

#452

Elengedhetetlen az ügyelet! Allergiás mind a két fiam, felháborító h ezt megengedte valaki!!

Nikoletta Fazekasnè Èles (Nyírmeggyes, 2026-04-22)

#457

Aláirom mert igen is a szulo szamara a gyermek az elso barmi van csak ide tudunk menni ha haziorvos nincs !

Józsefné Horváth (Mátészalka, 2026-04-22)

#458

Mert nekem nincs kocsim mivel vigyem nyiregyre

Krisztina Baráth (Mátészalka, 2026-04-22)

#460

Kujbus Gabriella

Gabriella Kujbus (Mateszalka, 2026-04-22)

#461

Alairom, mert hasznos lenne sok esetben hogy pl a hajnali orakba ha problema lenne ne egy orat utazzunk ha a gyerekkel barmi problema lep fel.

Rita Rebeka Koszkócsák-Pongó (Nyírbátor, 2026-04-22)

#463

Egyetértek!

Brigitta Biriné Pénzes (Jármi, 2026-04-22)

#466

Soltész Mária

Mária Soltész (Pátyod, 2026-04-22)

#467

Alairom mert nekem is van kis gyermekem viszont nekem nincs jogosítványom sem a páromnak hogy autóval tudnánk közlekedni, nagyon ritka ha éppen találunk valakit aki be tudna vinni minket Mátészalkára is nem hogy Nyíregyházára, szeretnénk hogy legalább Mátészalka gyerek osztály működjön még oda éppen hogy el lehet jutni Csengerből.

Lívia Ujvári (Csenger, 2026-04-22)

#469

Vargáné Tarcsa Krisztina

Krisztina Vargáné (Nagyecsed, 2026-04-22)

#471

Kelemen Józsefné

Kelemen Józsefné (Piricse, 2026-04-22)

#474

Aláírom,mert sok kicsi sokra megy alapon bízom benne,hogy újra elérhető lesz családok számára a gyermekosztály és ügyelet. Ennek a nagy körzetnek szüksége van rá.

Zsuzsánna Simon-Végső (Csenger, 2026-04-22)

#478

Domokos Pálné

Pálné Domokos (Nyírkáta, 2026-04-22)

#480

3 kiskorú gyerekem van

Szabó Lajos (Ököritófülpös, 2026-04-22)

#482

Szükségünk lenne erre

Karina Koroly (Nyirbator, 2026-04-22)

#483

Van 2 kisgyerekem

Andrea Szabó (Nagyecsed, 2026-04-22)

#485

Kell a gyerekosztály és az ellátás Mátészalkára!

Boglárka Király (Mátészalka, 2026-04-22)

#493

Szükség van a mátészalkai gyermek ügyeletre és osztályra!

Nóra Tóth-Erdős (Porcsalma, 2026-04-22)

#500

Eleve tűrhetetlen, hogy egy városi kórház nem tart ügyeletet. Beteg gyereket másik városába utaztatni csak mert a gyermekirvosok nem képesek egy ügyeleti rendszert készíteni vállalni?!

Marika Koleszár (Mátészalka, 2026-04-22)

#502

Két lányom van ! Egy 3 éves és egy 8honapos
Fontos számomra hogy ne keljen óra hosszakat utazni hogy megvizsgálják őket !

Bianka Náni-Tóth (Mátészalka, 2026-04-22)

#503

Szwretnék Mátészalkán gyerek ügyeletet

Semperger Semperger (Mátészalka, 2026-04-22)

#506

4 gyermekem van, régen Nagyecseden is volt ügyelet....

László Murguly (Nagyecsed, 2026-04-22)

#512

Pankotai Jánosné

Jánosné Pankotai (Nyirmeggyes, 2026-04-22)

#526

Lőrinc Beáta

Lőrinc Beáta Lőrinc (Mátészalka, 2026-04-22)

#530

Úgy gondolom hogy Mátészalkának szüksége van gyerekosztályra

Kitti Mészáros-Jeremcsuk (Nyíregyháza, 2026-04-22)

#537

Az én gyermekeim már felnőttek de mindíg volt gyerek rendelő és osztály a kórházban!

Margit Stelén (Mátészalka, 2026-04-22)

#540

Szükség van rá

Ágnes Szilágyi Ágnes (Encsencs, 2026-04-22)

#547

Kotróné Kóczé Gréta

Gréta Kotróné Kóczé (Tyukod, 2026-04-22)

#550

Aláírom ,mert szükség van a közelbe a gyerek ügyeletre illetve gyerekosztályra.!

Erika Erdős (Tyukod, 2026-04-22)

#553

Aláirom a petíciót, mert 4 gyermekes anyaként a gyerekeim egészsége nagyon fontos, és ha bármi történik közel legyen a segítség.

Molnár Gáborné (Szamosbecs, 2026-04-22)

#556

Kell hogy legyen gyernekosztály és ügyelet Máteszalkán. Normális hozzáértő orvoskkal persze.

Ágnes Kripák-Orosz (Hodász, 2026-04-22)

#557

2 kisgyermekem van és szükségesnek találom!

Katalin Nagy (Mátészalka, 2026-04-22)

#561

Horvath zsanett

Horvath Zsanett (Hodasz, 2026-04-22)

#562

Girch-Horváth Hajnalka

Hajnalka Girch-Horváth (Fábiánháza, 2026-04-22)

#563

EÜ.dolgozóként támogatom!Szükséglet egy kórház működésében,egy városhoz hozzátartozik.

JÓZSEFNÉ DOMOKOS (TYUKOD, 2026-04-22)

#565

Alàírom,mert nekem is vannak gyermekeim ès anyakènt, szociàlis munkàskènt fontos a gyermekek sorsa,egèszsège,ès az egyenlő esèlyhez való jog.,ahogy az èlethez ès a megfelelő orvosi ellàtàshoz való jog is.

Bodnár Kinga (Kàntorjànosi, 2026-04-22)

#567

Alairom mert a húgom is ott lakik Mátészalkán. És tudom hogy ez ami elindult fontos több szempontból is a gyerekekért .

Gina Lakatos (Mándok, 2026-04-22)

#570

Mert van két kicsi gyerekem! És ez alap lenne!

Mónika Viktória Sárközi (Nagydobos, 2026-04-22)

#572

Aláirom mert a legközelebbi gyermekugyelet tollunk 70 km van es ez nagy akadály sok szülő számára

Klaudia Lakatos (Fábiánháza, 2026-04-22)

#576

Jakab Tímea

Timea Jakab (Kocsord, 2026-04-22)

#577

Kalucza Aniko

Anikó Kalucza (Fábiánháza, 2026-04-22)

#579

Szüksègünk van rà nagyon!!!

Adrienn Subànè Orosz (Ópàlyi, 2026-04-22)

#581

Harom kiskorú gyermekem van,legközelebb Nyiregyhazara mehetünk ami hozzánk 80km

Renáta Csáki (Fábiánháza, 2026-04-22)

#584

A gyermekeim egészsége az első.

Zsanett Zajácz-Török (Apagy, 2026-04-22)

#589

Bódvainé Kiss Brigitta aláírom mert szükség van rá minden gyermeknek!

Bódvainé Kiss Brigitta (Hodász, 2026-04-22)

#591

Nekem is van egy 2 éves kisfiam, így mindenképpen támogatni szeretném a kezdeményezést.

Noémi Csonka-Szilvássy (Mátészalka, 2026-04-22)

#592

Aláírom! Mert kell egy gyerek osztály mert nekem is van 2 kiskorú gyermekem .és sajnos. Nyíregyháza nagyon messze van és az ellátás sem normális. Be sem érkezünk mentővel mar küldenek haza,hogy az éjszaka közepén. Igen is kell egy gyerek osztály nekem sűrűn be fulladnak a gyerekek!

Irén Tóth (Nagyecsed, 2026-04-22)

#594

Gyerek ügyeletet nagyon fontosnak tartom! Mert egyre többször betegednek meg a kisgyerekek 🙏🙏🙏

Beáta Rápoltine (Szamosbecs, 2026-04-22)

#597

Nagyon sok családnak segítene ha baj van! Nem kellenne több 100 kilométer utazni hogy segítsenek a gyerekén!

Judit Mikeczné Szloboda (Kölcse, 2026-04-22)

#599

Rendkívül fontos lenne a térség számára .

Kinga Pappné Juhász (Ópályi, 2026-04-22)