Mátészalkán újra legyen gyerek osztály,gyerek ügyelet!
Hozzászólások
#401
Két kicsi gyerekem van, változás kellGabriella Kazuska (Mátészalka, 2026-04-22)
#403
Aláirom mert van egy kicsi unokám es neki is bármikor szüksege lehet az ügyeletre hetvégén!Beá Görög (Jármi, 2026-04-22)
#404
Mert nekem is 2gyerekem van, és a gyermek ügyelet az egyik legfontosabb elem ,mindig szükség van ráLeila Lakatos (Csenger, 2026-04-22)
#407
8Sándorné Bartha (Mátészalka, 2026-04-22)
#409
Balogh DávidBalogh Dávid (Szamosszeg, 2026-04-22)
#410
Mert 10 éves és 3 éves fiú gyermek anyukája vagyok!Richárdné Gombita (Papos, 2026-04-22)
#411
A gyerekeket nem mindenki tudja elvinni nyiregyházara nem tudja megoldani és ha este jön rá a magas láz hányás ne keljen már a gyerekkel késö este nyiregyre menni. Mi is voltunk ilyen helyzetbe és sajnos nyiregyről is elküldtek minket irtak egy receptet amit csak másnap tudtam kiváltani, mert gyógyszertár se volt.Nagyon jó lenne ha lenne gyerekügyelet gyerekosztály mint régen.
Mónika Bécsi (Mátészalka, 2026-04-22)
#414
Dobos JuditJudit Dobos (Mátèszalka, 2026-04-22)
#425
Egyetértek Szabóné Kovács Kittivel!Zsigó Tünde (Nagyecsed, 2026-04-22)
#430
Fontosnak tartom.Sándor Balogh (sandorbalogh1974@gmail.com, 2026-04-22)
#433
Dobos SándornéSándorné Dobos (Mátészalka, 2026-04-22)
#446
Mert nekem van egy 5eves kisfiam aki lázgörcsös és sűrűn beteg es nekünk az anyagiak nem engedik Nyíregyházára a minden napos latogatast es vizsgálatra hordását így most Fehérgyarmatra es Nyíregyházára hordjuk amit elégErika Hegedűs (Nyírcsaholy, 2026-04-22)
#447
Mert nekem is van egy kisfiam és sajnos már mi jártunk úgy hogy éjszaka el kellett vigyük Nyiregyházára.Mariann Cservenka (Nyírmeggyes, 2026-04-22)
#448
Sokszor megyünk rokonlátogatásra, volt hogy Mátészalkán lett betegen a gyerekünk. Itt nőttem fel, nonszensznek tartom,hogy nincs ilyen ellátás, miközben sokan laknak itt, és sokaknak még a Mátészalkára bejutást sem mindig egyszerű megoldani, nem hogy messzebb menni.Beatrix Tulipán (Dunavarsány, 2026-04-22)
#452
Elengedhetetlen az ügyelet! Allergiás mind a két fiam, felháborító h ezt megengedte valaki!!Nikoletta Fazekasnè Èles (Nyírmeggyes, 2026-04-22)
#457
Aláirom mert igen is a szulo szamara a gyermek az elso barmi van csak ide tudunk menni ha haziorvos nincs !Józsefné Horváth (Mátészalka, 2026-04-22)
#458
Mert nekem nincs kocsim mivel vigyem nyiregyreKrisztina Baráth (Mátészalka, 2026-04-22)
#460
Kujbus GabriellaGabriella Kujbus (Mateszalka, 2026-04-22)
#461
Alairom, mert hasznos lenne sok esetben hogy pl a hajnali orakba ha problema lenne ne egy orat utazzunk ha a gyerekkel barmi problema lep fel.Rita Rebeka Koszkócsák-Pongó (Nyírbátor, 2026-04-22)
#463
Egyetértek!Brigitta Biriné Pénzes (Jármi, 2026-04-22)
#466
Soltész MáriaMária Soltész (Pátyod, 2026-04-22)
#467
Alairom mert nekem is van kis gyermekem viszont nekem nincs jogosítványom sem a páromnak hogy autóval tudnánk közlekedni, nagyon ritka ha éppen találunk valakit aki be tudna vinni minket Mátészalkára is nem hogy Nyíregyházára, szeretnénk hogy legalább Mátészalka gyerek osztály működjön még oda éppen hogy el lehet jutni Csengerből.Lívia Ujvári (Csenger, 2026-04-22)
#469
Vargáné Tarcsa KrisztinaKrisztina Vargáné (Nagyecsed, 2026-04-22)
#471
Kelemen JózsefnéKelemen Józsefné (Piricse, 2026-04-22)
#474
Aláírom,mert sok kicsi sokra megy alapon bízom benne,hogy újra elérhető lesz családok számára a gyermekosztály és ügyelet. Ennek a nagy körzetnek szüksége van rá.Zsuzsánna Simon-Végső (Csenger, 2026-04-22)
#478
Domokos PálnéPálné Domokos (Nyírkáta, 2026-04-22)
#480
3 kiskorú gyerekem vanSzabó Lajos (Ököritófülpös, 2026-04-22)
#482
Szükségünk lenne erreKarina Koroly (Nyirbator, 2026-04-22)
#483
Van 2 kisgyerekemAndrea Szabó (Nagyecsed, 2026-04-22)
#485
Kell a gyerekosztály és az ellátás Mátészalkára!Boglárka Király (Mátészalka, 2026-04-22)
#493
Szükség van a mátészalkai gyermek ügyeletre és osztályra!Nóra Tóth-Erdős (Porcsalma, 2026-04-22)
#500
Eleve tűrhetetlen, hogy egy városi kórház nem tart ügyeletet. Beteg gyereket másik városába utaztatni csak mert a gyermekirvosok nem képesek egy ügyeleti rendszert készíteni vállalni?!Marika Koleszár (Mátészalka, 2026-04-22)
#502
Két lányom van ! Egy 3 éves és egy 8honaposFontos számomra hogy ne keljen óra hosszakat utazni hogy megvizsgálják őket !
Bianka Náni-Tóth (Mátészalka, 2026-04-22)
#503
Szwretnék Mátészalkán gyerek ügyeletetSemperger Semperger (Mátészalka, 2026-04-22)
#506
4 gyermekem van, régen Nagyecseden is volt ügyelet....László Murguly (Nagyecsed, 2026-04-22)
#512
Pankotai JánosnéJánosné Pankotai (Nyirmeggyes, 2026-04-22)
#526
Lőrinc BeátaLőrinc Beáta Lőrinc (Mátészalka, 2026-04-22)
#530
Úgy gondolom hogy Mátészalkának szüksége van gyerekosztályraKitti Mészáros-Jeremcsuk (Nyíregyháza, 2026-04-22)
#537
Az én gyermekeim már felnőttek de mindíg volt gyerek rendelő és osztály a kórházban!Margit Stelén (Mátészalka, 2026-04-22)
#540
Szükség van ráÁgnes Szilágyi Ágnes (Encsencs, 2026-04-22)
#547
Kotróné Kóczé GrétaGréta Kotróné Kóczé (Tyukod, 2026-04-22)
#550
Aláírom ,mert szükség van a közelbe a gyerek ügyeletre illetve gyerekosztályra.!Erika Erdős (Tyukod, 2026-04-22)
#553
Aláirom a petíciót, mert 4 gyermekes anyaként a gyerekeim egészsége nagyon fontos, és ha bármi történik közel legyen a segítség.Molnár Gáborné (Szamosbecs, 2026-04-22)
#556
Kell hogy legyen gyernekosztály és ügyelet Máteszalkán. Normális hozzáértő orvoskkal persze.Ágnes Kripák-Orosz (Hodász, 2026-04-22)
#557
2 kisgyermekem van és szükségesnek találom!Katalin Nagy (Mátészalka, 2026-04-22)
#561
Horvath zsanettHorvath Zsanett (Hodasz, 2026-04-22)
#562
Girch-Horváth HajnalkaHajnalka Girch-Horváth (Fábiánháza, 2026-04-22)
#563
EÜ.dolgozóként támogatom!Szükséglet egy kórház működésében,egy városhoz hozzátartozik.JÓZSEFNÉ DOMOKOS (TYUKOD, 2026-04-22)
#565
Alàírom,mert nekem is vannak gyermekeim ès anyakènt, szociàlis munkàskènt fontos a gyermekek sorsa,egèszsège,ès az egyenlő esèlyhez való jog.,ahogy az èlethez ès a megfelelő orvosi ellàtàshoz való jog is.Bodnár Kinga (Kàntorjànosi, 2026-04-22)
#567
Alairom mert a húgom is ott lakik Mátészalkán. És tudom hogy ez ami elindult fontos több szempontból is a gyerekekért .Gina Lakatos (Mándok, 2026-04-22)
#570
Mert van két kicsi gyerekem! És ez alap lenne!Mónika Viktória Sárközi (Nagydobos, 2026-04-22)
#572
Aláirom mert a legközelebbi gyermekugyelet tollunk 70 km van es ez nagy akadály sok szülő számáraKlaudia Lakatos (Fábiánháza, 2026-04-22)
#576
Jakab TímeaTimea Jakab (Kocsord, 2026-04-22)
#577
Kalucza AnikoAnikó Kalucza (Fábiánháza, 2026-04-22)
#579
Szüksègünk van rà nagyon!!!Adrienn Subànè Orosz (Ópàlyi, 2026-04-22)
#581
Harom kiskorú gyermekem van,legközelebb Nyiregyhazara mehetünk ami hozzánk 80kmRenáta Csáki (Fábiánháza, 2026-04-22)
#584
A gyermekeim egészsége az első.Zsanett Zajácz-Török (Apagy, 2026-04-22)
#589
Bódvainé Kiss Brigitta aláírom mert szükség van rá minden gyermeknek!Bódvainé Kiss Brigitta (Hodász, 2026-04-22)
#591
Nekem is van egy 2 éves kisfiam, így mindenképpen támogatni szeretném a kezdeményezést.Noémi Csonka-Szilvássy (Mátészalka, 2026-04-22)
#592
Aláírom! Mert kell egy gyerek osztály mert nekem is van 2 kiskorú gyermekem .és sajnos. Nyíregyháza nagyon messze van és az ellátás sem normális. Be sem érkezünk mentővel mar küldenek haza,hogy az éjszaka közepén. Igen is kell egy gyerek osztály nekem sűrűn be fulladnak a gyerekek!Irén Tóth (Nagyecsed, 2026-04-22)
#594
Gyerek ügyeletet nagyon fontosnak tartom! Mert egyre többször betegednek meg a kisgyerekek 🙏🙏🙏Beáta Rápoltine (Szamosbecs, 2026-04-22)
#597
Nagyon sok családnak segítene ha baj van! Nem kellenne több 100 kilométer utazni hogy segítsenek a gyerekén!Judit Mikeczné Szloboda (Kölcse, 2026-04-22)
#599
Rendkívül fontos lenne a térség számára .Kinga Pappné Juhász (Ópályi, 2026-04-22)