Peticiok.com

MÁRKI-ZAY PÉTERT KÖZTÁRSASÁGI ELNÖKNEK!

Hozzászólások

#403

Tökéletesen alkalmasnak találom erre a posztra.

Judit Kalla (Vác, 2026-04-22)

#412

MZP-szeretném köztársasági elnöknek.

Sándor Szalai (Budapest, 2026-04-22)

#413

Szeretném MÁRKI-ZAY PÉTERT KÖZTÁRSASÁGI ELNÖKNEK!

Krisztina Lhotskyné Kovalik (Hódmezővásárhely, 2026-04-22)

#414

MZP-nél nem lehet jobb jelöltje a TISZÁ-nak.

Anthony Banks (Budapest, 2026-04-22)

#422

Ki képviselhetné hitelesebben a nemzeti egységet és a demokrácia védelmét, mint Márky-Zay Péter? Büszkén állunk mellette az aláírásunkkal!

Attila Szilágyi (Hodász, 2026-04-22)

#427

Teljesen megérdemelné

László Nagy (nagylaszlo3691@gmail.com, 2026-04-22)

#429

Talpig becsuletes,hazaszereto!

Edit Koszo (Glasgow, 2026-04-22)

#439

Vida Roland

Roland Vida (Debrecen, 2026-04-22)

#442

Aláírom mert egy ennyire tehetséges politikus nem maradhat ki a közéletből. Képes volt saját városát és környékét helyrevágni, tehetné ezt az egész országgal is.

Ábel Szűcs (Hajdúszoboszló, 2026-04-22)

#444

Aláírom,mert MZP egy példaértékű ember a szememben!

Tóth Tóth (Múcsony, 2026-04-22)

#450

Aláírom, mert Márki Zay Pétert tartom a legalkalmasabbnak a köztársasági elnök posztra.

Éva Ferenczi (Nagykálló, 2026-04-22)

#451

Mert a leghitelesebb poltikai arc az országban, és mert az ország szégyene, hogy 22-ben nem tudtuk megválasztani miniszterelnöknek!

Attila Fedor (Hajdúsámson, 2026-04-22)

#452

Akkor érzem a magyar demokráciát stabilnak, ha egy elkötelezett ember biztosítja azt.

Ákos Horváth (Budapest, 2026-04-22)

#454

Aláírom, mert szerintem is tökéletesen megfelelő lenne erre a felelősségteljes pozícióra.

Nikoletta Tóthné Zöldy (Budapest, 2026-04-22)

#455

A legtöbbet tett a rendszer váltásért és felvirágoztatta saját városát ellen szélben minden támogatás nélkül sőt nyomorgatták a politikai nézetei miatt végig éveken át, ki más érdemelné meg e címet ha nem ő?

Bognár József (Szamosangyalos, 2026-04-22)

#466

Aláírom mert hiszem hogy jó köztársasági elnök lenne MZP

Bence Viola (Nagyigmánd, 2026-04-22)

#468

Ő a tökéletes választás!!! ❤️

Viktória Szever (Cegléd, 2026-04-22)

#469

Aláírom, mert úgy gondolom Márki -Zay Péter a legalkalmasabb köztársasági elnöknek.

Horváth Fanni (Keménfa, 2026-04-22)

#471

Aláírom, mert Pétert jól ismerem, barátok és harcostársak vagyunk elég régóta. Alkalmas embert többet tudnék jelölni, de alkalmasabbat egyet sem!

Mátyás Regős (Békésszentandrás, 2026-04-22)

#476

Szerintem ő jó lenne köztársasági elnöknek! Megbízható a feladattal!

József Schwarcz (schwarczj90@gmail.com, 2026-04-22)

#479

Sokan szeretik és egy értelmes ember. Ha lenne köztársaság elnöki választás azt nagy eséllyel nyerné. Kivéve ha Magyar Péter javasolna valakit, mert sajnos így működnek az emberek... Na de te minek olvasod ezt a szöveget még mindig? Sajnálom haver, de húzod a saját idődet.

Gergely Székely (Alsógöd, 2026-04-22)

#481

Aláírom, mert Ő a legalkalmasabb a köztársasági elnöki posztra.

György Ferenczi (Nagykálló, 2026-04-22)

#482

Támogatom!

Noémi Csokonai (Miskolc, 2026-04-22)

#485

Aláírom, mert Ő a legalkalmasabb köztársasági elnöknek.

Éva Ferencziné (Nagykálló, 2026-04-22)

#487

Egyetértek, és én is őt szeretném a köztársasági elnöki székben látni.

Máté Tóth (Körmend, 2026-04-22)

#491

egyetértek ezzel a kezdeményezéssel.

Sándor Nagy (Szőlősgyörök, 2026-04-22)

#493

Maximálisan alkalmasnak tartom!

Nóra Juhász (Vác, 2026-04-22)

#495

Tökéletesen illene a köztársasági elnöki posztra

Adrienn Horváth (Budapest, 2026-04-22)

#498

Minden tulajdonsága megvan a nemzetegyesítésre, hazánk méltó külföldi képviseletére, elfogulatlan és objektív, tisztességes, becsületes, jó vezető.

Zsuzsanna Szászné Molnár (Karancskeszi, 2026-04-22)

#507

Ő a legalkalmasabb! Tisztességes,becsületes ember!

Éva Salamon (Gárdony (Agárd), 2026-04-22)

#519

CSÁD

Zsolt Spankovics (Csorna, 2026-04-23)

#520

Lehetséges jó opció!

Róbert Kiss (Nyíregyháza, 2026-04-23)

#522

Sinka-Vass Márta

Márta SINKA-VASS (Székesfehérvár, 2026-04-23)

#524

Mert hiszem, hogy Péter elfogulatlanul tudná végezni a köztársasági elnök teendőit.

Edit Tóth (Szeged, 2026-04-23)

#526

MZP remek ember, és ilyen köztársasági elnököt szeretnénk

BÁLINT Takacs (Balatonfűzfő, 2026-04-23)

#528

Aláírom, mert őt tartok a legalkalmasabbnak a pozíció betöltésére.

Zsolt Kárpáti (Mérk, 2026-04-23)

#529

Aláírom, mert Márki-Zay Pétert tartom a legmegfelelőbb, legmegbízhatóbbnak erre a nemes pozícióra.

Márton Tomasics (Körmend, 2026-04-23)

#533

Aláírom a tisztességes és becsületes Magyarország érdekében.

Hajnalka De Dubois (Hódmezővásárhely, 2026-04-23)

#534

Úgy gondolom Márki-Zay Péter az elmúlt évek során bebizonyította rátermettségével, tudásával, illetve népszerűségével, hogy alkalmas lehet e tisztség betöltésére. Számomra Ő hiteles karakter, aki képes a fékek és ellensúlyok intézményét működtetni. Támogatom!

Basa Martin (Debrecen, 2026-04-23)

#536

Mert nagyon sokat tett a rendszerváltásért, Hódmezővásárhelynek példamutató polgármestere. Szimpatikus, igaz ember.

Sándorné Tárai (Budapest, 2026-04-23)

#542

Szimpatikus,becsületes.

Várszegi Csaba (Budapest, 2026-04-23)

#545

Aláírom,mert Márky Zay Péternél jobb embert nehezen találnánk erre a posztra! Ő az én szememben bizonyított hogy egy korrekt ember. Ennél több nem is kell.

István Németh (Neunkirchen, 2026-04-23)

#548

Molnár Lajosné

Lajosné Molnár (gaborveronika57@gmail.com, 2026-04-23)

#554

Aláírom mert Péter tisztességes politikus és jó igazságérzettel rendelkezik !!!

Zoltán Stótz (Pusztavám, 2026-04-23)

#558

Aláírom mert ki ne akarná újra a köztársaságban látni Márki-Zay Pétert?

Klaudia Csaby (Balatonfüred, 2026-04-23)

#559

A legjobb választás!

Kitti Bathó (Jászalsószentgyörgy, 2026-04-23)

#561

A legjobb ötlet amit eddig hallottam!

András Holbok (Tét, 2026-04-24)

#563

Aláírom, mert Márki-Zay Péter az egyik - ha nem a legtisztességesebb - politikus a magyar közéletben. Rengeteget tett a változásért.

Hili B. Stern (Budakeszi, 2026-04-24)

#564

Alkalmasnak tartom

István Jónás (1171Budapest Tanár u 95/a, 2026-04-24)

#576

Mert évek óta rengeteget tett a kormány váltásért és ő biztosan odafigyelne arra hogy Magyar Péternek ne legyenek túlkapásai. Arról nem is beszélve, hogy büszkén felvállalható úriember.

Regina Viktória Lévay-Bordi (Kecskemét, 2026-04-24)

#577

Mert egyetértek, MZP. kiváló köztársasági elnök lenne

Viktor Wittich (Gyöngyös, 2026-04-24)

#580

Remek szakember , tiszta szívű becsületes ,tisztelet tudó.

Rudolf Kisd (Tiszaújváros, 2026-04-24)

#586

Köztàrsasàgi elnöknek a legmegfelőbbnek tartom. Elmondhatatlanul tisztessèges, felelősègteljes, vègtelenül èrtelmes Ember.Maximàlisan alkalmas a köztàrsasàgi elnöki pozicióra.

Dóra Győrinè Jàmbor (Bükkszentkereszt, 2026-04-25)

#590

Bízom képességében és tisztességében.

Árpád Csabáné Szeli (Budapest, 2026-04-25)

#596

Mert az eddigi pályafutása alapján bízom abban, hogy közérdeket a pártérdekek elé helyezné és következetesen képviseli a korrupció elleni harcot.

Kevin Molnár (Sárvár, 2026-04-26)