MÁRKI-ZAY PÉTERT KÖZTÁRSASÁGI ELNÖKNEK!
Hozzászólások
#403
Tökéletesen alkalmasnak találom erre a posztra.Judit Kalla (Vác, 2026-04-22)
#412
MZP-szeretném köztársasági elnöknek.Sándor Szalai (Budapest, 2026-04-22)
#413
Szeretném MÁRKI-ZAY PÉTERT KÖZTÁRSASÁGI ELNÖKNEK!Krisztina Lhotskyné Kovalik (Hódmezővásárhely, 2026-04-22)
#414
MZP-nél nem lehet jobb jelöltje a TISZÁ-nak.Anthony Banks (Budapest, 2026-04-22)
#422
Ki képviselhetné hitelesebben a nemzeti egységet és a demokrácia védelmét, mint Márky-Zay Péter? Büszkén állunk mellette az aláírásunkkal!Attila Szilágyi (Hodász, 2026-04-22)
#427
Teljesen megérdemelnéLászló Nagy (nagylaszlo3691@gmail.com, 2026-04-22)
#429
Talpig becsuletes,hazaszereto!Edit Koszo (Glasgow, 2026-04-22)
#439
Vida RolandRoland Vida (Debrecen, 2026-04-22)
#442
Aláírom mert egy ennyire tehetséges politikus nem maradhat ki a közéletből. Képes volt saját városát és környékét helyrevágni, tehetné ezt az egész országgal is.Ábel Szűcs (Hajdúszoboszló, 2026-04-22)
#444
Aláírom,mert MZP egy példaértékű ember a szememben!Tóth Tóth (Múcsony, 2026-04-22)
#450
Aláírom, mert Márki Zay Pétert tartom a legalkalmasabbnak a köztársasági elnök posztra.Éva Ferenczi (Nagykálló, 2026-04-22)
#451
Mert a leghitelesebb poltikai arc az országban, és mert az ország szégyene, hogy 22-ben nem tudtuk megválasztani miniszterelnöknek!Attila Fedor (Hajdúsámson, 2026-04-22)
#452
Akkor érzem a magyar demokráciát stabilnak, ha egy elkötelezett ember biztosítja azt.Ákos Horváth (Budapest, 2026-04-22)
#454
Aláírom, mert szerintem is tökéletesen megfelelő lenne erre a felelősségteljes pozícióra.Nikoletta Tóthné Zöldy (Budapest, 2026-04-22)
#455
A legtöbbet tett a rendszer váltásért és felvirágoztatta saját városát ellen szélben minden támogatás nélkül sőt nyomorgatták a politikai nézetei miatt végig éveken át, ki más érdemelné meg e címet ha nem ő?Bognár József (Szamosangyalos, 2026-04-22)
#466
Aláírom mert hiszem hogy jó köztársasági elnök lenne MZPBence Viola (Nagyigmánd, 2026-04-22)
#468
Ő a tökéletes választás!!! ❤️Viktória Szever (Cegléd, 2026-04-22)
#469
Aláírom, mert úgy gondolom Márki -Zay Péter a legalkalmasabb köztársasági elnöknek.Horváth Fanni (Keménfa, 2026-04-22)
#471
Aláírom, mert Pétert jól ismerem, barátok és harcostársak vagyunk elég régóta. Alkalmas embert többet tudnék jelölni, de alkalmasabbat egyet sem!Mátyás Regős (Békésszentandrás, 2026-04-22)
#476
Szerintem ő jó lenne köztársasági elnöknek! Megbízható a feladattal!József Schwarcz (schwarczj90@gmail.com, 2026-04-22)
#479
Sokan szeretik és egy értelmes ember. Ha lenne köztársaság elnöki választás azt nagy eséllyel nyerné. Kivéve ha Magyar Péter javasolna valakit, mert sajnos így működnek az emberek... Na de te minek olvasod ezt a szöveget még mindig? Sajnálom haver, de húzod a saját idődet.Gergely Székely (Alsógöd, 2026-04-22)
#481
Aláírom, mert Ő a legalkalmasabb a köztársasági elnöki posztra.György Ferenczi (Nagykálló, 2026-04-22)
#482
Támogatom!Noémi Csokonai (Miskolc, 2026-04-22)
#485
Aláírom, mert Ő a legalkalmasabb köztársasági elnöknek.Éva Ferencziné (Nagykálló, 2026-04-22)
#487
Egyetértek, és én is őt szeretném a köztársasági elnöki székben látni.Máté Tóth (Körmend, 2026-04-22)
#491
egyetértek ezzel a kezdeményezéssel.Sándor Nagy (Szőlősgyörök, 2026-04-22)
#493
Maximálisan alkalmasnak tartom!Nóra Juhász (Vác, 2026-04-22)
#495
Tökéletesen illene a köztársasági elnöki posztraAdrienn Horváth (Budapest, 2026-04-22)
#498
Minden tulajdonsága megvan a nemzetegyesítésre, hazánk méltó külföldi képviseletére, elfogulatlan és objektív, tisztességes, becsületes, jó vezető.Zsuzsanna Szászné Molnár (Karancskeszi, 2026-04-22)
#507
Ő a legalkalmasabb! Tisztességes,becsületes ember!Éva Salamon (Gárdony (Agárd), 2026-04-22)
#519
CSÁDZsolt Spankovics (Csorna, 2026-04-23)
#520
Lehetséges jó opció!Róbert Kiss (Nyíregyháza, 2026-04-23)
#522
Sinka-Vass MártaMárta SINKA-VASS (Székesfehérvár, 2026-04-23)
#524
Mert hiszem, hogy Péter elfogulatlanul tudná végezni a köztársasági elnök teendőit.Edit Tóth (Szeged, 2026-04-23)
#526
MZP remek ember, és ilyen köztársasági elnököt szeretnénkBÁLINT Takacs (Balatonfűzfő, 2026-04-23)
#528
Aláírom, mert őt tartok a legalkalmasabbnak a pozíció betöltésére.Zsolt Kárpáti (Mérk, 2026-04-23)
#529
Aláírom, mert Márki-Zay Pétert tartom a legmegfelelőbb, legmegbízhatóbbnak erre a nemes pozícióra.Márton Tomasics (Körmend, 2026-04-23)
#533
Aláírom a tisztességes és becsületes Magyarország érdekében.Hajnalka De Dubois (Hódmezővásárhely, 2026-04-23)
#534
Úgy gondolom Márki-Zay Péter az elmúlt évek során bebizonyította rátermettségével, tudásával, illetve népszerűségével, hogy alkalmas lehet e tisztség betöltésére. Számomra Ő hiteles karakter, aki képes a fékek és ellensúlyok intézményét működtetni. Támogatom!Basa Martin (Debrecen, 2026-04-23)
#536
Mert nagyon sokat tett a rendszerváltásért, Hódmezővásárhelynek példamutató polgármestere. Szimpatikus, igaz ember.Sándorné Tárai (Budapest, 2026-04-23)
#542
Szimpatikus,becsületes.Várszegi Csaba (Budapest, 2026-04-23)
#545
Aláírom,mert Márky Zay Péternél jobb embert nehezen találnánk erre a posztra! Ő az én szememben bizonyított hogy egy korrekt ember. Ennél több nem is kell.István Németh (Neunkirchen, 2026-04-23)
#548
Molnár LajosnéLajosné Molnár (gaborveronika57@gmail.com, 2026-04-23)
#554
Aláírom mert Péter tisztességes politikus és jó igazságérzettel rendelkezik !!!Zoltán Stótz (Pusztavám, 2026-04-23)
#558
Aláírom mert ki ne akarná újra a köztársaságban látni Márki-Zay Pétert?Klaudia Csaby (Balatonfüred, 2026-04-23)
#559
A legjobb választás!Kitti Bathó (Jászalsószentgyörgy, 2026-04-23)
#561
A legjobb ötlet amit eddig hallottam!András Holbok (Tét, 2026-04-24)
#563
Aláírom, mert Márki-Zay Péter az egyik - ha nem a legtisztességesebb - politikus a magyar közéletben. Rengeteget tett a változásért.Hili B. Stern (Budakeszi, 2026-04-24)
#564
Alkalmasnak tartomIstván Jónás (1171Budapest Tanár u 95/a, 2026-04-24)
#576
Mert évek óta rengeteget tett a kormány váltásért és ő biztosan odafigyelne arra hogy Magyar Péternek ne legyenek túlkapásai. Arról nem is beszélve, hogy büszkén felvállalható úriember.Regina Viktória Lévay-Bordi (Kecskemét, 2026-04-24)
#577
Mert egyetértek, MZP. kiváló köztársasági elnök lenneViktor Wittich (Gyöngyös, 2026-04-24)
#580
Remek szakember , tiszta szívű becsületes ,tisztelet tudó.Rudolf Kisd (Tiszaújváros, 2026-04-24)
#586
Köztàrsasàgi elnöknek a legmegfelőbbnek tartom. Elmondhatatlanul tisztessèges, felelősègteljes, vègtelenül èrtelmes Ember.Maximàlisan alkalmas a köztàrsasàgi elnöki pozicióra.Dóra Győrinè Jàmbor (Bükkszentkereszt, 2026-04-25)
#590
Bízom képességében és tisztességében.Árpád Csabáné Szeli (Budapest, 2026-04-25)
#596
Mert az eddigi pályafutása alapján bízom abban, hogy közérdeket a pártérdekek elé helyezné és következetesen képviseli a korrupció elleni harcot.Kevin Molnár (Sárvár, 2026-04-26)