Mátészalkán újra legyen gyerek osztály,gyerek ügyelet!
Hozzászólások
#204
Diczku GyörgynéSzeretném ha vissza hoznák!
Györgyné Diczku (Hodász, 2026-04-21)
#205
5 éves kisfiam van,volt már sajnos rá példa ,hogy igénybe vettük volna az ügyelet segítségèt,így tudom mekkora gond ,hogy nincs .Jolán Kedvesnè Hamvas (Ópályi, 2026-04-21)
#208
Kovácsné Somogyi Nóra aláirom mert 3 kisgyermekem van és nekem se Mind1 ha betegek mennyi kilométert utazom azért hogy megvizsgáljak. Meg azt hozza tennem az is jó lenne ha normális orvosok lennének akik nem csak összecsapjak a beteget hanem igen is tisztességesen megvizsgáljak!Nóra Somogyi (Mátészalka, 2026-04-21)
#218
Aláírom mert kiskorú gyermekem van és mindent a gyerekekértKatalin Varga (Mátészalka, 2026-04-21)
#225
Szükség van rá!Ágnes Kun (Kocsord, 2026-04-21)
#226
Mi is örülnénk ha Màtészalkân is lehetne Gyermekosztâly vagy Gyermek SBO esti óràkban is!Vincze Mónika (Mátészalka, 2026-04-21)
#229
Egyetértek. Kritikán aluli jelenleg a gyermekek ellátása. Kincs ami nincsEvelin Nagy (Mátészalka, 2026-04-21)
#232
Mert szeretném hogy Mátèszalkán újra legyen gyermek osztály, és gyermek ügyelet.Juhász Marianna (Gacsály, 2026-04-21)
#233
Aláírom, mert fontos a folyamatos ellátás a gyermekek részére (is)!!!!Nikoletta Szabó (Tiszakóród, 2026-04-21)
#234
Nekem is vannak gyerekeim és Mátészalka közelebb van ha sietni kell mint Nyíregyháza.Krisztiánnè Zsigó (Vaja, 2026-04-21)
#241
Aláírom mert szükségét látom a gyermekeim miatt! Ès minden gyermek miatt!Evelin Varga (Rohod, 2026-04-21)
#249
Óriási nagy szükség van gyermekügyeletre és gyermeksebészetre is. De 2026-ban ezt kérni kell????? Szégyen!!!!Boglárka Jakab-Bíró (Kocsord, 2026-04-21)
#255
Szántó - Verdes ZsuzsaAlairom mert nyiregyhza Nekem is messze van és .nehézkes eljutas Mátészalka is nagy város ezt alá sem kéne írni alapból is kellene hogy legyen gyerek rész újra..
Zsuzsa Szántó-Verdes (Géberjén, 2026-04-21)
#256
Fontos hogy legyen gyerek ügyelet a közelben.László Zoltánné Papp (Ópályi, 2026-04-21)
#259
Aláírom, mert fontosnak tartom hogy elérhető közelségben legyen számunkra ügyelet mivel van egy 3 éves kisfiam!Nikoletta Berki (Fábiánháza, 2026-04-21)
#260
Nagy ErnőnéErnőné Nagy (Mátészalka, 2026-04-21)
#261
Disznós KrisztiánnèDisznós Krisztianne (Kocsord, 2026-04-21)
#263
Horváthné Balogh NoemiNoémi Horváthné Balogh (Nyirmeggyes, 2026-04-21)
#264
Egyet értek vele teljesenFanni Kovácsné (Nyírmeggyes, 2026-04-21)
#270
Nekem is van kiskorú gyermekem és igen fontosnak találom hogy legyen a közelben gyermek ellátás és osztály is mivel messze lakunk a legközelebbi gyermek ellátáshozJóni Tímea (Nyírkáta, 2026-04-21)
#271
Nagy szükség lenne a környező településeken élő gyermekeknek a megfelelő szakmai ellátásra ,amit a mátészalkai gyerekosztály mindig biztosított .Lívia Dudásné Lívia (Terem, 2026-04-21)
#272
Fontosak a gyermekek, és az egészségükAntónia Pásztor (Tyukod, 2026-04-21)
#274
Azért írom alá mert nekem is van két gyermekem és ők a egfontosabbak és az egeszségük.Andrea Pappné Varga (Nyírmeggyes, 2026-04-21)
#278
FontosKarolina Radu (radukarolina1985@gmail.com, 2026-04-21)
#279
Szücs-Apáti HajnalkaHajnalka Szücs-Apáti (Őr, 2026-04-21)
#281
Alàírom , mert két gyerekes anyukaként szükségesnek tartomAlexandra Kissné Bodolai (bodolai.alexandra26@gmail.com, 2026-04-21)
#287
Aláíróm ,mert közel lakom Mátészalkahoz és jó lenne ha lenne mivel van egy 6eves kislanyomMarianna Nagy (Kocsord, 2026-04-21)
#296
Nem tehetjük meg sokan hogy Nyiregyházáig kocsikázzunk beteg gyermekünkkel még ha fontos is.Horváth Róbertné (Hodász, 2026-04-21)
#298
3,5 éves ikreim vannak.Ilyés-Kovács Henrietta (Rohod, 2026-04-21)
#299
Mert katasztrofális a helyzet.Anett Juhász-Kiss (Csenger, 2026-04-21)
#303
Aláírom mert nekem is van kisgyermekem és ő az első mindenben!Márkné Bene (Kocsord, 2026-04-21)
#305
Aláirom mert fontos számomra.Dóra Haga (Mátészalka, 2026-04-21)
#306
Hétvégén, délutáni, esti órákban, amikor a legváratlanabb helyzetekben jön a betegség, hányás, fulladás... Másfél órát kell utazni, hogy az ügyeletre eljusson a gyerek.Klaudia Trencsényi -Gyuricska (Nagyecsed, 2026-04-21)
#307
Mert nekem is van egy kisfiamAbigél Inez Tisza-Rádi (radiabigelinez@gmail.com, 2026-04-21)
#308
Révész IstvánIstván Révész (Mérk, 2026-04-21)
#310
Van két kisfiam és fontosnak tartom,hogy szükség esetén megfelelő ellátást kapjanak helyben!Krisztina Darabi (Mátészalka, 2026-04-21)
#311
Ruha TibornèRUHA Tibornè (SZAMOSSZEG, 2026-04-21)
#313
Patály ViolaViola Patály (Nagydobos, 2026-04-21)
#315
Mert van gyermekem.István Ésik (Őr, 2026-04-21)
#316
Aláírom,mert 3 gyermekem van,és sokszor nagy dilemma vigyem vagy ne vigyem a gyermekeket Nyíregyházára ,ami nincs hozzánk olyan közel! Természetesen ,ha olyan probléma van,gondolkodás nélkül viszem őket,de szégyen,hogy nincs gyerekosztály Mátészalkán és gyerekügyelet!Renáta Ivánné Opre (Nyírcsaholy, 2026-04-21)
#318
Mert nem fogadnak gyermekkel bármilyen baj esetén sem.. valamint nem mindenki teheti meg hogy több száz kilómétert kocsikázzon egy beteg gyermekkel..Kondor Dominika (Ököritófülpös, 2026-04-21)
#322
Szabóné Paragh BeátaBeáta Szabóné Paragh (Szamosszeg, 2026-04-21)
#323
Aláírom, mert van gyerekem, és ők az elsők!!Csilla Páll (Szamosszeg, 2026-04-21)
#324
Aláírom, 3 éves kislány anyukája.Patricia Tarcsa-Rácz (Nagyecsed, 2026-04-21)
#327
Aláirom mert efogadatlannak tartom hogy nincs gyerekosztály és beteg gyerekeket nagyon sürgős esetekben is vigyék NyíregyházáraIstvánné Bene (Kocsord, 2026-04-21)
#328
Fontos, hogy egy Mátészalka nagyságú városban legyen rendes orvosi ügyelet a gyerekeknek.Csaba Bakos (Mátészalka, 2026-04-21)
#329
Husztiné Varga TündeTünde Husztine varga (Fábiánháza, 2026-04-21)
#332
Kissné Munkácsi MónikaMónika Kissné Munkácsi (Mátészalka, 2026-04-21)
#334
A város és a környéken élő családok számára elengedhetetlen a gyors és szakszerű gyermekellátás!Gábor Puskás (Mátészalka, 2026-04-21)
#338
Aláírom, mert van egy 6,5 éves gyerekem és ha bármi probléma lenne vele, jó lenne,ha itt is eltudnák látni, nem kellene Nyíregyházáig menni.Noémi Németh (Pátyod, 2026-04-21)
#348
SarkadinéÁgnes Papp (Fábiánháza, 2026-04-21)
#350
Zsigó valentinaValentina Zsigó (Mèrk, 2026-04-21)
#351
Szeretném ha lenne normális ellátás a gyermekek részére!Dóra Ruha (Budapest, 2026-04-21)
#354
Három gyermekem van. Felháborîtó hogy Nyîregyházára kell menni. Ráadásul akinek nincs autója nem is tudom hogy tudja megoldani èjszakaSzilvia Kovácsnè Karsai (nyukacika@gmail.com, 2026-04-21)
#355
Van egy gyermekem, aki ha beteg nem nyíregyig rohannék veleTünde Buda-Banga (Mátészalka, 2026-04-21)
#357
Igenis kell a gyermekügyelet ès gyermekosztály is Mátèszalkára!Beáta Csipkès (Nyírmeggyes, 2026-04-21)
#365
Aláirom. Mert szeretném ha újra működő képes lenne a gyermek egészségügy Mátészalkán.Péterné Mészáros (Hodász, 2026-04-21)
#368
Két kisgyerekem van és szeretném, ha a közelben kapnának megfelelő ellátást, ha baj van.Dorina Bodóné Szakács (Szamosszeg, 2026-04-21)
#371
Mert nagymama vagyok és szerintem nagy szükség van rá, hogy ne kelljen a beteg gyerekeket utaztatni!Erika Rist (Mátészalka, 2026-04-21)
#377
Tamásiné Nagy TündeTünde Tamásiné Nagy (Őr, 2026-04-21)
#383
Aláirom egyértelmüen mert persze nekem is van 3 kis koru gyermekem és nem mindig van ithol kocsi hogy vigyúk a gyermeket kilóméterre mint ahogy ez meg történt pl vasárnap pont az 5 honapos gyermekemet be vitemm 2 óra után rendesek voltak hogy a felnött ügyeleten kivételesen meg vizsgálták de kúltek minket nyiregyházára a gyerek osztájra és hálistenek nem komoly baja volt csak egy kicsit be volt rekkedve ..De eszt nem tugyuk sajnos meg tenni hogy nyiregyházára meg ösze visza kell meniii...
Erzsébet Zsanett Vargáné Páskuly (Kocsord, 2026-04-21)
#385
Virágné Kovács ViktóriaViktória Virágné Kovács (Tiborszállás, 2026-04-21)
#386
Két gyermekes anyaként támogatom az ötletet!Nikolett Varjasi-Farkas (Kocsord, 2026-04-21)
#389
Papincsák SzilviaSzilvia Papincsák (Győrtelek, 2026-04-21)
#390
Mert legyen ellátásCintia Szücsné Molnár (Nagyecsed, 2026-04-21)
#391
Nekem is fontos a gyermekeim egèszsége és ha baj van ne kelljen 50-60km-t utazni hogy ellátásában rèszesüljön.Bea Fecske (Kocsord, 2026-04-21)
#395
Szükség van rá.Adrienn Mártonné Dankó (Nyírbogát, 2026-04-21)
#396
Aláírom , mert egy városban , alap dolog kell legyen a gyerek ügyelet !!!!Ennyire ne csöveskedjünk, nem teheti meg a város , hogy támogassa ?!
Legyen!
Tünde Kovács (Mátészalka, 2026-04-21)
#397
Aláírom, mert nekem is két kiskorú gyermekem van!Vincze Csaba (Vállaj, 2026-04-22)