Peticiok.com

Mátészalkán újra legyen gyerek osztály,gyerek ügyelet!

Hozzászólások

#204

Diczku Györgyné
Szeretném ha vissza hoznák!

Györgyné Diczku (Hodász, 2026-04-21)

#205

5 éves kisfiam van,volt már sajnos rá példa ,hogy igénybe vettük volna az ügyelet segítségèt,így tudom mekkora gond ,hogy nincs .

Jolán Kedvesnè Hamvas (Ópályi, 2026-04-21)

#208

Kovácsné Somogyi Nóra aláirom mert 3 kisgyermekem van és nekem se Mind1 ha betegek mennyi kilométert utazom azért hogy megvizsgáljak. Meg azt hozza tennem az is jó lenne ha normális orvosok lennének akik nem csak összecsapjak a beteget hanem igen is tisztességesen megvizsgáljak!

Nóra Somogyi (Mátészalka, 2026-04-21)

#218

Aláírom mert kiskorú gyermekem van és mindent a gyerekekért

Katalin Varga (Mátészalka, 2026-04-21)

#225

Szükség van rá!

Ágnes Kun (Kocsord, 2026-04-21)

#226

Mi is örülnénk ha Màtészalkân is lehetne Gyermekosztâly vagy Gyermek SBO esti óràkban is!

Vincze Mónika (Mátészalka, 2026-04-21)

#229

Egyetértek. Kritikán aluli jelenleg a gyermekek ellátása. Kincs ami nincs

Evelin Nagy (Mátészalka, 2026-04-21)

#232

Mert szeretném hogy Mátèszalkán újra legyen gyermek osztály, és gyermek ügyelet.

Juhász Marianna (Gacsály, 2026-04-21)

#233

Aláírom, mert fontos a folyamatos ellátás a gyermekek részére (is)!!!!

Nikoletta Szabó (Tiszakóród, 2026-04-21)

#234

Nekem is vannak gyerekeim és Mátészalka közelebb van ha sietni kell mint Nyíregyháza.

Krisztiánnè Zsigó (Vaja, 2026-04-21)

#241

Aláírom mert szükségét látom a gyermekeim miatt! Ès minden gyermek miatt!

Evelin Varga (Rohod, 2026-04-21)

#249

Óriási nagy szükség van gyermekügyeletre és gyermeksebészetre is. De 2026-ban ezt kérni kell????? Szégyen!!!!

Boglárka Jakab-Bíró (Kocsord, 2026-04-21)

#255

Szántó - Verdes Zsuzsa
Alairom mert nyiregyhza Nekem is messze van és .nehézkes eljutas Mátészalka is nagy város ezt alá sem kéne írni alapból is kellene hogy legyen gyerek rész újra..

Zsuzsa Szántó-Verdes (Géberjén, 2026-04-21)

#256

Fontos hogy legyen gyerek ügyelet a közelben.

László Zoltánné Papp (Ópályi, 2026-04-21)

#259

Aláírom, mert fontosnak tartom hogy elérhető közelségben legyen számunkra ügyelet mivel van egy 3 éves kisfiam!

Nikoletta Berki (Fábiánháza, 2026-04-21)

#260

Nagy Ernőné

Ernőné Nagy (Mátészalka, 2026-04-21)

#261

Disznós Krisztiánnè

Disznós Krisztianne (Kocsord, 2026-04-21)

#263

Horváthné Balogh Noemi

Noémi Horváthné Balogh (Nyirmeggyes, 2026-04-21)

#264

Egyet értek vele teljesen

Fanni Kovácsné (Nyírmeggyes, 2026-04-21)

#270

Nekem is van kiskorú gyermekem és igen fontosnak találom hogy legyen a közelben gyermek ellátás és osztály is mivel messze lakunk a legközelebbi gyermek ellátáshoz

Jóni Tímea (Nyírkáta, 2026-04-21)

#271

Nagy szükség lenne a környező településeken élő gyermekeknek a megfelelő szakmai ellátásra ,amit a mátészalkai gyerekosztály mindig biztosított .

Lívia Dudásné Lívia (Terem, 2026-04-21)

#272

Fontosak a gyermekek, és az egészségük

Antónia Pásztor (Tyukod, 2026-04-21)

#274

Azért írom alá mert nekem is van két gyermekem és ők a egfontosabbak és az egeszségük.

Andrea Pappné Varga (Nyírmeggyes, 2026-04-21)

#278

Fontos

Karolina Radu (radukarolina1985@gmail.com, 2026-04-21)

#279

Szücs-Apáti Hajnalka

Hajnalka Szücs-Apáti (Őr, 2026-04-21)

#281

Alàírom , mert két gyerekes anyukaként szükségesnek tartom

Alexandra Kissné Bodolai (bodolai.alexandra26@gmail.com, 2026-04-21)

#287

Aláíróm ,mert közel lakom Mátészalkahoz és jó lenne ha lenne mivel van egy 6eves kislanyom

Marianna Nagy (Kocsord, 2026-04-21)

#296

Nem tehetjük meg sokan hogy Nyiregyházáig kocsikázzunk beteg gyermekünkkel még ha fontos is.

Horváth Róbertné (Hodász, 2026-04-21)

#298

3,5 éves ikreim vannak.

Ilyés-Kovács Henrietta (Rohod, 2026-04-21)

#299

Mert katasztrofális a helyzet.

Anett Juhász-Kiss (Csenger, 2026-04-21)

#303

Aláírom mert nekem is van kisgyermekem és ő az első mindenben!

Márkné Bene (Kocsord, 2026-04-21)

#305

Aláirom mert fontos számomra.

Dóra Haga (Mátészalka, 2026-04-21)

#306

Hétvégén, délutáni, esti órákban, amikor a legváratlanabb helyzetekben jön a betegség, hányás, fulladás... Másfél órát kell utazni, hogy az ügyeletre eljusson a gyerek.

Klaudia Trencsényi -Gyuricska (Nagyecsed, 2026-04-21)

#307

Mert nekem is van egy kisfiam

Abigél Inez Tisza-Rádi (radiabigelinez@gmail.com, 2026-04-21)

#308

Révész István

István Révész (Mérk, 2026-04-21)

#310

Van két kisfiam és fontosnak tartom,hogy szükség esetén megfelelő ellátást kapjanak helyben!

Krisztina Darabi (Mátészalka, 2026-04-21)

#311

Ruha Tibornè

RUHA Tibornè (SZAMOSSZEG, 2026-04-21)

#313

Patály Viola

Viola Patály (Nagydobos, 2026-04-21)

#315

Mert van gyermekem.

István Ésik (Őr, 2026-04-21)

#316

Aláírom,mert 3 gyermekem van,és sokszor nagy dilemma vigyem vagy ne vigyem a gyermekeket Nyíregyházára ,ami nincs hozzánk olyan közel! Természetesen ,ha olyan probléma van,gondolkodás nélkül viszem őket,de szégyen,hogy nincs gyerekosztály Mátészalkán és gyerekügyelet!

Renáta Ivánné Opre (Nyírcsaholy, 2026-04-21)

#318

Mert nem fogadnak gyermekkel bármilyen baj esetén sem.. valamint nem mindenki teheti meg hogy több száz kilómétert kocsikázzon egy beteg gyermekkel..

Kondor Dominika (Ököritófülpös, 2026-04-21)

#322

Szabóné Paragh Beáta

Beáta Szabóné Paragh (Szamosszeg, 2026-04-21)

#323

Aláírom, mert van gyerekem, és ők az elsők!!

Csilla Páll (Szamosszeg, 2026-04-21)

#324

Aláírom, 3 éves kislány anyukája.

Patricia Tarcsa-Rácz (Nagyecsed, 2026-04-21)

#327

Aláirom mert efogadatlannak tartom hogy nincs gyerekosztály és beteg gyerekeket nagyon sürgős esetekben is vigyék Nyíregyházára

Istvánné Bene (Kocsord, 2026-04-21)

#328

Fontos, hogy egy Mátészalka nagyságú városban legyen rendes orvosi ügyelet a gyerekeknek.

Csaba Bakos (Mátészalka, 2026-04-21)

#329

Husztiné Varga Tünde

Tünde Husztine varga (Fábiánháza, 2026-04-21)

#332

Kissné Munkácsi Mónika

Mónika Kissné Munkácsi (Mátészalka, 2026-04-21)

#334

A város és a környéken élő családok számára elengedhetetlen a gyors és szakszerű gyermekellátás!

Gábor Puskás (Mátészalka, 2026-04-21)

#338

Aláírom, mert van egy 6,5 éves gyerekem és ha bármi probléma lenne vele, jó lenne,ha itt is eltudnák látni, nem kellene Nyíregyházáig menni.

Noémi Németh (Pátyod, 2026-04-21)

#348

Sarkadiné

Ágnes Papp (Fábiánháza, 2026-04-21)

#350

Zsigó valentina

Valentina Zsigó (Mèrk, 2026-04-21)

#351

Szeretném ha lenne normális ellátás a gyermekek részére!

Dóra Ruha (Budapest, 2026-04-21)

#354

Három gyermekem van. Felháborîtó hogy Nyîregyházára kell menni. Ráadásul akinek nincs autója nem is tudom hogy tudja megoldani èjszaka

Szilvia Kovácsnè Karsai (nyukacika@gmail.com, 2026-04-21)

#355

Van egy gyermekem, aki ha beteg nem nyíregyig rohannék vele

Tünde Buda-Banga (Mátészalka, 2026-04-21)

#357

Igenis kell a gyermekügyelet ès gyermekosztály is Mátèszalkára!

Beáta Csipkès (Nyírmeggyes, 2026-04-21)

#365

Aláirom. Mert szeretném ha újra működő képes lenne a gyermek egészségügy Mátészalkán.

Péterné Mészáros (Hodász, 2026-04-21)

#368

Két kisgyerekem van és szeretném, ha a közelben kapnának megfelelő ellátást, ha baj van.

Dorina Bodóné Szakács (Szamosszeg, 2026-04-21)

#371

Mert nagymama vagyok és szerintem nagy szükség van rá, hogy ne kelljen a beteg gyerekeket utaztatni!

Erika Rist (Mátészalka, 2026-04-21)

#377

Tamásiné Nagy Tünde

Tünde Tamásiné Nagy (Őr, 2026-04-21)

#383

Aláirom egyértelmüen mert persze nekem is van 3 kis koru gyermekem és nem mindig van ithol kocsi hogy vigyúk a gyermeket kilóméterre mint ahogy ez meg történt pl vasárnap pont az 5 honapos gyermekemet be vitemm 2 óra után rendesek voltak hogy a felnött ügyeleten kivételesen meg vizsgálták de kúltek minket nyiregyházára a gyerek osztájra és hálistenek nem komoly baja volt csak egy kicsit be volt rekkedve ..
De eszt nem tugyuk sajnos meg tenni hogy nyiregyházára meg ösze visza kell meniii...

Erzsébet Zsanett Vargáné Páskuly (Kocsord, 2026-04-21)

#385

Virágné Kovács Viktória

Viktória Virágné Kovács (Tiborszállás, 2026-04-21)

#386

Két gyermekes anyaként támogatom az ötletet!

Nikolett Varjasi-Farkas (Kocsord, 2026-04-21)

#389

Papincsák Szilvia

Szilvia Papincsák (Győrtelek, 2026-04-21)

#390

Mert legyen ellátás

Cintia Szücsné Molnár (Nagyecsed, 2026-04-21)

#391

Nekem is fontos a gyermekeim egèszsége és ha baj van ne kelljen 50-60km-t utazni hogy ellátásában rèszesüljön.

Bea Fecske (Kocsord, 2026-04-21)

#395

Szükség van rá.

Adrienn Mártonné Dankó (Nyírbogát, 2026-04-21)

#396

Aláírom , mert egy városban , alap dolog kell legyen a gyerek ügyelet !!!!
Ennyire ne csöveskedjünk, nem teheti meg a város , hogy támogassa ?!
Legyen!

Tünde Kovács (Mátészalka, 2026-04-21)

#397

Aláírom, mert nekem is két kiskorú gyermekem van!

Vincze Csaba (Vállaj, 2026-04-22)