Peticiok.com

Szigorúbb bűntetetést a PEDOFIL szöges virsli dobálónak!!!

Hozzászólások

#38003

Mert nem normális hogy egy ilyen ember szabad lábon legyen .

Regina Rákóczi (Budapest, 2026-05-25)

#38004

Aláírom, mert nem normális dolog amit ez az ember csinált

Eszter Jankó (Bixad, 2026-05-25)

#38005

amit ez az ember csinált az nem oké!

Liza Matyó (Verseg, 2026-05-25)

#38007

Aláírom mert nem szabadna egy ilyen embernek szabadlábon lennie

Alexandra Rendi (Sepsiszentgyörgy, 2026-05-25)

#38009

Aláirom mer ez elfogadhatlan életfogytilglant kéne neki adni!

Brenkucz Mark (Szank, 2026-05-25)

#38010

Aláírók mert, nem engedheti senki meg magának hogy ilyen szinten szabad lábon legyen úgy hogy a gyerekekre is veszéllyel lehet a kirakott csali és állatokat is tilos lenne mérgezni

Zsófia Nagy (Adony, 2026-05-25)

#38016

Alá írom mert jobban járna ha rácsok mögé kerülne az ilyen.

Szénási Elizabet (Budapest, 2026-05-25)

#38017

Krisztina

Kovács Krisztina (Székelyudvarhely, 2026-05-25)

#38019

Az allatokat meg kell ovni az ilyen dzemetektol igy egy allattal nem lehet banni es ami meg undoritobb hogy sziges virslikrt hejez el ami nagyon veszejes az ilyet le kell csukni es a bortonbe pusztuljon el

Timi Juhász (Érd, 2026-05-25)

#38022

Alá írom mert nem bírom az ilyen embereket

Tamás Lakatos (Debrecen, 2026-05-25)

#38025

Aláírom , mert számomra az állatvédelem és a gyerekek védelme nagyon fontos! Egy ilyen ember nagyon veszélyes a társadalomra!

Vér Olivér (Sándorfalva, 2026-05-25)

#38029

Szerintem nincs ilyennek helye az emberek es a tarsadalom kozott amit csinalt arra nincs mentseg

Anna Szász (Székesfehérvár, 2026-05-25)

#38030

Orsós Tibor Ádám

Ádám Orsós (Devecser, 2026-05-25)

#38031

Szeretném ha meg kapná a méltó büntetését

Nagy Réka (Budapest, 2026-05-25)

#38032

Mert szeretnem ha az allatok biztonsagban lennenek

Anita Borbély (Martonvasar, 2026-05-25)

#38034

Racz Gyula

Rácz Gyula (Hajduszovát, 2026-05-25)

#38055

Aláírom mert tobbet erdemel

Virág Nagy (Nyírtura, 2026-05-25)

#38056

Aláírom mert egyik ember se érdemel szabadságot ilyen tettek után az ilyenek igen is börtönben a heje!

Szilágyi Lászlo (Nyársapát, 2026-05-25)

#38068

Mert egy szörnyeteg amiket csinál.

Luca Pap (Budapest, 2026-05-25)

#38072

Aláírom, mert úgy gondolom, hogy ilyen emberek nem kellenének a társadalomba. Szerintem mindenki óvja meg a gyermeket, mert ez a férfi nem normális.

Viktoria Horvath (Miskolc, 2026-05-25)

#38073

Aláírom mert én is környékbeli vagyok, nem szeretném ha az én vagy más kutyája sérülne.

Bánóczi Alida (Szuhakálló, 2026-05-25)

#38076

azert irom ala mivel itt lakok barcikan es en ennek szemtanuja voltam enis talaltam ilyet ki is dobtam ennek az embernek nem kene szabad labon lenni

lilien kovacs (kazincbarcika, 2026-05-25)

#38086

Aláírom

Lili Szabó (Gyöngyös, 2026-05-25)

#38088

Börtön jár neki nem normális amit csinál

Roland Varga (Kunszentmiklós, 2026-05-25)

#38090

mert egy geci pedofil

Mihály Bálint (Terebes, 2026-05-25)

#38091

Aláírom, mert ennek az embernek a börtönben a helye és minimum fegyház büntetést kell kapjon. Javaslom a Csengeri Országos Büntetés-végrehahtási Intézetben való elhelyezését.

Roland Kóczé (Csaholc, 2026-05-25)

#38096

Mert!

Zsanett Orsos (Magyarkeszi, 2026-05-25)

#38099

Aláírom, mert ez az ember nem normális, állatkínzó és pedofil! Börtönben a helye

Hanna Pál (Cegléd, 2026-05-25)

#38100

Aki állatokat bánt annak örök börtön jár, szívtelen!

Zsófia Juhász-Magyar (Debrecen, 2026-05-25)

#38106

Védjük egymást, gyermekeinket, állatainkat. Az ilyen “ember” igenis kapja meg méltó büntetését!

Liliána Kiss (Nagykanizsa, 2026-05-25)

#38109

Aki gyermekek és állatok ellen van az a világ ellen van.

Martin Guttermuth (Budapest, 2026-05-26)

#38111

Aláírom mert ez állatkínzás és bántalmazás . Ezek a kis állatok nem tudják magukat megvédeni . Nekünk kell cselekedni!

Aliz Ernszt (Nagykanizsa, 2026-05-26)

#38114

Aláírom, mert az ilyen "ember" nem érdemel kegyelmet!

Tibor Márk Kovács (Dunajská Streda, 2026-05-26)

#38116

Mert ennek az embernek börtönben a helye

Szak Péter (Nagykanizsa, 2026-05-26)

#38120

Elfogadhatatlan.

Lili Papp (Törökszentmiklós, 2026-05-29)

#38121

Aláírom, mert utálom a pedofilokat és amit csinálnak!

András Gábor Szász (Mosonmagyaróvár, 2026-05-29)

#38127

Utalom a pedofilokat

Ábel Tóth (Budapest, 2026-05-30)

#38131

Aláírom mert ez állatokra de
gyerekekre ugyan olyan veszélyes! Ilyet is egy elmebeteg megkeseredett “ember” képes!!!

Mari Czalbert (Budapest, 2026-05-31)

#38133

Azert irom ala mert kurva anyjat az ilyennek, es halalt ra. Ennyi koszi.

Lakatos Tibor (Örkény, 2026-05-31)

#38134

Szemét pedofil állatkínzó ,genny!

József Megyesi (Miskolc, 2026-05-31)

#38136

Lazar Teodora

Teodóra Lázár (Jaszbereny, 2026-06-01)

#38138

Ilyen embereknek nincs helye köztünk!!!

Laura Nothof (Budapest, 2026-06-02)

#38145

Állatbarát vagyok, és felháborít az állatkínzás.

Csilla Tünde Sándor (Békéscsaba, 2026-06-02)

#38156

Állatvédő vagyok.

Szilvia Kalmárné Medve (Mezőhegyes, 2026-06-04)

#38157

Civilizált ember vagyok és szuper lenne ha következménye az ilyen tetteknek.

Farkas Mónika Rita (Budakeszi, 2026-06-04)

#38159

Aláírom, mert fontos ügyről van szó és ezt így nem szabad hagyni. Szigorúbb büntetést a fent említett pedofilnak, állatkínzónak.

Szimonetta Prokaj-Orosz (Egerszólát, 2026-06-05)

#38166

Aláírom, mert undorító FÉREG az ilyen, nem pedig ember. Ahogy sokan mások, én is biztonságosabb világot szeretnék a gyeremekemnek, szeretteimnek, kiskedvenceimnek!!!

Viktóroa Hegedüs (Feldkirch, 2026-06-06)

#38188

Sosem értettem miért kínozzák az állatokat, ugyan úgy érző lények mint mi. Súlyosabb következményeinek kellene lennie a szögesvirsli, fagyálóba itatott hús kirakásának. Meg úgy bármilyen állat kínzási formának.

Luca Végh (Budapest, 2026-06-13)