Szigorúbb bűntetetést a PEDOFIL szöges virsli dobálónak!!!
Hozzászólások
#38003
Mert nem normális hogy egy ilyen ember szabad lábon legyen .Regina Rákóczi (Budapest, 2026-05-25)
#38004
Aláírom, mert nem normális dolog amit ez az ember csináltEszter Jankó (Bixad, 2026-05-25)
#38005
amit ez az ember csinált az nem oké!Liza Matyó (Verseg, 2026-05-25)
#38007
Aláírom mert nem szabadna egy ilyen embernek szabadlábon lennieAlexandra Rendi (Sepsiszentgyörgy, 2026-05-25)
#38009
Aláirom mer ez elfogadhatlan életfogytilglant kéne neki adni!Brenkucz Mark (Szank, 2026-05-25)
#38010
Aláírók mert, nem engedheti senki meg magának hogy ilyen szinten szabad lábon legyen úgy hogy a gyerekekre is veszéllyel lehet a kirakott csali és állatokat is tilos lenne mérgezniZsófia Nagy (Adony, 2026-05-25)
#38016
Alá írom mert jobban járna ha rácsok mögé kerülne az ilyen.Szénási Elizabet (Budapest, 2026-05-25)
#38017
KrisztinaKovács Krisztina (Székelyudvarhely, 2026-05-25)
#38019
Az allatokat meg kell ovni az ilyen dzemetektol igy egy allattal nem lehet banni es ami meg undoritobb hogy sziges virslikrt hejez el ami nagyon veszejes az ilyet le kell csukni es a bortonbe pusztuljon elTimi Juhász (Érd, 2026-05-25)
#38022
Alá írom mert nem bírom az ilyen embereketTamás Lakatos (Debrecen, 2026-05-25)
#38025
Aláírom , mert számomra az állatvédelem és a gyerekek védelme nagyon fontos! Egy ilyen ember nagyon veszélyes a társadalomra!Vér Olivér (Sándorfalva, 2026-05-25)
#38029
Szerintem nincs ilyennek helye az emberek es a tarsadalom kozott amit csinalt arra nincs mentsegAnna Szász (Székesfehérvár, 2026-05-25)
#38030
Orsós Tibor ÁdámÁdám Orsós (Devecser, 2026-05-25)
#38031
Szeretném ha meg kapná a méltó büntetésétNagy Réka (Budapest, 2026-05-25)
#38032
Mert szeretnem ha az allatok biztonsagban lennenekAnita Borbély (Martonvasar, 2026-05-25)
#38034
Racz GyulaRácz Gyula (Hajduszovát, 2026-05-25)
#38055
Aláírom mert tobbet erdemelVirág Nagy (Nyírtura, 2026-05-25)
#38056
Aláírom mert egyik ember se érdemel szabadságot ilyen tettek után az ilyenek igen is börtönben a heje!Szilágyi Lászlo (Nyársapát, 2026-05-25)
#38068
Mert egy szörnyeteg amiket csinál.Luca Pap (Budapest, 2026-05-25)
#38072
Aláírom, mert úgy gondolom, hogy ilyen emberek nem kellenének a társadalomba. Szerintem mindenki óvja meg a gyermeket, mert ez a férfi nem normális.Viktoria Horvath (Miskolc, 2026-05-25)
#38073
Aláírom mert én is környékbeli vagyok, nem szeretném ha az én vagy más kutyája sérülne.Bánóczi Alida (Szuhakálló, 2026-05-25)
#38076
azert irom ala mivel itt lakok barcikan es en ennek szemtanuja voltam enis talaltam ilyet ki is dobtam ennek az embernek nem kene szabad labon lennililien kovacs (kazincbarcika, 2026-05-25)
#38086
AláíromLili Szabó (Gyöngyös, 2026-05-25)
#38088
Börtön jár neki nem normális amit csinálRoland Varga (Kunszentmiklós, 2026-05-25)
#38090
mert egy geci pedofilMihály Bálint (Terebes, 2026-05-25)
#38091
Aláírom, mert ennek az embernek a börtönben a helye és minimum fegyház büntetést kell kapjon. Javaslom a Csengeri Országos Büntetés-végrehahtási Intézetben való elhelyezését.Roland Kóczé (Csaholc, 2026-05-25)
#38096
Mert!Zsanett Orsos (Magyarkeszi, 2026-05-25)
#38099
Aláírom, mert ez az ember nem normális, állatkínzó és pedofil! Börtönben a helyeHanna Pál (Cegléd, 2026-05-25)
#38100
Aki állatokat bánt annak örök börtön jár, szívtelen!Zsófia Juhász-Magyar (Debrecen, 2026-05-25)
#38106
Védjük egymást, gyermekeinket, állatainkat. Az ilyen “ember” igenis kapja meg méltó büntetését!Liliána Kiss (Nagykanizsa, 2026-05-25)
#38109
Aki gyermekek és állatok ellen van az a világ ellen van.Martin Guttermuth (Budapest, 2026-05-26)
#38111
Aláírom mert ez állatkínzás és bántalmazás . Ezek a kis állatok nem tudják magukat megvédeni . Nekünk kell cselekedni!Aliz Ernszt (Nagykanizsa, 2026-05-26)
#38114
Aláírom, mert az ilyen "ember" nem érdemel kegyelmet!Tibor Márk Kovács (Dunajská Streda, 2026-05-26)
#38116
Mert ennek az embernek börtönben a helyeSzak Péter (Nagykanizsa, 2026-05-26)
#38120
Elfogadhatatlan.Lili Papp (Törökszentmiklós, 2026-05-29)
#38121
Aláírom, mert utálom a pedofilokat és amit csinálnak!András Gábor Szász (Mosonmagyaróvár, 2026-05-29)
#38127
Utalom a pedofilokatÁbel Tóth (Budapest, 2026-05-30)
#38131
Aláírom mert ez állatokra degyerekekre ugyan olyan veszélyes! Ilyet is egy elmebeteg megkeseredett “ember” képes!!!
Mari Czalbert (Budapest, 2026-05-31)
#38133
Azert irom ala mert kurva anyjat az ilyennek, es halalt ra. Ennyi koszi.Lakatos Tibor (Örkény, 2026-05-31)
#38134
Szemét pedofil állatkínzó ,genny!József Megyesi (Miskolc, 2026-05-31)
#38136
Lazar TeodoraTeodóra Lázár (Jaszbereny, 2026-06-01)
#38138
Ilyen embereknek nincs helye köztünk!!!Laura Nothof (Budapest, 2026-06-02)
#38145
Állatbarát vagyok, és felháborít az állatkínzás.Csilla Tünde Sándor (Békéscsaba, 2026-06-02)
#38156
Állatvédő vagyok.Szilvia Kalmárné Medve (Mezőhegyes, 2026-06-04)
#38157
Civilizált ember vagyok és szuper lenne ha következménye az ilyen tetteknek.Farkas Mónika Rita (Budakeszi, 2026-06-04)
#38159
Aláírom, mert fontos ügyről van szó és ezt így nem szabad hagyni. Szigorúbb büntetést a fent említett pedofilnak, állatkínzónak.Szimonetta Prokaj-Orosz (Egerszólát, 2026-06-05)
#38166
Aláírom, mert undorító FÉREG az ilyen, nem pedig ember. Ahogy sokan mások, én is biztonságosabb világot szeretnék a gyeremekemnek, szeretteimnek, kiskedvenceimnek!!!Viktóroa Hegedüs (Feldkirch, 2026-06-06)
#38188
Sosem értettem miért kínozzák az állatokat, ugyan úgy érző lények mint mi. Súlyosabb következményeinek kellene lennie a szögesvirsli, fagyálóba itatott hús kirakásának. Meg úgy bármilyen állat kínzási formának.Luca Végh (Budapest, 2026-06-13)