Peticiok.com

Szigorúbb bűntetetést a PEDOFIL szöges virsli dobálónak!!!

Hozzászólások

#37805

Mert növekszik a szörnyek ( állatkínzók ) száma, és egyre több, és kegyetlenebb állatkínzást követnek el!!!

Erika Ádokné Szalma (Szeged, 2026-05-25)

#37810

Aláírom,mert felfordul a gyomrom az ilyen emberektől.és MINDEN EGYES embernek aki ilyen, életfogytiglani börtönbüntetést érdemel!

Oláh Blanka (Miskolc, 2026-05-25)

#37818

Az allat kinzas kegyetlen.
Az allatok nem tudjak megvedeni magukat es frlhaborito es elitelem hogy igy banjanak egy elolennyel.

Henrietta Szuromi (London, 2026-05-25)

#37820

Kiss

Veronika Kiss (Sopron, 2026-05-25)

#37822

Aláírom mert nem szabad hogy ilyen ember legyen szabad lábon, ugyanis veszélyes az emberekre, és az állatokra egyaránt.

Hanna Izabella Varga (Gyékényes, 2026-05-25)

#37824

Aláírom, mert fontosnak tartom a jogos büntetést.

Adria Vanda Nagy (isaszeg, 2026-05-25)

#37827

Mert egy kutya jelenthet annyit mint egy ember vagy gyermek.

Gáspár Barnabás (Miskolc, 2026-05-25)

#37828

Nem bántalmazunk ártatlan állatokak, ők is érző lények🐾

Virág Paróczai (Eger, 2026-05-25)

#37829

Aláírom, mert ez tűrhetetlen

Boglárka Varga (Abony, 2026-05-25)

#37833

Fruzsina

Fruzsina Bari (Budapest, 2026-05-25)

#37839

Aláírom mert nem normálisy sőt szerintem már beteg amit ez az ember csinál.

Stuth Rita (Kaposvár, 2026-05-25)

#37847

Aláírom,mert ilyen embernek nincs helye a társadalomban!!

nadin török (tata, 2026-05-25)

#37848

Mert ugy gondolom hogy amit tett az mellett nem lehet elmenni ez nem csupán állat bántalmazás mert ezek életek és sorsok

Jázmin Lénárt (Mátraszőlős, 2026-05-25)

#37850

Aláírom mert,ez már nem tűrhető.

Szabó Nóra (Kápolnásnyék, 2026-05-25)

#37851

Mert szeretnék tenni azért hogy senkinek ne legyen bántódása

Rácz Zoè (Uraiújfalu, 2026-05-25)

#37853

Támogatom!

Adrienn Mudrák (Bp, 2026-05-25)

#37857

Szonja

Szonja Kovacs (Budapest, 2026-05-25)

#37863

Az ilyen emberek nem lehetnek szabadon...

Virág Nagyné (Gyöngyös, 2026-05-25)

#37864

Nincs helye ennek az undorító embernek a társadalomban.

Aisa Szántai (Kiskunhalas, 2026-05-25)

#37866

Egy álatbarát országot szeretnék

Csenge Tihanyi (Szarvas, 2026-05-25)

#37870

Nem tűröm a kisállatok bántalmazását sem , és a gyerekekét sem!!

Mezei Kiara (Kál, 2026-05-25)

#37876

Aláirom mert amit tett az büntetést követel az ártatlan állatokkal szemben.
Történjen igazság.
Undorító féreg az ilyen mit ártanak neki az állatok vele kéne ugyan azokat csinálni amit ő csinált az állatokkal az ilyen nem érdemel mást

Kamasz Karolina (Kecskemét, 2026-05-25)

#37880

Szerintem nem biztonságos , hogy egy ilyen ember szabadlábon van.

Panna Májer (Budaörs, 2026-05-25)

#37887

Aláirom,mert ez elfogadhatatlanés felháborítò.

Fruzsina Bozsik (Mezőtúr, 2026-05-25)

#37889

Mert megtehetem

Natalia Redl (Székesfehérvár, 2026-05-25)

#37895

Aláírom mert, nem szeretném hogy az állatokat bántsák

Petra Piroska (Kisköre, 2026-05-25)

#37901

MERT EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBB

Zsuzsanna Gruber (Hatvan, 2026-05-25)

#37902

Szeretném megszüntetni az ilyen embereket a társadalomból.

Váradi Mirella (Ózd, 2026-05-25)

#37903

Azért mert szeretném hogyha az ilyen embereket megszüntetnénk a társadalomból, biztonságban szeretném tudni az országot.

Amanda Molnár (Ózd, 2026-05-25)

#37906

Egyetértek a petícíó céljával

Milán Tóth (Sopron, 2026-05-25)

#37908

Alairom, mert undorito feregnek tartom az ilyen “embert”. ha lehetne orok eletere bortonbe zaratnam.

Joel Toldi (Tatabánya, 2026-05-25)

#37910

Mert az állatok is élőlények

Dániel Madaras (Kolozsvár, 2026-05-25)

#37917

Alairom mert ez egy elme beteg ember es ennek minimum kene 10evet kapnia vigyazzunk az allatokra es a gyermekekre

Lilien Kő (Budapest, 2026-05-25)

#37918

Mert az az ember nem normális! Nem értem hogy ebbe mi a jó!! Ezzel az emberel tényleg gond van!

Anna Veress (Budapest, 2026-05-25)

#37921

Mert egy ilyen ember nem lehet szabadon

Pajzu Zsófia (Debrecen, 2026-05-25)

#37923

Budai Szabina

Szabina Budai (Tiszakanyár, 2026-05-25)

#37927

Aláirom

Márk Papp (Péterfalva, 2026-05-25)

#37929

Az állatok nem érdemlik meg ezt!

Borbála Komáromi (Érd, 2026-05-25)

#37931

Gyűlölöm az állatkínzókat, remélem élete végéig a börtönben fog megrohadni🫣

Liliána Anna (Budapest, 2026-05-25)

#37932

Mert nem hagyom hogy ilyen világban éljünk!

Molnár Levente (Dorog, 2026-05-25)

#37934

Aláírom mert, szeretném meg előzni hogy több ilyet tegyen ez a embernek nem mondható személy. Elég bűnt tett ahoz hogy leitéljék!

Angéla Harangozó (Szarvas, 2026-05-25)

#37937

Aláírom mert nem maradhat az ilyen beteg emberek köztünk megérdemli a sorsát

Kovács Viktória (Ópusztaszer, 2026-05-25)

#37938

Nem maradhat szabad lábon

Kovács Viktória (Ópusztaszer, 2026-05-25)

#37940

Az állatkínzóknak börtönbe a helye

Fruzsina Nagy (Füzesabony, 2026-05-25)

#37943

Járjon tisztességes büntetés egy olyan ember ellen aki védtelen állatokat képes bántani illetve mérgezni. Sajnálatos, hogy ilyen emberek szabadlábon vannak még!

Vivien Katona (Kazincbarcika, 2026-05-25)

#37949

Mert, fontosnak tartom az állatok és jelen esetben a gyerekek védelmét is!

Ilona Szabó (Salgótarján, 2026-05-25)

#37950

ezt a csávot meg halalra itéljek a jo Istenkém vigye el ott a börtönbe szomorodjon meg sose keljen fel az egesz csaladjaval egyutt legkisebbtol a legnagyobbig Ámen

Mága Amanda (Borsod, 2026-05-25)

#37951

Mert ez a férfi nem ember hanem szörnyeteg.Szegény macska mit tett hogy ezt érdemelte.Undorító amit szegény macskàval művelt

Maja Fazekas (Nyírbàtor, 2026-05-25)

#37952

Aláírom mert fontos a védelem nem csak az állatok felé hanem a gyerekek és mindegyik korosztály felé!!

Hanna Poljak (Szentes, 2026-05-25)

#37969

Az ilyen ember következményeket érdemel.

Larissza Bóka (Tahitótfalu, 2026-05-25)

#37975

Alárom mert, a gyerekek és állatok védelme fontos és nem hagyhatjuk hogy egy ilyen embertelen személy ezt tegye, köszönöm!

Henrietta Varga (Selymesilosva, 2026-05-25)

#37976

pusztuljanak az állat bántalmazók!

Szarka Rebeka (Hatvan, 2026-05-25)

#37982

Az allatok nem ezt erdemlik amit ez a szemely tett veluk

Csaba Spengler (Pecs, 2026-05-25)

#37989

Ez az ember veszélyt jelent a társadalomra.

Viktória Komár (Békéscsaba, 2026-05-25)

#37996

Aláírom mert sokkal súlyosabb büntetést érdemel ez az állatkínzó barom.

Erika Nagy (Székelyudvarhely, 2026-05-25)

#37999

Aláírom mert egy ilyen állatkínzónak a pokolban a helye!

Amira Korózs (Maklár, 2026-05-25)

#38000

Aláírom mert felháborítónak tartom hogy egy állatkínzó szabadlábon lehet büntetlenül!

Kiss Rebeka (Hatvan, 2026-05-25)