Szigorúbb bűntetetést a PEDOFIL szöges virsli dobálónak!!!
Hozzászólások
#37805
Mert növekszik a szörnyek ( állatkínzók ) száma, és egyre több, és kegyetlenebb állatkínzást követnek el!!!Erika Ádokné Szalma (Szeged, 2026-05-25)
#37810
Aláírom,mert felfordul a gyomrom az ilyen emberektől.és MINDEN EGYES embernek aki ilyen, életfogytiglani börtönbüntetést érdemel!Oláh Blanka (Miskolc, 2026-05-25)
#37818
Az allat kinzas kegyetlen.Az allatok nem tudjak megvedeni magukat es frlhaborito es elitelem hogy igy banjanak egy elolennyel.
Henrietta Szuromi (London, 2026-05-25)
#37820
KissVeronika Kiss (Sopron, 2026-05-25)
#37822
Aláírom mert nem szabad hogy ilyen ember legyen szabad lábon, ugyanis veszélyes az emberekre, és az állatokra egyaránt.Hanna Izabella Varga (Gyékényes, 2026-05-25)
#37824
Aláírom, mert fontosnak tartom a jogos büntetést.Adria Vanda Nagy (isaszeg, 2026-05-25)
#37827
Mert egy kutya jelenthet annyit mint egy ember vagy gyermek.Gáspár Barnabás (Miskolc, 2026-05-25)
#37828
Nem bántalmazunk ártatlan állatokak, ők is érző lények🐾Virág Paróczai (Eger, 2026-05-25)
#37829
Aláírom, mert ez tűrhetetlenBoglárka Varga (Abony, 2026-05-25)
#37833
FruzsinaFruzsina Bari (Budapest, 2026-05-25)
#37839
Aláírom mert nem normálisy sőt szerintem már beteg amit ez az ember csinál.Stuth Rita (Kaposvár, 2026-05-25)
#37847
Aláírom,mert ilyen embernek nincs helye a társadalomban!!nadin török (tata, 2026-05-25)
#37848
Mert ugy gondolom hogy amit tett az mellett nem lehet elmenni ez nem csupán állat bántalmazás mert ezek életek és sorsokJázmin Lénárt (Mátraszőlős, 2026-05-25)
#37850
Aláírom mert,ez már nem tűrhető.Szabó Nóra (Kápolnásnyék, 2026-05-25)
#37851
Mert szeretnék tenni azért hogy senkinek ne legyen bántódásaRácz Zoè (Uraiújfalu, 2026-05-25)
#37853
Támogatom!Adrienn Mudrák (Bp, 2026-05-25)
#37857
SzonjaSzonja Kovacs (Budapest, 2026-05-25)
#37863
Az ilyen emberek nem lehetnek szabadon...Virág Nagyné (Gyöngyös, 2026-05-25)
#37864
Nincs helye ennek az undorító embernek a társadalomban.Aisa Szántai (Kiskunhalas, 2026-05-25)
#37866
Egy álatbarát országot szeretnékCsenge Tihanyi (Szarvas, 2026-05-25)
#37870
Nem tűröm a kisállatok bántalmazását sem , és a gyerekekét sem!!Mezei Kiara (Kál, 2026-05-25)
#37876
Aláirom mert amit tett az büntetést követel az ártatlan állatokkal szemben.Történjen igazság.
Undorító féreg az ilyen mit ártanak neki az állatok vele kéne ugyan azokat csinálni amit ő csinált az állatokkal az ilyen nem érdemel mást
Kamasz Karolina (Kecskemét, 2026-05-25)
#37880
Szerintem nem biztonságos , hogy egy ilyen ember szabadlábon van.Panna Májer (Budaörs, 2026-05-25)
#37887
Aláirom,mert ez elfogadhatatlanés felháborítò.Fruzsina Bozsik (Mezőtúr, 2026-05-25)
#37889
Mert megtehetemNatalia Redl (Székesfehérvár, 2026-05-25)
#37895
Aláírom mert, nem szeretném hogy az állatokat bántsákPetra Piroska (Kisköre, 2026-05-25)
#37901
MERT EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBBZsuzsanna Gruber (Hatvan, 2026-05-25)
#37902
Szeretném megszüntetni az ilyen embereket a társadalomból.Váradi Mirella (Ózd, 2026-05-25)
#37903
Azért mert szeretném hogyha az ilyen embereket megszüntetnénk a társadalomból, biztonságban szeretném tudni az országot.Amanda Molnár (Ózd, 2026-05-25)
#37906
Egyetértek a petícíó céljávalMilán Tóth (Sopron, 2026-05-25)
#37908
Alairom, mert undorito feregnek tartom az ilyen “embert”. ha lehetne orok eletere bortonbe zaratnam.Joel Toldi (Tatabánya, 2026-05-25)
#37910
Mert az állatok is élőlényekDániel Madaras (Kolozsvár, 2026-05-25)
#37917
Alairom mert ez egy elme beteg ember es ennek minimum kene 10evet kapnia vigyazzunk az allatokra es a gyermekekreLilien Kő (Budapest, 2026-05-25)
#37918
Mert az az ember nem normális! Nem értem hogy ebbe mi a jó!! Ezzel az emberel tényleg gond van!Anna Veress (Budapest, 2026-05-25)
#37921
Mert egy ilyen ember nem lehet szabadonPajzu Zsófia (Debrecen, 2026-05-25)
#37923
Budai SzabinaSzabina Budai (Tiszakanyár, 2026-05-25)
#37927
AláiromMárk Papp (Péterfalva, 2026-05-25)
#37929
Az állatok nem érdemlik meg ezt!Borbála Komáromi (Érd, 2026-05-25)
#37931
Gyűlölöm az állatkínzókat, remélem élete végéig a börtönben fog megrohadni🫣Liliána Anna (Budapest, 2026-05-25)
#37932
Mert nem hagyom hogy ilyen világban éljünk!Molnár Levente (Dorog, 2026-05-25)
#37934
Aláírom mert, szeretném meg előzni hogy több ilyet tegyen ez a embernek nem mondható személy. Elég bűnt tett ahoz hogy leitéljék!Angéla Harangozó (Szarvas, 2026-05-25)
#37937
Aláírom mert nem maradhat az ilyen beteg emberek köztünk megérdemli a sorsátKovács Viktória (Ópusztaszer, 2026-05-25)
#37938
Nem maradhat szabad lábonKovács Viktória (Ópusztaszer, 2026-05-25)
#37940
Az állatkínzóknak börtönbe a helyeFruzsina Nagy (Füzesabony, 2026-05-25)
#37943
Járjon tisztességes büntetés egy olyan ember ellen aki védtelen állatokat képes bántani illetve mérgezni. Sajnálatos, hogy ilyen emberek szabadlábon vannak még!Vivien Katona (Kazincbarcika, 2026-05-25)
#37949
Mert, fontosnak tartom az állatok és jelen esetben a gyerekek védelmét is!Ilona Szabó (Salgótarján, 2026-05-25)
#37950
ezt a csávot meg halalra itéljek a jo Istenkém vigye el ott a börtönbe szomorodjon meg sose keljen fel az egesz csaladjaval egyutt legkisebbtol a legnagyobbig ÁmenMága Amanda (Borsod, 2026-05-25)
#37951
Mert ez a férfi nem ember hanem szörnyeteg.Szegény macska mit tett hogy ezt érdemelte.Undorító amit szegény macskàval műveltMaja Fazekas (Nyírbàtor, 2026-05-25)
#37952
Aláírom mert fontos a védelem nem csak az állatok felé hanem a gyerekek és mindegyik korosztály felé!!Hanna Poljak (Szentes, 2026-05-25)
#37969
Az ilyen ember következményeket érdemel.Larissza Bóka (Tahitótfalu, 2026-05-25)
#37975
Alárom mert, a gyerekek és állatok védelme fontos és nem hagyhatjuk hogy egy ilyen embertelen személy ezt tegye, köszönöm!Henrietta Varga (Selymesilosva, 2026-05-25)
#37976
pusztuljanak az állat bántalmazók!Szarka Rebeka (Hatvan, 2026-05-25)
#37982
Az allatok nem ezt erdemlik amit ez a szemely tett velukCsaba Spengler (Pecs, 2026-05-25)
#37989
Ez az ember veszélyt jelent a társadalomra.Viktória Komár (Békéscsaba, 2026-05-25)
#37996
Aláírom mert sokkal súlyosabb büntetést érdemel ez az állatkínzó barom.Erika Nagy (Székelyudvarhely, 2026-05-25)
#37999
Aláírom mert egy ilyen állatkínzónak a pokolban a helye!Amira Korózs (Maklár, 2026-05-25)
#38000
Aláírom mert felháborítónak tartom hogy egy állatkínzó szabadlábon lehet büntetlenül!Kiss Rebeka (Hatvan, 2026-05-25)