Peticiok.com

Szigorúbb bűntetetést a PEDOFIL szöges virsli dobálónak!!!

Hozzászólások

#37607

Aláírom,mert az ilyen embernek börtönben a helye!

Renáta Horváth Hódosi (kissne.reni81@gmail.com, 2026-04-26)

#37613

Rácz Tamás

Tamás Rácz (Putnok, 2026-04-27)

#37618

jusson börtönbe ez a beteg nyomorult

Petra Tapolcsányi (Gyula, 2026-04-27)

#37619

Mocskos állatkínzó!

Dukát Ádám (Miskolc, 2026-04-28)

#37620

Aláíróm mert állatkínzok börtönt érdemelnek

Zsuzsanna Lili Gáll (Báránd, 2026-04-28)

#37622

Szigorúbb büntetésre szolgál rá egy állatkínzó, mint egy felfüggesztett!

Zsuzsa Papanek (Budapest, 2026-04-28)

#37627

Nem jó dolognak tartom hogy az ilyen ember szabad legyen

Eszter Horváth (Győr, 2026-04-30)

#37628

Mert utalom a pedofilokat es elitelrm.

Anits Toth (Debrecen, 2026-05-01)

#37645

Mert felháborít a semmit tevés és veszélyben vannak a gyerekeink!!

Pap Enikő (Kerepes, 2026-05-02)

#37646

Aláírom, mert egy ilyen embernek nincs helye a társadalomban!!

Anita Veres (Augsburg, 2026-05-02)

#37657

Az ilyen genetikai hulladéknak nincs helye a társadalomban!

Judit Schnieder (Bonyhád, 2026-05-04)

#37666

Aláírom, mert márt nagyon elég volt az állatkínzásból!

Nikoletta Kónya (Ózd, 2026-05-04)

#37669

Védeni kell az állatokat!

Éva Barna (Cegléd, 2026-05-04)

#37671

Védem az állatokat

Tamás Kosik (Galgahévíz, 2026-05-05)

#37673

Sokkal nagyobb büntetést érdemelnek!Az állatok is érző lények!A Világnak jobbá kell válnia.A fejlődés szükségszerű!

Erzsébet Vaskuti (Beled, 2026-05-05)

#37674

Ezek az elkövetők nem érdemelnek semmiféle kíméletet.

Csaba Vincze (Pécs, 2026-05-05)

#37678

Aláírom, mert felháborító az ilyen cselekedet, komolyabban kell venni!

Judit Mihalik (Edelény, 2026-05-06)

#37679

Elítélem és nem tolerálom az állatkínzókat, börtönben a helyük. A legszigorúbb büntetés kiszabásával.

Edina Bernadett Lánczky (Budapest, 2026-05-06)

#37685

Aláírom, mert szigorúan fel kell lépni az állatkínzókkal szemben.

Renáta Vargáné Hirskó (Edelény, 2026-05-07)

#37688

Dogoljon meg a bortonbe

Roland olah (miskolc, 2026-05-08)

#37694

Mert az ilyen embernek NINCS JOGA SZABADLÁBON LENNIE! Szenvedjen a börtönben az ilyen és kapja vissza amit tett!

Alexandra Demeter (Szeged, 2026-05-10)

#37696

FONTOS!!!!

Monika Dudar (Budaörs, 2026-05-11)

#37708

Elegem van az ilyen elmebetegekből és abból, hogy nincs határ, azt csinálnak, amit csak akarnak. Folyamatosan hallom, látom a szaporítókat, az áldozataikat, a megkínzott ártatlan állatokat. A gyerekek biztonságáról nem is beszélve. ELÉG VOLT!

Adrienn Dávid (Budapest, 2026-05-15)

#37711

Aláírom, mert ez amit ez az ember művelt nem normális és ez már nem csak csupán állatvédelem, hanem gyermekvédelem is

Bencze Lara nina (Miskolc, 2026-05-17)

#37719

Szeretem az állatokat és börtönben a helyük az állatkínzóknak!

Brigitta Mikitkó (Alsózsolca, 2026-05-19)

#37720

Rohadjon meg !

László Kimiti (Baja, 2026-05-19)

#37724

Mert egy ilyen ,,ember" ne járkáljon szabadlábon vagy akár csak 1-2 év börtönt kapjon. Kapjon súlyosabb büntetést.

Eszter Kozsik (Nyírtura, 2026-05-22)

#37729

Ilyen emberek nem lehetnek a társadalom között.

Noel Takács (Kecskemét, 2026-05-24)

#37741

Aláírom, mert szerintem az állatkínzás nagyon súlyos és elfogadhatatlan dolog. Az, hogy valaki szándékosan bánt állatokat és veszélyes tárgyakat rak ki közterületre, nemcsak az állatokra, hanem a kisgyerekekre és más emberekre is veszélyt jelenthet. Szeretném, hogy az ügyet teljes körűen kivizsgálják, és megfelelő következménye legyen az ilyen tetteknek.

Krisztina Csinyi (Lenti, 2026-05-25)

#37747

Jobban kéne büntetni az állatkínzóka es szigorúbban kéne fogni az állattartást!!

rebeka rozsnyai (Kecskéd, 2026-05-25)

#37748

Aláírom mert, az ilyen embernek nincs joga szabad lábon védekezni

Andrea Rimba (Gyergyószentmiklós, 2026-05-25)

#37751

az ilyen ember kerüljön börtönbe, mást nem érdemel

fortuna Kovács (kerekegyháza, 2026-05-25)

#37752

Ideje lenne szigorúan büntetni!
Nem börtönben, mert az nem visstatartó erő!
A mi pénzünkön "üdülne".
Nem változna a hozzáállása!!!!
Menhelyen takarítsa az állatok hagyatékát!

Babarczy Károlyne (Budapest, 2026-05-25)

#37754

Mert nem tűröm a pedofilokat és azokat akik kínozzák az állatokat!

Jàzmin Benei (Üllő, 2026-05-25)

#37758

Vannak gyermekeim és állataim! Felháborít.

Anett Csatóné Kóródi (Mátészalka, 2026-05-25)

#37761

Aláírom, mert ez egy nagyon fontos ügy és nem normális hogy még mindig szabad lábon van.

Ingrid Demkó (Orosháza, 2026-05-25)

#37762

Szigorubb buntetes kell az allatkinzoknak !

Klaudia Boros (Miskolc, 2026-05-25)

#37774

Aláírom, mert egy ilyen rohadék nem mászkálhat sem gyerekek sem állatok közelében el kell záratni azonnal!!!!!!

Lizi Tóth (Dunaújváros, 2026-05-25)

#37778

Azért irom alá hogy minél előbb le csukják ezt a állat bántalmazó ,és pedofil embert REMÉLEM ÉLET FOGYTIGLANRA
Miért kell KISLÁNYOKAT fotózni miért kell bántani az állatokat ha nem szereted ?
Kérlek írjatok alá🙏🏿🙏🏿!!

Szőke Liza (Győr, 2026-05-25)

#37780

Aláírom mert, nekem is van kutyám és szörnyű ilyenekről hallani! Szigorúbb büntetést nekik!!

Eszter Botos (Nyíregyháza, 2026-05-25)

#37794

Mert ellene vagyok annak hogy bármely ember aki ilyen bűncselekményt követ el következmény nélkül éljen tovább

Hanna Horváth (Törökbálint, 2026-05-25)