Szigorúbb bűntetetést a PEDOFIL szöges virsli dobálónak!!!
Hozzászólások
#37607
Aláírom,mert az ilyen embernek börtönben a helye!Renáta Horváth Hódosi (kissne.reni81@gmail.com, 2026-04-26)
#37613
Rácz TamásTamás Rácz (Putnok, 2026-04-27)
#37618
jusson börtönbe ez a beteg nyomorultPetra Tapolcsányi (Gyula, 2026-04-27)
#37619
Mocskos állatkínzó!Dukát Ádám (Miskolc, 2026-04-28)
#37620
Aláíróm mert állatkínzok börtönt érdemelnekZsuzsanna Lili Gáll (Báránd, 2026-04-28)
#37622
Szigorúbb büntetésre szolgál rá egy állatkínzó, mint egy felfüggesztett!Zsuzsa Papanek (Budapest, 2026-04-28)
#37627
Nem jó dolognak tartom hogy az ilyen ember szabad legyenEszter Horváth (Győr, 2026-04-30)
#37628
Mert utalom a pedofilokat es elitelrm.Anits Toth (Debrecen, 2026-05-01)
#37645
Mert felháborít a semmit tevés és veszélyben vannak a gyerekeink!!Pap Enikő (Kerepes, 2026-05-02)
#37646
Aláírom, mert egy ilyen embernek nincs helye a társadalomban!!Anita Veres (Augsburg, 2026-05-02)
#37657
Az ilyen genetikai hulladéknak nincs helye a társadalomban!Judit Schnieder (Bonyhád, 2026-05-04)
#37666
Aláírom, mert márt nagyon elég volt az állatkínzásból!Nikoletta Kónya (Ózd, 2026-05-04)
#37669
Védeni kell az állatokat!Éva Barna (Cegléd, 2026-05-04)
#37671
Védem az állatokatTamás Kosik (Galgahévíz, 2026-05-05)
#37673
Sokkal nagyobb büntetést érdemelnek!Az állatok is érző lények!A Világnak jobbá kell válnia.A fejlődés szükségszerű!Erzsébet Vaskuti (Beled, 2026-05-05)
#37674
Ezek az elkövetők nem érdemelnek semmiféle kíméletet.Csaba Vincze (Pécs, 2026-05-05)
#37678
Aláírom, mert felháborító az ilyen cselekedet, komolyabban kell venni!Judit Mihalik (Edelény, 2026-05-06)
#37679
Elítélem és nem tolerálom az állatkínzókat, börtönben a helyük. A legszigorúbb büntetés kiszabásával.Edina Bernadett Lánczky (Budapest, 2026-05-06)
#37685
Aláírom, mert szigorúan fel kell lépni az állatkínzókkal szemben.Renáta Vargáné Hirskó (Edelény, 2026-05-07)
#37688
Dogoljon meg a bortonbeRoland olah (miskolc, 2026-05-08)
#37694
Mert az ilyen embernek NINCS JOGA SZABADLÁBON LENNIE! Szenvedjen a börtönben az ilyen és kapja vissza amit tett!Alexandra Demeter (Szeged, 2026-05-10)
#37696
FONTOS!!!!Monika Dudar (Budaörs, 2026-05-11)
#37708
Elegem van az ilyen elmebetegekből és abból, hogy nincs határ, azt csinálnak, amit csak akarnak. Folyamatosan hallom, látom a szaporítókat, az áldozataikat, a megkínzott ártatlan állatokat. A gyerekek biztonságáról nem is beszélve. ELÉG VOLT!Adrienn Dávid (Budapest, 2026-05-15)
#37711
Aláírom, mert ez amit ez az ember művelt nem normális és ez már nem csak csupán állatvédelem, hanem gyermekvédelem isBencze Lara nina (Miskolc, 2026-05-17)
#37719
Szeretem az állatokat és börtönben a helyük az állatkínzóknak!Brigitta Mikitkó (Alsózsolca, 2026-05-19)
#37720
Rohadjon meg !László Kimiti (Baja, 2026-05-19)
#37724
Mert egy ilyen ,,ember" ne járkáljon szabadlábon vagy akár csak 1-2 év börtönt kapjon. Kapjon súlyosabb büntetést.Eszter Kozsik (Nyírtura, 2026-05-22)
#37729
Ilyen emberek nem lehetnek a társadalom között.Noel Takács (Kecskemét, 2026-05-24)
#37741
Aláírom, mert szerintem az állatkínzás nagyon súlyos és elfogadhatatlan dolog. Az, hogy valaki szándékosan bánt állatokat és veszélyes tárgyakat rak ki közterületre, nemcsak az állatokra, hanem a kisgyerekekre és más emberekre is veszélyt jelenthet. Szeretném, hogy az ügyet teljes körűen kivizsgálják, és megfelelő következménye legyen az ilyen tetteknek.Krisztina Csinyi (Lenti, 2026-05-25)
#37747
Jobban kéne büntetni az állatkínzóka es szigorúbban kéne fogni az állattartást!!rebeka rozsnyai (Kecskéd, 2026-05-25)
#37748
Aláírom mert, az ilyen embernek nincs joga szabad lábon védekezniAndrea Rimba (Gyergyószentmiklós, 2026-05-25)
#37751
az ilyen ember kerüljön börtönbe, mást nem érdemelfortuna Kovács (kerekegyháza, 2026-05-25)
#37752
Ideje lenne szigorúan büntetni!Nem börtönben, mert az nem visstatartó erő!
A mi pénzünkön "üdülne".
Nem változna a hozzáállása!!!!
Menhelyen takarítsa az állatok hagyatékát!
Babarczy Károlyne (Budapest, 2026-05-25)
#37754
Mert nem tűröm a pedofilokat és azokat akik kínozzák az állatokat!Jàzmin Benei (Üllő, 2026-05-25)
#37758
Vannak gyermekeim és állataim! Felháborít.Anett Csatóné Kóródi (Mátészalka, 2026-05-25)
#37761
Aláírom, mert ez egy nagyon fontos ügy és nem normális hogy még mindig szabad lábon van.Ingrid Demkó (Orosháza, 2026-05-25)
#37762
Szigorubb buntetes kell az allatkinzoknak !Klaudia Boros (Miskolc, 2026-05-25)
#37774
Aláírom, mert egy ilyen rohadék nem mászkálhat sem gyerekek sem állatok közelében el kell záratni azonnal!!!!!!Lizi Tóth (Dunaújváros, 2026-05-25)
#37778
Azért irom alá hogy minél előbb le csukják ezt a állat bántalmazó ,és pedofil embert REMÉLEM ÉLET FOGYTIGLANRAMiért kell KISLÁNYOKAT fotózni miért kell bántani az állatokat ha nem szereted ?
Kérlek írjatok alá🙏🏿🙏🏿!!
Szőke Liza (Győr, 2026-05-25)
#37780
Aláírom mert, nekem is van kutyám és szörnyű ilyenekről hallani! Szigorúbb büntetést nekik!!Eszter Botos (Nyíregyháza, 2026-05-25)
#37794
Mert ellene vagyok annak hogy bármely ember aki ilyen bűncselekményt követ el következmény nélkül éljen továbbHanna Horváth (Törökbálint, 2026-05-25)