A közoktatásért!

Quoted post

budaörs

#229 Re: Re: tenni kell

2013-01-29 20:00

#227: - Re: tenni kell

Igen, látom, olvasom, értem, mégis nehéz elfogadni. (az apátiát)

A petíció terjesztését  - talán naívan - így képzelem el: Nyilván legalább városonként egy embert találunk itt ebben a közösségben vagy a facebook-oldalon, aki elmenne a H.R. által tartott fórumra és egyszerűen kiosztana néhány fénymásolt példányt. Ehhez nem kell kémnek lenni. Gondolom nyilvánosak ezek a fórumok. Mi baj lehet belőle?

Az iskolák honlapján megjelentetni nem kerül pénzbe. Bár, gondolom erről konszenzusos megállapodást kell hozni.

 

Válaszok

dini

#230 Re: Re: Re: tenni kell

2013-01-29 20:05:19

#229: budaörs - Re: Re: tenni kell

Kedves budaörsi Kollégánk! Olvasd el a szegedi esetet, most tettem fel, semmire nem válaszolt, amit kérdezni akartak. Ennyit a körútjáról.

Elkeseredett

#231 Re: Re: Re: tenni kell

2013-01-29 20:05:55

#229: budaörs - Re: Re: tenni kell

Igen, értem. Nem rossz, de ezt valakinek meg kellene szervezni. Kell egy szerv, aki ezt összefogja. Normál esetben erre való a szakszervezet, de úgy tűnik, a mieink közül egy sem alkalmas a célra. (A PDSZ nagyon harcias, de szerintem túllőtt a célon így esélye se lesz semmilyen megállapodásnak. Mindenesetre , ha meghirdetik a sztrájkot, én mellette leszek.) Szóval: ki szervezi meg? Vagy önkéntesek menjenek ad hoc alapon? Azt még el tudnám képzelni, csak annak a hatékonysága  kisebb. Bár az is több a semminél... Talán tényleg meg kellene próbálni! :)

virág

#251 Re: Re: Re: tenni kell

2013-01-30 23:18:50

#229: budaörs - Re: Re: tenni kell

Nem nyilvánosak az országjárás állomásai. Az államtitkárság honlapján nem szerepel, egész februárra nincs semmilyen esemény jelölve. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták, szervezés alatt van az országjárás, nem tudják, hol lesz a következő állomás. Ennyit a nyilvánosságról.