Méltányos szippantasi díjakat Debrecenben!

Quoted post

Somogyi

#5

2013-01-24 19:57

Kedves fórumgazda!
Megpróbáltam értelmezni a vitaindítóját. Nem teljesen értem, ill. ha jól értem, akkor az 1 m3 szennyvíz elszállítása Debrecenben 1342,- Ft. Kapaszkodjon meg, Somogy megyében, a Balaton déli partjának vonzáskörzetében a nem csatornázott településekről 1 szippantás 18500,- Ft, amit ki is kell fizetni. Ez azt jelenti, hogy kijön a 8 m3-es kocsi, ha az én 4 m3-es tartályomból 3 m3-öt szippant, akkor is ki kell a 8-at fizetni. Egy előnye van: nagyon megtanultam a vízzel spórolni. Csatornázásban évek óta csak reménykedünk. Egyébként felháborodását jogosnak tartom, de úgy látom, mi sokkal többet fizetünk. Tudom, hogy ez Önt nem vígsztalja.

Válaszok

mona

#6 Re:

2013-01-24 20:09:17

#5: Somogyi -

Kedves Somogyi mi is spórolunk a vízzel,had ne részletezzem,de a gyerekeket nem fogom retkesen járatni,és a wc-met is szeretném még lehúzni!

moderate

#7 Re: Somogyi

2013-01-24 20:13:03

#5: Somogyi -

Ez elég pofátlan gyakorlat, amit leírt. Ebből csak arra következtetek, hogy mindenki igyekszik olyan ritkán szippantatni, amilyen ritkán csak tud. Ergo, ösztönzik a népet, hadd szivárogjon, ami szivároghat, a talaj meg a Balcsi sokmindent elbirt már...