Kiállunk Bayer Zsolt mellett cigány-ügyben

Quoted post

Gyula

#303 Re: Re: : Re: Re: KÉSZÜL A PATKÁNYOK LÁZADÁSA!!!

2013-01-21 21:10

#301: - Re: : Re: Re: KÉSZÜL A PATKÁNYOK LÁZADÁSA!!! 

 Szia, te nevenincs hős!

Én tőled sem félek, meg a cigánytól sem, ha egy-az egyben kell kiállni. A baj csak az, hogy én általában egyedül vagyok, de akár a ti  hős  fejeteket látom, akár a cigányokét, mindig falkában vagytok hősök. Ez pedig nem egyenlő erők küzdelme, ráadásul nekem semmi kedvem küzdeni, én csak békében akarok élni. Szóval se belőletek, se a cigányokból nem kérek. Látod, név nélkül hősiesen beígérted, hogy ezen az oldalon szereztem temérdek ellenséget, többet, mint barátot,  pedig nem is bántottam senkit, legalábbis nem állt szándékomban. Én itt születttem, továbbra is itt szándékozok élni. Szóval maradok.

Válaszok

Válassz egy nicknevet

#306 Re: Re: Re: : Re: Re: KÉSZÜL A PATKÁNYOK LÁZADÁSA!!!

2013-01-22 11:34:57

#303: Gyula - Re: Re: : Re: Re: KÉSZÜL A PATKÁNYOK LÁZADÁSA!!!

Diagnózis!
Nem félsz azt mondod, pedig minden okod megvan rá. És elsősorban önmagadtól kell  a legjobban tartanod. Az ön és közveszélyes gondolataid azok amik veszélyessé tesznek. Minden bizonnyal az apátiás klinikai depresszió az ami a gondolataidat uralja, mely még agresszióval is párosul. Az agresszió kiteljesedésének a hiánya viszont skizofrén frusztrációt okoz nálad. Az olvasási és értelmezési problémáid pedig a súlyos diszlexiának az eredménye. Ez az adott válaszaidból egyértelműen tudható. Jelenlegi állapotod feltételezhetően valami súlyos gyermekkori dráma, megrázkódtatás végeredménye. Kíváncsi lennék, hogy selypítve, vagy dadogva beszélsz. Összességében a jelenlegi állapotodnak tudható be, hogy a jó szándékú és becsületes a családjukat és embertársaikat féltő honfitársaid helyett te inkább egy kisebbség agresszív, gyilkos tagjait pártolod. Kígyót melengetsz a kebleden. Állapotodat betegségek halmaza, vagy csak a veled született kreténség okozza, számomra végül is közömbös. Kígyót melengetsz a kebleden. Ez legyen a te veszted.