Kiállunk Bayer Zsolt mellett cigány-ügyben

Quoted post

Magyar Klára

#222 Re: Re: Re: Re:

2013-01-15 21:34

#221: - Re: Re: Re:  

 A Jóisten áldjon meg, ki akarja szőnyeg alá söpörni! Nekem nem azzal van bajom, hogy ha valaki kultúráltan, ember módra feltárja a bajokat. Fel kell tárni. Nekem a HOGYAN-nal van bajom, ezt értsétek meg. Bayer levele nem megoldás, az egy politikai szélsőjobbos népcsoport hergelése, annak ellenére, hogy az ő tagkönyve a FIDESZ-nél az 5-ös számot viseli. Pintér Sándor 2010.április 10-én azt mondta, hogy két hét alatt rendet tesz. Szerintem letelt a két hét.

Válaszok


Vendég

#224 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-01-15 23:15:21

#222: Magyar Klára - Re: Re: Re: Re:

Emberekről ember módjára, állatokról állat módjára lehet írni. Bayer valóban nem old meg semmit. Bayer publicista és nem megoldó ember. Igyekszem az izlés határain belül maradni a Jó Isten áldja meg magát. Bevallom nem könnyű. Ön itt nem fog megváltoztatni semmit, bármit írhat. Hiába lovagol a műszavakon, mint rasszista, vagy akár szemita, feleslegesen teszi. Átolvastam majd az összes beírást, de nem jöttem rá, mi az ami vezérli önt. Úgy tűnik, én és hozzám hasonlóan sokan itt ezen az oldalon, másként ítéljük meg a gyilkosságot mint ön. Egyszó mint száz az állat gyilkos az állat gyilkos marad. Az értetlen, pedig értetlen marad.