Tárgyalásokat a felsőoktatásért!

Quoted post

szülő

#76 Re:

2012-12-19 22:48

#60: -  

 Akkor mi vagy, ha nem fideszbérenc? Az életben akkora szabadságod nem volt a gondolkodásban, mint a szocik idején. Most megmondják, hogy hol és mit ugathatsz, böföghetsz. Ide már nem is böfögtél, hanem hánytál. Húzz el, patkány, nem vagy idevaló.

Válaszok


Vendég

#79 Re: Re:

2012-12-20 00:41:27

#76: szülő - Re:

Bocs, de nem ilyen stílusban írtam! Aki ilyen stílusban ír, annak semmi köze  felsőoktatáshoz! Lenne pár tippem, hogy hová való vagy, de nem akarok senkit se megsérteni! Bocs, de enyhén ellentmondásos, hogy "Most megmondják, hogy hol és mit ugathatsz, böföghetsz....Húzz el, patkány, nem vagy idevaló." Szóval akkor megmondod nekem ilyen stílusban, hogy mit tegyek és közben arról sírsz, hogy megmondják neked, hogy mit ugathatsz?! Tudod mit?! Én nem vágok vissza: szövegelj nyugodtan, élvezd a demokráciát, én is azt teszem! Éldegéljünk el egymás mellett békésen, és ne szervezzetek fölösleges tüntetéseket! Ja, amúgy van már diplomád szülőként?! Ha van, akkor szégyen, hogy ilyen stílussal eljutottál odáig, de remélem, hogy nem az ilyen fazonok fognak tért nyerni! Persze demokráciában bármi megeshet... Azért bevállalom! Bár aki ilyen stílusban írogat, az inkább diktátor típus! Tudod, mindenki magából indul ki: aki diktátor típus, az diktatatúrát lát a demokráciában!