A választói összefogást támogató nyilatkozat

Quoted post

Happy Times

#316 Sok sikert Milla és lesz valóban sok "MILLA" akár euróban is

2012-11-09 18:04

Kedves Szervezők és már tagok. Magam is szeretném, hogy sikeres legyen a 2014-es év, bár sokkal hamarabb kellene a változás, hiszen ennyi idő alatt i rengeteg ostobaság, barom intézkedés felelőtlen oktatás tönkretétel történik. Ugyanakkor az is igaz, valóban új emberek kellenek. Most nem kellene elájulni Bajnai Gordon miatt, mert miatta is meghaltak Hajdúságban. Neki is van tartozása. Illetve Bajnai Gordon kiket fog még visszavárni a régiek közül és ismét megyünk a nyomorba. Tilos lenne Bajnait visszahívni. Ez tragédia a 2014-től!!! A régiek már menjenek arrébb azt gondolom. Én tudom, hogy 3 év bőven elég, hogy Magyarország komolyan láthatóan svéd, vagy svájci színvonalon haladjon. Szégyen ha a 2014. csak Bajnait tudja elfogadni. Segíthetek, segíthetünk, de ne az elmúlt eszközökkel és ne az elmúlt miniszterekkel, államfőkkel, mert ők sem okosabbak, ha nincs programjuk, már pedig Bajnainak sincs. Nem vagyok Fideszes, de így korrekt.

Válaszok

M.

#331 Re: Sok sikert Milla és lesz valóban sok "MILLA" akár euróban is

2012-11-09 19:43:03

#316: Happy Times - Sok sikert Milla és lesz valóban sok "MILLA" akár euróban is

Én azt látom, hogy az új arcok azért akkora tömegeket nem mozgattak meg...