A választói összefogást támogató nyilatkozat

Quoted post

wolfy

#23 wolfy

2012-11-08 18:45

Örülök, hogy aláírhatom. Én már nem vagyok egy kikerülhetetlen tényező, csak egy nő a sok között. A véleményem viszont határozott. Elegem van, hogy szinte senki nem képes felülemelkedni önmagán, kvázi feltételei vannak. Ne legyenek, egy a cél és nem érdekel ki áll velem egy sorban. A lényeg, hogy azon az úton menjen, mint én Te és Ti!!!Talán annyi, hogy az újságírók és közszereplők nagy felelősséggel kell hogy megszólaljanak. Ne legyen "különvélemény" , feltétel, "haragszomRád" , ne legyen karakter gyilkosság.Egy ország vagyunk egy demokrata ellenzék és egy a cél. A részletekkel majd a szakértők foglalkoznak, ha eljön azok ideje.De addig ne legyen SENKI!!! sem okoskodó és kétkedő és se jobb jogi doktor a jogi doktornál.Talán úgy tudom megfogalmazni a magam módján, hogy a piskóta torta tésztájában amikor esszük nem azt latolgatjuk, hogy a tojás sárgáját szeretjük a fehérjét nem. A Tortát szeretjük, az összetevői nélkül meg semmit sem ehetnénk.Tehát legyen vége a "vele" igen, "vele" nem....a kétkedőknek pedig, ott vannak Demján és társai.Együtt 2014!! Győzni fogunk, mert Bajnai Gordon, Oszkó Péter és társai már 1x bizonyítottak.Együtt 2014!!!

Válaszok

bruxi

#135 Re: wolfy

2012-11-08 22:42:47

#23: wolfy - wolfy 

 Éljen az összefogás!

ernest hampel
lome

#2166 Re: wolfy

2013-10-11 08:42:45

Kedves,

Én barrister Ernest Hampel, ügyvéd a törvény, a személyes ügyvéd az ügyfelem, van egy fontos üzenete az Ön számára vonatkozó halálát a relatív, és a 20 millió USD maga mögött hagyta a biztonsági Finance Firm itt hazám (Togo) , kérjük, válaszoljon az én e-mail cím, (hampelernest@yahoo.com) és hívj 228 97085588 további szóbeli felvilágosítást, arra vár, hogy hallani rólad.

Kezelje ezt az üzletet a legnagyobb titoktartás és küldje el a következő információkat.

(1) Teljes neve:
(2) Privát telefonszáma:
(3) A jelenlegi lakcímét:
(4) Foglalkozás:
(5) A Kor és nem:
(6) A Private mail cím:

Várom a sürgős választ ASAP.

Üdvözlettel

Ügyvéd Ernest Hampel Esq..