A választói összefogást támogató nyilatkozat

wolfy

/ #23 wolfy

2012-11-08 18:45

Örülök, hogy aláírhatom. Én már nem vagyok egy kikerülhetetlen tényező, csak egy nő a sok között. A véleményem viszont határozott. Elegem van, hogy szinte senki nem képes felülemelkedni önmagán, kvázi feltételei vannak. Ne legyenek, egy a cél és nem érdekel ki áll velem egy sorban. A lényeg, hogy azon az úton menjen, mint én Te és Ti!!!Talán annyi, hogy az újságírók és közszereplők nagy felelősséggel kell hogy megszólaljanak. Ne legyen "különvélemény" , feltétel, "haragszomRád" , ne legyen karakter gyilkosság.Egy ország vagyunk egy demokrata ellenzék és egy a cél. A részletekkel majd a szakértők foglalkoznak, ha eljön azok ideje.De addig ne legyen SENKI!!! sem okoskodó és kétkedő és se jobb jogi doktor a jogi doktornál.Talán úgy tudom megfogalmazni a magam módján, hogy a piskóta torta tésztájában amikor esszük nem azt latolgatjuk, hogy a tojás sárgáját szeretjük a fehérjét nem. A Tortát szeretjük, az összetevői nélkül meg semmit sem ehetnénk.Tehát legyen vége a "vele" igen, "vele" nem....a kétkedőknek pedig, ott vannak Demján és társai.Együtt 2014!! Győzni fogunk, mert Bajnai Gordon, Oszkó Péter és társai már 1x bizonyítottak.Együtt 2014!!!