PETÍCIÓ a 2012 áprilisától hatályos inzulinrendelet ellen!

Quoted post


Vendég

#53 Re: Re:

2012-07-20 18:05

#51: Justicia - Re:

Akkor miért itt kezdték el gyűjteni az aláírásokat? Nem értem?? Ha tényleg el szeretnénk érni, hogy változás történjen, nem kellene a jogi követelményeknek megfelelően cselekedni? Engem az is zavar, hogy rengeteg ismerősnek elküldi az ember és utána derül ki, hogy ez csak egy szimpátia felmérés. Igazad van lehettem volna körültekintőbb is, de fel sem merült bennem!

Válaszok


Vendég

#54 Re: Re: Re:

2012-07-20 19:18:40

#53: - Re: Re:

Nem tudom miért így történt.Lehet nem is gondolták a szervezők.

Mindenesetre mielőtt belevág az ember egy ilyen horderejű vállalkozásba nemártana szakemberek segítségét igénybe venni.A peticiók hitelesítésénél   az egyik kritérium, hogy szúróbróba szerűen ellenőrzik az aláíró személyének hitelességét.

És ez a forma erre nem alkalmas.


Vendég

#57 Re: Re: Re:

2012-07-23 18:33:38

#53: - Re: Re:

Tényleges változásra törekedünk! Nem szimpátia felmérésnek indult. Megkérdeztük a jogászt, (elmondta a menetét a dolognak) szeretnénk akkor is tudni, hányan vagyunk érintettek. És valóban szurópróba szerüen is lefogják ellenőrizni, tehát kell a tömeg. De az Alkotmánybirósághoz egyenként nyújthatjuk be a beadványunkat.  A cél továbbra is az, hogy ez a törvény diszkrimináció, és nem fogadható el!