VÁDOLOM!!!

Quoted post

Gondolkozz

#40 Re: Re:

2012-05-28 20:46

#36: Elegem van a politikából - Re:  

 Az én hazámat a te jobboldali senkiházi orbánistáid tették tönkre azzal, hogy az akkori baloldali kormány minden lépését annak tudatában is, hogy rosszat tesznek, minden lépést keresztülhúztak, megvétóztak, aztán nagy pofával számon kérték, hogy miért nem teljesült. Ehhez akkor te is tapsoltál ezerrel, mert ugyanolyan ellendrukker voltál, mint párttársaid. Minél rosszabb- annál jobb nektek, ez volt az elv, abba nem gondoltatok bele, hogy ezt az egész ország fogja nagyon rövid időn belül oldaltól függetlenül nyögni. Könnyű  mindent a másikra fogni, emélem, egyre többembernek nyílik fel a szeme. Az én környezetemben már elindult a folyamat. Én a helyetekben most csendben maradnék és szégyenkeznék.

Válaszok

Dráma

#49 Re: Re: Re:

2012-06-11 19:19:47

#40: Gondolkozz - Re: Re:  

 Nem fog szégyenkezni! Az elvakult fideszes orbánisták nem szégyenkeznek, csak nyomják ezerrel, hogy miért "jó" nekünk. Megvezetett, buta nép. Aki pedig már látja, hogy mekkora hibát követett el azzal, hogy rájuk szavazott, még mindig nem balra fordul (sajnos), hanem a szélsőjobb felé. Na, az lenne a legnagyobb katasztrófa, ha azok kerülnének hatalomra. Én még csendben most is reménykedek, hogy felébred a nép. Vagy ennyire buták lennénk/lennének?