Felhívás Székhelyi József mellett, a rasszizmus ellen

Quoted post


Vendég

#1305 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-20 21:39

#1302: Shalom - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Legalább figyelnél arra, amit Gyurcsány mondott

Figyeltem.   Gyurcsány szó szerint ezt mondta : "Nyilvánvalóan végighazudtuk az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz."

Válaszok


Vendég

#1309 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-20 21:59:07

#1305: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Kérdem én, hogy nincsenek-e szövegértési problémáid? Olvastad-e az ominózus mondat előtti szöveget is, amelyből kiragadtátok alantas módszerrel ezt az egy mondatot. Ha összességében olvasod, egész más értelmet nyer az egész. A szövegértést az általános iskola alsó tagozatában tanítják, nem kell hozzá felsőfokú végzettség. Ettől volt aljas a FIDESZ módszere és ezzel meg is etette az olyan embereket, mint te is vagy. Nem gondolkodtok, csak fújjátok a szemináriumi szöveget. Abba kéne hagyni ezt a hazugságszöveget, olvasd el figyelmesen az Öszödi beszédet. Ha aggyal olvasol, rájössz, hogy a magyar történelem egyik legőszintébb, legigazabb beszéde volt, nem is beszélve arról, hogy a papagákommandó hatalmas pofával ordítja azóta is, hogy Gyurcsány hazug, noha az ominózus mondat azzal kezdődik, hogy: nyilvánvalóan végighazudtuk az elmúlt másfél évet... nem ő, hanem az MSZP, egyben arra próbálja rávenni akkori párttársait, hogy ennek véget kell vetni... Egyébként nem tudom, miért magyarázom, mert bármit írok, rövid időn belül újra leírod, hogy Gyurcsány hazudik. Így értelmesen nem lehet sem virtuálisan, sem szemtől szembe beszélgetni. Az érvek nélküli szajkózással nem tudok mit kezdeni, úgyhogy be is fejezem. Jó éjt.