Felhívás Székhelyi József mellett, a rasszizmus ellen

Quoted post

Shalom

#1220 Re: Re:

2012-05-18 13:39

#1202: - Re:  

 Idetévedtem és elképedtem. Ki vagy, te fasiszta? Mit vétett neked Székhelyi József, az  egyik ma élő legnagyobb magyar szinész? Hogy veszed magadnak a bátorságot arra, hogy leszarhelyizzed őt, te trágyadomb? Gondolkozol te egyáltalán, vagy csak séróból gyűlölködsz? Belőled egyszerűen az irígység jön elő. Irígyled a művész urat, mert többre vitte nálad, ami persze nem is nehéz, irígyled, mert körül van metélve és a szekszuális élete ettől jobb, mint neked, a szekszuális gyönyöröket pedig természetesen sokkal jobban megadja a feleségének, mint te. Nyilván megkaptad már, hogy mit akarsz ezzel a kis nudlival elérni, az is 2 perc alatt elsül. Erre én sem lennék büszke, de nem is irígykednék. Az, hogy zsidónak született valaki, adottság, nem bűn, mint ahogy a kis fütyid sem, mégsem csúfolunk érte, de ha igényled... Te még tetünek sem vagy nevezhető, hozzád képest az is pozitív állat. Ennyi, semmi több, amit hozzád intézhetnék.

Shalom

Válaszok

Shalom

#1224 Re: Re: Re:

2012-05-18 13:58:48

#1220: Shalom - Re: Re:  

Természetesen tudom, hogy a szexuális szót x-el kell írni, de aberrált embernek aberrált helyesírással írtam le, más meg úgyis érti.

Shalom