Ne legyen Eger süllyedő hajó!

Quoted post


Vendég

#12

2012-05-09 21:37

Rendben. Ne áldozzon rá a város... Nem is kellett volna a támogatásuk... Mert megéltek volna vígan... De az az igazság, hogy ellehetetlenítették a dolgukat. Pl. Azt hiszem joggal kérdem, hogy a Jaffa miért ott nyitott, ahol!? Talán mert nem kapott engedélyt máshol? Talán az a város, ahol a belvárosban csak bankok lehetnek, mert este 10-kor már roló van, és ha egy hangos szót szól valaki, akkor már csendháborító... Azért ha már a külföldet nézzük... mennyien laknak a belvárosban? Nem lehet, hogy az ott élőeket kéne kívül rakni, és a belvárost meghagyni élettérnek? Persze reálisan nézem a dolgot, ez lehetetlen... De akkor is az a véleményem, hogy a belváros az életé, a külváros, meg a pihenésé, a lakó övezeté... Komolyan... milyen turista jön hozzánk, aki este nem sétálhat a belvárosban mert nincs semmi látnivaló, mert takarodót rendeltek el??? És most nem a napközbeni programokat kritizálom!!! De este aludjon, ha tetszik, ha nem, mert gyakorlatilag a csendben lődörgésen kívül semmit nem tehet? Egy turista belvárosban???

Válaszok


Vendég

#13 Re:

2012-05-09 21:38:26


Vendég

#20 Re:

2012-05-09 23:33:41

#12: -

Nézd Én úgy tudom, hogy Ők egy romkocsmát szerettek volna csinálni erre pedig a belvárosban nem sok lehetőség van szerintem, de írj néhány épületet amit a belvárosban romkocsmának lehet kialakítani! Én a belvárosban még hajnal kettőkos is kapok piát néhány helyen, de az emeberk nagyrésze  akorra már a discokban lóg.