Sintértelep helyett Menhely!

Quoted post


Vendég

#172

2012-05-04 12:09

Én csak annyit fűznék hozzá ehhez hogy ez szerintem kevés, Mivel Pl.: Lőrinci lakosságának több mint a felétől el kéne kobozni az ebeket mert olyan körülmények között tartják vagy sorra nyomatják a kutyákat vagy nem is foglalkoznak vele csak harapjon vagy legyen DE HA EZ ÍGY IS LENNE KI FOGJA ŐKET ETETNI SZERENCSÉTLENEKET és ebbe van harci kutya, tacskó, puli,németjuhász,nyúl csirke és még mi minden!!! Ja és hogy kis személyes dolgot is vigyek irományomba nekem van egy 7 hónapos Pitbullom minden állattal kijön gyermek mellett felügyelet nélkül ott lehet hagyni, rengeteg időt, pénzt áldoztam rá, nem hiába példás kutya és mindenben megálja a helyét, de magyarul B@s.hatom ha hanyag emberek úgy hoznak ki kutyát az utcára vagy a szabadba hogy se nyakörv sem póráz nincs nála vagy a kutyáján és még azt sem tudja megmondani hogy be van-e oltva a kutyája!! ÉS meg sem meri fogni mert ő fél a saját kutyájától meg hát nincs mivel!! és nekem kell megtennem azt ami az ő kötelessége lenne, NEM???, és az én kölyök kutyámra támad és ha ez nem németjuhász hanem egy másik pitbull akkor az egyiknek pusztulnia kell nyilván nem a sajátomnak. És ez szintén a hanyag emberek hibája!!!!!!!!!! Úgy hogy nem a sintérrel van a baj hanem a sok sok hülye emberrel akii felelőtlenül vesz vagy tart kutyát, mikor kicsinek megveszi akkor mien aranyos utána meg les.@rja mert nem foglalkozott vele és nem is tudja kezelni. Ebben az országban nem minden embernek való kutya föleg annak nem aki megteheti hogy tartson akár 2-3db-ot is mindegy milyen fajta mert egy tacskó is tud harapni nem kell pitbull vagy minden kutya ami harap az Pitbull?? ENNÉL SOKKAL NAGYOBB A BAJ AZ EMBEREKNEK KELLENE MEGFIZETNI A TANULÓPÉNZT NEM A KUTYÁKNAK!! Na de befejezem mert már a lényeg megvan és kicsit felspanoltam magam!! DE CSATLAKOZOM A DOLOGHOZ MERT A KUTYA NEM TEHET RÓLA HOGY ROSSZ GAZDÁJA VAN!!! Minden tiszteletem a FELELŐS TENYÉSZTŐKNEK, ÁLLATTARTÓKNAK ÉS ÁLLATVÉDŐKNEK.

Válaszok


Vendég

#301 Re:

2013-02-15 23:04:36

#172: -

HUH! Nagyon tömör. és velős irományd van, de értem, és osztom a véleményed! Igazad van!!! Szép napot!!!