Petíció a gyermekek jogaiért

Quoted post

Válassz egy nicknevet

#19 Re #17

2012-04-20 21:00

Egy szóval sem mondtam, hogy szelíd bárányként kell kezelni őket.
De először meg kell érteni, hogy ki miért meleg. Enélkül nincs megoldás.
Az orvos is először megvizsgál, mielőtt vagy szakorvoshoz küld, vagy maga ír fel gyógyszert.
Persze lehet, hogy a szakorvos egy pszychiatriai kórház főorvosa, de lehet, hogy egy olyan személy, aki meg tudja az illetővel értetni, hogy lehet az másképp is.

Ami pedig az első mondatodat illeti:
"..teljesen megszokott jelenség, hogy egy felnőtt ember egy 3 éves kislányt ültet az ölébe...".
Igen, de ettől még nem pedofil. Nem minden esetben szexuális az ölbeültetés.
Az ilyen kijelentésekkel nagyon sok kárt tudsz okozni.
Egy 3 éves gyerek nem tudja mi az a szex. De tudja, hogy egy rokon és szereti mert a szülei is szeretik. Ha az jön, odafut hozzá és felcsimpaszkodik a nyakába. Mi a bajod evvel. Egy gyerek a rokonban, barátban nem azt nézi, hogy mennyi pénze van, hogy igazgató-e vagy irodaszolga. Ő azt látja, hogy a szülei hogy viszonyulnak hozzá.
Persze ez a felnőtt részéről is ugyanilyen szellemben viszonozandó. A lelket, az örömet kell nézni, érzékelni, nem a testet. Egy gyereket lehet aszexuálisan is szeretni.
Elvégre minden gyereknek - és minden felnőttnek - szüksége van szeretetre.
Olvasd csak el, mit mondott Szt János evangélista a hitről, reményről és a szeretetről.

A legnagyobb baj a melegek "hadjárataival" az, hogy gyakorlatilag tönkre tesznek minden aszexuális barátságot két egynemű ember között.
Ha van egy sok időt, energiát igénybe vevő hobby-juk, akkor egyesek el kezdenek sugdolódzni, hogy "hátha melegek?"
Ez pedig a társadalom alapjait rendíti meg.
Persze vannak érdekek, melyeknek az a fontos, hogy mindenki egyedül éljen, szigetelődjön el a társadalomtól, mert akkor többet lehet neki eladni.

Válaszok

Norm
Vendég

#20 Re: Re #17

2012-04-20 21:25:02

#19: Válassz egy nicknevet - Re #17

Egyetértünk részben, de azt hiszem félreértettél. Azt a sort ironikusan kell értelmezni, a kirohanás és a kipontozás, valamint az azt követő szöveg ezt érzékelteti, de ha félreérthető volt sajnálom. Az ölbeültetést szekszuálisan értettem...

Egy meleg embert soha nem fogsz tudni lebeszélni önmagáról, ha önakarátából döntve lépett "közéjük".
Nem igazán értem, hogy hogyan jön ide most az orvos, mert hogy aki ferdehajlamú az egyértelműen beteg ember. Én ezt akartam alátámasztani. Én ezt írtam, és nem az okát boncolgattam. Ennek a vége maga a tény, hogy mi által, miért én arról itt nem beszéltem.