Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

nyugger

#8518

2012-03-06 10:05

Fili!
Az a hajtóvadászat, ami Gyurcsány ellen 6 évig folyt, az a legtöbb ember idegeit kikezdte volna. Nem kicsit, nagyon. Gyurcsány meglepően állta a sarat. Ha nem vele történt volna mindez, akkor biztos, hogy 2006-ban Orbánék a XXI.század szégyeneként romba döntötték volna az országot, így is mindent megtettek érte. Biztos, hogy nem fogok veled egy véleményre kerülni. Látod, Te azt írod, hogy sajnálod GyF-t, nem gyűlölöd. Minden szavadból fröcsög a gyűlölet. Tegnap azt írtad és ezzel valamelyik fórumtárs is egyetértett, hogy Vona arcáról nem süt le gyűlölet. Hát én este újra megnéztem a híradóban a hozzászólását, meg lehet a NET-en is nézni, nézd meg azt a fanatikus tekintet. Szikrákat szór a tekintete még képernyőn keresztül is. Nem szeretnék vele egy légtérbe kerülni. Nyilván más szemüvegen nézzük azt az embert, akit alapból szeretünk és másikon, akit nem bírunk elviselni. Én Vonától félek, félni is fogok, amíg élek, amíg él. Maradjunk ennyiben és ne is győzködjük egymást, ahhoz már elég nagykorúak vagyuk, hogy meggyőzhetetlenek legyünk, ha a véleményünk kialakult.

Válaszok

filiszteus

#8519 Re:

2012-03-06 10:46:32

#8518: nyugger -

Az utolsó mondatoddal egyetértek. Viszont megkérnélek, idézz tőlem valamit, amiből fröcsög a Gyurcsány iránti gyűlölet.

lehetőleg ne olyasmit, amit nem én írtam.

Hidd el, annak ellenére, hogy milliárdjai vannak, nekem pedig nincsenek, csak sajnálatot érzek iránta.