Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

nyugger

#8507 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

2012-03-05 22:24

#8505: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

Egyszer-kétszer látni, tapasztalni kell. Én Gyurcsánnyal is ellebegnék 20 percet, mást úgysem lehet benne tenni. Egyébként most az ökörködést félretéve fantasztikus volt, főleg a jordániai utam alkalmával, ott május-június fordulójában voltunk, a Holt-tenger hőmérséklete olyan volt, mint mikor a kádba eresztem a fürdővizet. Elkezdtünk belesétálni, combközépig ért a víz, nem is bírtunk tovább menni, mert feldobott a víz, egyszerűen nem lehetett járni benne. Nagyon kell vigyázni, hogy szembe ne menjen, mert nagyon csíp. A sebeket pedig begyógyítja. Férjemnek volt a lábfején egy mély seb, rágurítottak egy koffert. Napok óta nem gyógyult, a Holt-tengeri fürdőzéstől estére majdnem teljesen begyógyult, 2 nap alatt pedig teljesen.  A gyurcsány-gyűlöleteddel nem tudok mit kezdeni.

Válaszok

filiszteus

#8508 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

2012-03-05 22:58:58

#8507: nyugger - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

Egyáltalán nem gyűlölöm, de rossz véleménnyel vagyok róla és úgy gondolom sok kárt okozott ennek az országnak. Ezzel együtt, hogy tudnék valakit gyűlölni, akivel semmi személyes kapcsolatom nincs? Inkább egy kissé szánakozom rajta, mert azt viszont képernyőn keresztül is tisztán látom, hogy komoly mentális problémái vannak. Természetesen erre is van mentség és magyarázat: a szegénységben eltöltött gyerekkor, a megaláztatások a börtönviselt apja miatt.Már csak ezért sem tudnám igazán gyűlölni.

A vízek gyógyhatásával kapcsolatban, én a Balatonban is azt tapasztaltam, hogy gyorsítja a sebek gyógyulását.