Sintértelep helyett Menhely!

Quoted post

Ananászlé

#24 Re: Re:

2012-02-26 11:02

#10: Vendég - Re:

Szerintem mind2 dolog egyformán fontos. Ezen a földön élünk együtt és a szegény emberek és a kutyák is mind az emberi gonoszság és pénzimádat eredményei. Nem szabad különbséget tenni élő és élő között. Lehet hogy nem ez a legjobb módja annak hogy minden helyre jöjjön, mert csírájában kéne elfolytani a dolgot, de hát az tudjuk igen nehéz, ugyanis a pénz beszél és egy pénzéhes embert nemigazán érdekli, hogy ki hogy szenved az ő környezetében, csak az, hogy neki meglegyen mindene. Tisztelet a kivételnek, mert vannak olyan emberek is akik azért hajtják a pénzt, hogy azzal másokon is segíteni tudjanak.  Szerintem mindenki tegyen meg mindent azért, hogy segítsen, annak akinek akar. Legyen az kutya, macska, ember, vagy akár egy virág. Mindenki mást helyez előtérbe a lényeg azon van, hogy azért küzd, hogy ezen a bolygón egy élhetőbb világot hozzon létre és felnyissa mások szemeit a legfontosabb értékekre. Te mondjuk a szegény embereket sajnálod....vajon teszel e vmit ez ellen, vagy csak támadod a többi embert azért, mert nem azt csinálják ami szerinted helyes lenne?! Nem tudom és nem is akarlak megítélni, kérlek te se tegyél így, mert a sok negatív energia amit kisugárzol rád lesz a legnagyobb hatással. Örülj annak, hogy vannak olyan emberek akik nem csak magukkal törődnek. Amugy ajállom figyelmedbe, hogy olvass utána egy kicsit a dolgoknak mielőtt ítélkezel....az Állatvédőrség kutyás hajléktalanoknak segített. Ha nem lett volna ez a szervezet, akkor a kutyáknak és azoknak az embereknek is nehezebb lett volna azokon a hideg téli napokon.

Válaszok


Vendég

#31 Re: Re: Re:

2012-02-26 11:41:44

#24: Ananászlé - Re: Re:

TELJESEN IGAZAD VAN ES IGENIS EN MINDIG IS SEGITETTEM A SZEGENY EMBEREKNEK,MERT OKET ELONYBEN RESZESITEM AMIKOR NEKEM JOL MEGY ES LATOM A KORNYEZETEMBEN HANY OLYAN EMBER VAN HOGY NEM IGAZAN TUDNAK MEGELNI ES LATOD A HAJLEKTALAN JOBBAN VIGYAZZ A KISKEDVENCERE,MINT EGY NORMALIS EMBER.DE TUDOD AZ HOY ANNAK IDEJEN ALAKULT EGY KOZOSSEGI OLDAL AMI A BARATOKROL SZOLT AKKOR AZZAL RONTJAK EL HOGY A SOK ALLATVEDELMET RAKJAK FEL ES MAJD CSODALKOZUNK HA FIZETOSRE TESZIK.OTT VAN PL AZ IWIW MIERT NEM OTT  TESZIK KOZRE,MERT OTT MAR NINCS SENKI JOFORMAN.VAGY EZEKNEK AZ EMBEREK KELLENE EGY KULON KOZOSSEGI OLDALT CSINALNI ES LEGYENEK OTT ES OTT IDEGESITSEK A TOBBI ELVETEMULT EMBERT AKIK AZT HISZIK HOGY EZZEL MEGVALTJAK A VILAGOT ,.DE AMIG AZT LATOD HOGY EZT MEG AZT INNEN VAGY ONNAN KIDOBTAK ES FELTESZIK AKEPET ES CSAK OSSZAK OSSZAK ES NEM TESZNEK SEMMIT ELLENE AMIKOR LATJAK MITORTENT AKKOR NE BESZELJUNK ALLATVEDELEMROL,MERT OK IS UGYANOLYAN ALLATKINZOK,MINT AZ AKI  MEGTETTE VELUK