Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#8226 Re: Igazából nem tudom mlyen szaga van a komcsinak...

2012-02-23 13:39

#8225: filiszteus - Igazából nem tudom mlyen szaga van a komcsinak...

Nagyon feledékeny a mi házinácink amellett, hogy okos, vicces és igazmondó juhász: #8069

Ezt megelőzően és ez után is szép hsz számmal társalogtál saját magaddal. Nem tudom, hogy véletlenül írtad-e alá vagy szándékosan, mindenesetre ott díszeleg a nicked (nem segítek a kifejezés megértésében, használd nyugodtan a google.hu szolgáltatását - csak azért írom, mert a "dekódolással" problémáid vannak). Nem tudod kimagyarázni magad ebből sem.

Beszélj a kabátlopási ügyemről! Kérlek! A pedofil ügyeimről is mesélj! Hadd "tájékozódjak"!

Szagold csak magadat! Hátha felfedezel valami irritálót.

Kiteljesen talált egyedül volt/van/lesz (valamelyik jó lesz). Ez a csúszómászó belelépett a gyomromba már néhányszor és bemutatta magát Európának is, akik a jelek szerint nem voltak elragadtatva tőle. Minél több idióta támogatja a szavazatával, annál sötétebb a magyarság képe a szabad világ előtt, ami már ma sem épp rózsás.

Mi van azzal az ígéreteddel, hogy nem "társalogsz" többet velünk? Szeretném már látni.

 

Válaszok

filiszteus

#8227 Re: Re: Igazából nem tudom mlyen szaga van a komcsinak...

2012-02-23 14:39:54

#8226: - Re: Igazából nem tudom mlyen szaga van a komcsinak...

A 8068.-at én írtam a 8069.-et nem.Valaki szórakozott a nickemmel.

http://fogalomtar.eski.hu/index.php/Dek%C3%B3dol%C3%A1s nem tudom mi ezzel a problémád? Elvtársad rejtjelezve ill. kódolva írt és én megfejtettem.

A Vonáczi gyomorszájon vágott, frau Morvai tökönrúgott? Igazán sajnálom.

Olyan szórakoztató "társalogni" veletek. Különösen, amikor előtör a proletárhumor, az nagyon tanulságos.